Je mesic umely?????

9. srpna 2015 v 3:54 | prvopodstata - prevzato |  Dutá Země
....a jestli teda je, jak je to s ostatnimi telesy?????

Umělý Měsíc?


Existují i teorie, že žijeme v duté Zemi, ale na nejbližší satelit, náš Měsíc se zapomíná. Jeho struktura by mohla přispět vlastně k odhalení našeho původu a k radikální změně historie lidského rodu a jeho civilizací. Tím by se i potvrdilo, že naše civilizace není n Zemi první a vyvrátila i slavnou Darwinovu teorii o původu člověka z opice.
NASA nechala v roce 1969 záměrně dopadnout na povrch Měsíce modul, jehož dopad se rovnal síle jedné tuny TNT a pracovníci NASA zjistili nárazové vlny, Měsíc zvonil jako zvon.
Jediný úder sondou způsobil vibrace, které trvaly 30 minut. Pak použili raketu a její síla jedenácti tun TNT dopadu opět znovu reagoval Měsíc jako zvon a jeho vibrace se ozývaly ještě po dobu 3 hodin a 20 minut a to do rekordní hloubky až 40 km. Vypadalo to, jako by měl Měsíc v sobě ohromné hydraulické tlumiče. Pracovník NASA, Dr. Gordon MacDonald řekl, že se zdá, že Měsíc je spíše dutý, než plná koule. Tyto pokusy naznačily děsivou teorii pro dnešní vědce, že Měsíc by mohl být dutý a vytvořený zevnitř. Pokud ano, nasvědčuje to jedinému, že Měsíc je vlastně umělé těleso. To co se v nedávné době objevovalo kolem Slunce, neznámé objekty, by mohlo nasvědčovat podle jejich rozměrů, že pro vyspělé civilizace není problém postavit tyto objekty.
Mnoho dnešních vědců je v klidu a s arogantním úsměvem sledují hypotézy a pokusy na Měsíci a ve své arogantnosti stále věří starým zavedeným poznáním, že měsíc je kus vesmírného "balvanu". Ano, věří, že je to jen kamenná koule, ale pak přišli fotografie, které NASA rychle odstranila a na nich se objevily staré stavby s neznámými mechanismy a základnou mezihvězdných lodí.
Nakonec ze všech aspektů se ukázalo, že Američané byli pod plnou kontrolou mimozemšťanů. Pokud byli opravdu Američané na Měsíci, tak jejich rozhovor, zejména Neila Armstronga jež zachytili radioamatéři, by možná potvrdil, že na něm byli. Pokud ne, tak nám mažou med kolem úst a svědčí to o umělém divadle. Věta Armstronga: " Co je to? Co to sakra je? Chtěl bych znát pravda, co to je?" Tady jsou velké objekty, obrovské! Ó můj bože! Tady jsou i jiné vesmírné lodě, stojí na druhé straně kráteru a pozorují nás.
Myslím, že naší dnešní civilizaci dali jasně najevo, že Měsíc je obsazen a my, nevyspělá civilizace, živící se kapitalismem tam nemá co dělat. Údajně proběhly i nepřátelské akce a byli vypakováni z Měsíce. Hlavní člen tohoto programu Wernher von Braun po návratu expedice řekl zajímavou větu: " Existují mimozemské síly, které jsou mnohem silnější, než jsme čekali. Pak najednou byla doba programu "Apollo" předčasně zkrácena a tři další připravené rakety zůstaly nevyužity. Najednou nebylo na Měsíci nic zajímavého a obě velmoci na něj zapomněly na desítky roků. Existuje pozoruhodná kniha od George Leonarda, vydaná v roce 1970 s názvem "Na našem Měsíci je ještě někdo jiný" kde dotyčný uveřejnil fotografie z programu Apollo od NASA, kde bylo zobrazeno mnoho tajemných staveb a lodí.
Celý náklad jeho knihy najednou zmizel z pultů obchodů, jeho kniha byla skoupena naráz aby se nemohla masivně rozšířit.

 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 vseved vseved | 9. srpna 2015 v 6:41 | Reagovat

On nekdo snad tvrdi,ze jsme prvni civilizaci na Zemi?? Tech uz ten kdo ridi GP par zlikvidoval,si myslim....az se to provali,jsme dalsi na rade.

2 vseved vseved | 9. srpna 2015 v 6:44 | Reagovat

Prece si nas ti z povrchu co nas maj tady dole jako na taliri,ktery zivime a kterejm otrocime , nepustej k telu.Zajistej si novou nevedomou civilizaci........kolobeh.

