Evropská Unie chce očipovat všechny živé bytosti....

18. srpna 2015 v 11:54 | prvopodstata tm převzato |  Články
....mělo se to stát už před léty. Nevyšlo jim to. Uvidíme, jestli jim to vyjde nyní. Mohu připomenout, že jejich čas už vypršel.....

Společenství Necipujtenas.CZ získalo z otevřených zdrojů dokumenty Evropské komise (EK), které jednoznačně prokazují:
jak obrovský význam přisuzují vedoucí činitelé Evropské unie (EU) technologii RFID a označování prakticky všech věcí, osob i zvířat formou mikročipů ať již přímo v/na povrchu předmětu/potraviny/výrobku nebo těle či v blízkosti daného identifikovatelného objektu/živé bytosti (karty, pasy atd.).
Tento tzv. údajně ´všeobecný/nezměnitelný´ trend nese oficiální jméno "Internet věcí" ("Internet of Things") a má podle představ bruselských úředníků zasáhnout naprosto všechny občany: Jen do roku 2018 údajně dojde k pětinásobnému zhodnocení globálního trhu v oblasti užití RFID.
· 666-chip-implant-600· evropska-unie-chce-ocipovat-vsechny-zive-bytosti
· z_f69a5aee
· 666-chip-implant-600
· evropska-unie-chce-ocipovat-vsechny-zive-bytosti
EK obzvláště v této souvislosti upozornila na důležitost neustálého monitoringu lidského zdraví všech obyvatel Evropy, zpočátku především starších osob, např. formou různých chytrých bezdrátových náramků, mobilních aplikací, medicínských implantátů apod., nicméně zároveň také vyslovila silné varování před riziky likvidace soukromí, "profilování" konkrétních nevinných lidských osobností, zneužití identit a informací o věcech/osobách označených třeba formou RFID mikročipů.
Za velmi važný problém je považována tzv. automatizace při vyhodnocování/zpracování získaných dat, na jejichž základě jsou také ihned podnikány např. bezpečnostní aj. opatření bez možnosti údaje ověřit. V neposlední řadě jde dále o hrozbu nárůstu kyberzločinnosti, což vyžaduje značné investice do zesílení policejních opatření: Vznikají naprosto nové hrozby pro celý systém uspořádání vztahů v rámci celého evropského společenství.
Představitelé EU vyzvali k neustálému zkoumání všech forem implementace moderních technologií do praxe a ke kontrole národního legislativního procesu členských států unie, aby nedošlo k otevření dveří pro výše uvedená rizika a formy zneužití. Komise zároveň vyslovila svou připravenost zpracovat pro RFID technologii vlastní zákonný, eticky přijatelný a sociálně-politicky rámec při respektu práva na soukromí, ochranu osobních dat a jejich zabezpečení tak, aby se tato technologie mohla dále nerušeně rozvíjet.
Získané dokumenty popisují: EU si zakládá na tom, že chrání každého individuálního jedince proti všeobecnému monitoringu nebo nepatřičné diskriminaci, která vzniká na základě shromažďování/evidence/analýzy/využívání nejrůznějších informačních databází, když zároveň říká, že lidé si už jsou vědomi rostoucích rizik nových technologií pro jejich soukromý život, ale pořád ještě nevědí/neznají svá práva a dostatečné postupy: jak výše uvedeným nebezpečím čelit. EK také přiznala: na každého člověka je shromažďováno značné množství dat včetně záznamů o jeho konkrétní činnosti; vždy tedy existuje možnost, že budou takové informace použity k jiným účelům, než jak bylo třeba spotřebitelem původně odsouhlaseno. EK má v úmyslu stát se díky propojení informačních systémů s RFID globálním lídrem v oblasti moderních technologií.
Společenství Necipujtenas.CZ vzhledem k výše uvedeným skutečnostem doporučuje každému občanovi České republiky (Evropské unie), aby nebral otázky zavádění a obzvláště vynucování používání RFID mikročipů včetně souvisejících databází vůbec na lehkou váhu!
Každému je třeba umožnit odmítnout (opt-out) přijetí nových technologií bez jakýchkoliv forem sankcí. Lze předpokládat, že tlaky na všeobecnou/plošnou povinnost přijetí RFID mikročipů dále porostou především pod pláštíkem tzv. efektivity/rychlosti obsloužení nebo úspor, jenže to vše na úkor ústavně chráněných přirozených práv/svobod občanů.
Je na každém z nás, zda si něco takového necháme líbit. Dějiny nám jasně ukazují, že pokud je tzv. efektivitě podřízena humanita: vznikne další forma totalitního režimu s děsivými následky pro celé generace budoucích lidských pokolení.
Dokumenty jsou ZDE a ZDE
Originální zdroj článku: svetkolemnas.cz
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Dit Dit | 18. srpna 2015 v 13:37 | Reagovat

Pro všechny frekvence RFID platí, že vysílání radiové komunikace  na podobných frekvencích narušuje, čí dokonce destruuje signál.-zdroj net.
Dále doporučuji článek RFID z hlediska bezpečnost na  ictsecurity.cz  článek RFID z hlediska bezpečnosti. Takže neí divu, že se na trhu objevily tzv. odstíněné peněženky....

2 Dit Dit | 22. srpna 2015 v 16:03 | Reagovat

V Německu to na občankách odpalují v mikrovlnce. Mají čipy RFID . viz. článek na zpravyaktualne.cz   článek pod názvem -
-Němce děsí Velký bratr, čipy občanek odpalují v mikrovlnkách .-
Je to tam i s návodem na videu.
Kdoví jak dlouho to tam nechají...

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.