Dunajská jízda je další provokací proti svrchovanosti ČR, SR a dalším důkazem servility loutkových vlád!!!!!

8. srpna 2015 v 5:54 | prvopodstata tm převzato |  Články
....jak jinak. Co to vlastně znamená je asi každému naprosto jasné.....

http://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/p201503310390701-551a793fd0d42-700x466.jpeg?928043

Dunajská jízda je další provokací proti svrchovanosti ČR a dalším důkazem servility pražské loutkové vlády!

Českou republikou opět projede americký obrněný konvoj. Tentokrát má akce název "Dunajská jízda" a vojáci při ní pojedou v září z Německa přes Česko a Slovensko na cvičení do Maďarska. Množství kusů techniky a mužstva bude přibližně stejné, jako při jízdě dragounů v březnu.


Oficiálně dle ministra obrany Stropnického nemá konvoj konečnou podobu. Podrobnosti cesty nejsou zatím oficiálně sděleny, i když jsme zatím zevrubně informováni o možné trase amerického konvoje.
V březnu, kdy Českem projížděla americká vojenská kolona jsme mohli vidět, jak se chovají lidé, kteří přišli tento konvoj vítat. Mohli jsme ale i vidět, že média se snažila pár dní před příjezdem konvoje americké armády zastrašit demokratické odpůrce tohoto konvoje. Ti lidé, kteří nebudou vítat "Dunajskou jízdu", se tentokráte zřejmě nenechají od nikoho zastrašit, protože takzvaně vědí, do čeho jdou.
maxresdefault.jpg
US boys přijeli "na akci"… ale ne v Lidlu…
Ti, co sledují od začátku ukrajinskou problematiku ví, že USA se snaží silně destabilizovat Evropu. To se projevilo takzvanými barevnými revolucemi. Dále USA ovlivnily Evropu útokem na Afghánistán a posléze jeho destabilizací. To samé se stalo i v Iráku. Poté následoval rozvrat Libye, destabilizace Egypta. Následoval rozklad Sýrie a vznik Islámského státu.
A je snad každému jasné, proč lidé z těchto zemí masově utíkají do Evropy, která díky svým politikům si s problémem neví rady. A toto vyhovuje USA. Slabá a poddajná Evropa, jejíž státy neumí ochránit ani své občany, natož své národní zájmy nezávislé na Spojených státech.
Jaký je pravý význam "Dunajské jízdy"? Ukázat i Česku, že země, která chce být alespoň trochu nezávislá na USA, má smůlu, neboť to není pro USA momentálně výhodné . Ale i tak by se nic vzdávat nemělo. My, co chceme být nezávislí na USA si nepřejeme jakoukoli roztržku s Ruskem. Naopak musíme ukázat, že se nebojíme a že jsme ochotni oponovat v rámci demokratických zákonů ozbrojeným americkým složkám.
Petr Cvalín, člen okresního výboru KSČM v Domažlicích

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.