3 vseved vseved | 9. srpna 2015 v 7:10 | Reagovat

Jenom slepej to nevidi a ignorant nechce videt.Ty "bohy" co prisli k lidem(svy novy,zacinajici civilizaci otroku po ty stary co znicili) naucit je obdelavat zem,chovat zvirata,tezit nerosty atd.Mozna naivkove si myslej,ze prisli jen tak,nezistne a z lasky,hehehe.Prisli,aby nas naucili jak na ne otrocit,jak je zivit,k tomu potrebujou ony prachace a vlady,aby nas drzeli na uzde,media,aby nas oblbovaly mimozemstanama a jinejma blabolama,valky a rozdelovani,abysme nemeli cas se zamerit na ne,ba aby nas to byt i jen ani nenapadlo,musime mit jiny starosti a radosti,nez se venovat tomu kde a proc zijeme jak zijeme a kam se deje vsechno co vyrobime a vytezime kdyz vetsina z nas si nezije tomu adekvatne,ale na nahradni dily je i tak dobra.Jak je to prosty.Za vsim hledej cloveka,vevnitr i na povrchu!Jim k tomu staci jen znat zakony Universa a mit technologie nam zapovezeny,presto nami vymysleny.Nebo si snad kdosi opravdu mysli,ze jenom moc a penize jsou tim motorem zenoucim nase nejmocnejsi a nenajde se za tisice let jedinej co by promluvil,co b y "zradil"? Omyl,jasne ze by se nasli,nemit panickou hruzu z "pana".

4 vseved vseved | 9. srpna 2015 v 7:33 | Reagovat

A proc znicili starou? Prosty,protoze na ne prisla a uz tim ohrozila jejich vecnej blahobyt,chtela co ji patri,svobodu,a logicky i raj z druhy strany,musela tedy prijit nova........

5 vseved vseved | 9. srpna 2015 v 7:36 | Reagovat

K tomu vsemu a jen proto vsechno nam "dali" PENIZE a soutezeni,konkurovani si! Jako nastroje kontroly a ovladani!

6 vseved vseved | 9. srpna 2015 v 7:38 | Reagovat

Zabejvejte se tedy vsema Hitlerama,Napoleonama,Rothschieldama,Putinama a Obamama........hlavne nam dejte pokoj a pritom vsem na nas otrocte,nic jinyho nas nezajima !

7 vseved vseved | 9. srpna 2015 v 7:45 | Reagovat

Za tim ucelem vam dame co jen chcete:sedivaky,galakticky unie,slunickare,muslimy,krestany,nechutne prachaty i neskutecne chudy,filmovy trhaky,atomovky(ktery ale nesmite globalne pouzit,proc asi?),vselijaky pozitky i chudobu,touhy po tech drahejch pozitcich a penize abyste si na ne nemohli vydelat,ale snazili se o to,nemoci atd.,abyste meli co delat,abyste byli maximalne vytizeny a zamestnany sami sebou a nemuseli jsme vas co nejdyl znova menit a ucit na nas otrocit!A tak si zijte ve svy nevedomosti,tuposti ovcanskejch stad,strachu a sladkejch nadejich,hlavne nas zivte a dejte nam pokoj!

8 FL FL | 9. srpna 2015 v 8:46 | Reagovat

[7]: Krásně řečeno, díky za tvé komentáře jsem stejného názoru.

9 vseved vseved | 9. srpna 2015 v 9:09 | Reagovat

[8]: Dikec FL,nemusi to tak nutne bejt,ale diky internetu,zajmu a tim vetsimu prehledu mi tohle vsechno takhle vychazi,ostatni jsou jen pruvodni jevy a snahy se nejak uzivit,prizivit,profitovat....presne jak se to "vladcum" hodi a jak s tim pocitaji.A komu se to nelibi,moje rec zobaku jak mi narost,ten me proste zabanuje,nebo ignoruje,jako "prouda",tak musel prijit "vseved",po nem prijde zase jinej,atd. :-)))))

10 Sora Sora | E-mail | 9. srpna 2015 v 10:41 | Reagovat

pro ty, co umí anglicky - kniha "Na našem Měsíci je ještě někdo jiný" od G. Leonarda
kvalita nic extra, ale přečíst se to dá :)

https://archive.org/details/SomebodyElseIsOnTheMoon

11 Danoa Danoa | Web | 9. srpna 2015 v 14:39 | Reagovat

Tohle je poměrně zajímavý :) Určitě nejsme první civilizací..

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.