Favorit amerických prezidentských voleb: USA jsou tyran, nikdo ve světě nás nemá rád.....

27. srpna 2015 v 14:54 | prvopodstata tm převzato |  Články
....a to už hodně dlouhou dobu.....

Republikánský kandidát na prezidenta USA Donald Trump v rozhovoru pro Fox News konstatoval, že Spojené státy v podstatě nikde ve světě nemohou vystát. Proto také země postupně ztrácí svůj vliv. Možný příští prezident USA popisuje svou zemi dokonce jako využívaného tyrana.


Favorit amerických prezidentských voleb: USA jsou tyran, nikdo ve světě nás nemá rád
Foto: repro youtube.com
Popisek: Donald Trump, republikánský kandidát na prezidenta USA
"Při pohledu na mezinárodní situaci Trump jen nevěřícně kroutí hlavou. Čína prý Spojené státy nemá ráda, ale bohatne na nich. Vladimir Putin a Barack Obama se prý vzájemně nenávidí a vztahy obou zemí lze označit za směšné. Už dřív dal Trump ostatně najevo, že by dokázal s Putinem vycházel lépe. To ale není jediná věc, která se bude muset ve vystupování USA navenek změnit. V češtině informaci přinesl server První zprávy.
"Putin nenávidí Obamu, nemůže ho vystát, a myslím, že Obama nemůže strpět zase jeho. Ale vztahy, které jsme založili se světem, a to nejen s Ruskem, jsou příšerné. Víte, podivná věc: Čína nás nemusí, ale přitom na nás bohatne. Japonsko... Nikomu se nelíbíme, ale všichni nás využívají. Jsme jako velký tyran, který vždy prohraje," zdůraznil Donald Trump.
Sluší se dodat, že Donald Trump je prozatím favoritem prezidentských voleb v roce 2016 mezi republikány, ale zatím nic není rozhodnuto. Nemalé šance má i další příslušník rodiny Bushů Jeb Bush.

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.