Dr. Roberts : Washington je zodpovědný za havárii malajsijského letadla.....

3. srpna 2015 v 12:21 | prvopodstata tm |  Články
....ke konci časů lidstva se lidé musejí dozvědět pravdu..... pravda je krutá a bolí. Je ale osvobozující. Tvrdím to neustále a to už několik set let.....

Dr. Roberts : Washington je zodpovědný za havárii malajsijského letadla


Paul Craig Roberts
Bývalý úředník Bílému domu tvrdí, že pád malajsijského letu MH17 na východní Ukrajině byl spiknutím, které se zrodilo ve Washingtonu a bylo realizováno za pomoci kyjevské vlády, aby z incidentu mohlo být posléze obviněno Rusko.
Dr. Paul Craig Roberts, který byl rovněž asistentem ministra financí v Reganově administrativě a redaktor v deníku Wall Street Journal, učinil tyto poznámky v sobotním rozhovoru pro deník Press TV.
17. července 2014 havarovalo osobní letadlo Boeing 777 v ukrajinské konfliktní oblasti, kde zahynulo všech 298 lidí na palubě. Podle americké rozvědky a vojenských činitelů byl letoun zasažen ruskou raketou odpálenou z východní Ukrajiny.
Paul Craig Roberts Foto: AFP
Paul Craig Roberts Foto: AFP
Předběžná zpráva vydaná loni v Nizozemsku uvedla, že letadlo nemělo žádné technické problémy ve chvíli předtím, než explodovalo v nebi, poté, co bylo zasaženo několika objekty. Holandští vyšetřovatelé ale stále ještě nezveřejnili detailní výsledky jejich vyšetřování.
Tento týden, Rusko využilo svého práva veta v OSN, kde zablokovalo návrh na založení mezinárodního tribunálu kvůli katastrofě letu MH17, proto, že Rusko nepodporuje propagandu USA, tvrdící, že je za havárii zodpovědné Rusko, a proto, že Washington tlačí na tribunál OSN, aby USA dostaly požadované výsledky.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.