Léčivý potenciál slunce, 4. díl.....

24. srpna 2015 v 0:54 | prvopodstata tm |  Zdraví
....dnes se dozíte, jak nejlépe zahodit brýle a zase dobře vidět.....

Jak naložit s tím, co už víme:
Můžete mě poslat do háje, dál nosit černé sluneční brýle a vypadat jako masařka, anebo můžete začít využívat to co jste se dověděli k vlastnímu prospěchu. Je to vaše svobodná volba rozhodnutí. Nikdo vás do toho nenutí a nic nemusíte. Pokud z toho máte strach, zapomeňte na to.
Začneme tím, okolo čeho se tu krouží už docela dlouho:Léčba očí:
V jednom ze svých předchozích článků, kde jsem také dopředu prozradila, že chystám nauku o slunci (více ZDE) se mluvilo o léčbě zraku slunečním svitem a dotkla jsem se toho i v předchozím díle tohoto seriálu.
Ano, je to možné, sluncem se skutečně dají léčit oči. Buď normálním koukáním do slunce, anebo koukáním do slunce spojeným s určitými cviky. Kdo z vás měl zájem (a stále ho má) skutečně vyléčit své oči a začít dobře vidět, tomu vřele doporučuji knihu, ve které je řečeno všechno důležité.
Jmenuje se ,,Dobrý zrak bez brýlí" a lze ji na internetu jednoduše sehnat.

Například:
Na Esoterika.cz je tato kniha rozkouskována do postupných článků. První díl najdete zde:
Kdo by rád četl on-line, další díly si rozklikněte TADY a TADY
Ten samý text lze stáhnout také přes Ulož.to zde:
Univerzální léčba:
Pokud chcete zásobit své tělo a mozek fotony, je nutné být v kontaktu se sluncem. Přes sklo fotony neproniknou kompletně, proto nenoste brýle a nedívejte se do slunce přes okno. Mezi vámi a fotony nemá stát nic v cestě.
Jakmile foton projde sklem, ochudí se o léčivá data. Hřeje, ale už neléčí, zkrátka se ,,oseká" o to nejpodstatnější.
Začátečnický postup je tento: Ráno, hodinu po východu slunce a večer hodinu před západem se dívejte do slunce. V tuto dobu je jeho svit mírný. Začátečník nevydrží přímý pohled do slunce v pravé poledne, proto je pro vás ideální začít po východu a před západem, abyste si zvykli.
Ze začátku je ideální začínat na několika vteřinách a postupně přidávat. Lidé s nemocným zrakem by speciálně neměli koukat do sluníčka dlouho, nebude jim to příjemné. Naopak, čím více máte dioptrií a čím více máte nemocné oči, tím vás pohled do slunce více dráždí a bolí. Nemocné oči jsou přecitlivělé a jakmile zareagují na fotony a začnou se opravovat, cítíte bolest. V takovém případě opravdu nic nepřehánějte, tato metoda má být příjemná a ne bolestivá.
Můžete slzet a můžou se vám oči zavírat. Nedělejte nic na sílu. Pokud bude svit pro vás silný, přivřete oční víčka, nebo se dívejte přes stromy, které propustí jen část.
Můžete také pomalu otáčet hlavou a přitom neustále držet oči na slunci. Tento pohyb je zajímavý proto, že měníte úhel dopadu fotonů a vydržíte delší pohled i při silnějším slunci.
Sledování slunce by mělo být příjemné, relaxační. Můžete cítit, jak okem procházejí fotony. Když vám to začne být nepříjemné, na chvilku oči zavřete, odpočiňte si a potom pokračujte.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.