Kdo chce imigranty, ať si je vezme domů! Rozumem zdraví ať se raději starají o své rodiče a prarodiče!!!!!

8. srpna 2015 v 3:54 | prvopodstata tm převzato |  Články
....ano, naprosto právný názor.....

6. srpen 2015 |
Tomio Okamura |
Německý poslanec a spolustraník kancléřky Angely Merkelové Martin Patzelt si k sobě domů nastěhoval dva imigranty z africké Eritreji, aby šel ostatním Němcům příkladem.
· kdo-chce-imigranty-at-si-je-vezme-domu-rozumem-zdravi-at-se-radeji-staraji-o-sve-rodice-a-prarodice
Už spolu bydlí měsíc a oba mladí imigranti obývají podkroví jeho domu společně s jeho synem. Pan poslanec dobře ví, co dělá. Eritrejci a Somálci jsou totiž například ve Švédsku na prvních dvou místech ve znásilňování žen a právě Eritrejci mají být kvůli naší vládě přiděleni také do České republiky: Zajímalo by mě, jak by se asi pan poslanec zachoval, kdyby měl doma dceru.


A za sebe narovinu říkám, že nevidím jediný důvod starat se o Eritrejce nebo Súdánce, když okolo sebe máme tisíce českých dětí, dědečků či babiček, kteří potřebují také naší pomoc a ani na pomoc pro naše vlastní potřebné nemá stát peníze. A na rozdíl od cizích imigrantů, které k nám nikdo nezval, mají naši potřební spoluobčané na naši pomoc nesporné právo a většina z nich odvedla pro naši zem nesporný kus práce. Na rozdíl od vetřelců, kteří přijeli k hotovému, a nemají sebemenší podíl na životní úrovni v naší zemi.

Takže prosím, ať nikdo neotravuje s ekonomickými migranty a raději se postarejme důstojně o naše spoluobčany, kteří mají kvůli naší vládě tu smůlu, že nejsou imigranti ani barevní.


 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 soto soto | 8. srpna 2015 v 13:14 | Reagovat

Přesně ták. Jde o atraktivitu a barvu pleti, vždy.
Jeden cikán mi řekl,  jejich jedno moudro, aby byly peníze musi být deti. Deset dětí znamená manažerský plat.

Bíla pseudohumanisticka spolecnost porad svetu vnucovala svuj rád a nyni to vypilovala do  dkonalosti.

Nekdo nevidí důvod, např. autor článku,   proč se starat o jiné ,třeba o Eritrejce, ale nekdo ho evidentně vidí a ten někdo má větší moc ,než demokratická většina s právem volit. :)

Než se vše podstatné stihneme dozvědět, vse už bude zase jinak a nic nepujde vzít zpět.
Tihle ti utecenci nejsou až tak důležití, zkutecnou moc přebudovat celý hloupý západ, který pořád mele neco o svobodě,  budou mít až jejich děti.

My ani nemůžeme vědět,  jestli je na tom něco špatně, jste si jisti ,že to umíme líp? Já ne. To za prvé. A zadruhé, jestli je tohle z části pomsta ostatních kultur bílé rase za přetvoření planety po svém, tak je velmi mírná.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.