Dnes večer na Svobodném Vysílači CS s našim šéfredaktorem o situaci v ČR, EU a v USA. Dojde také na diskusi o Windows 10. Tématem bude i kauza Martina Urminského.....

14. srpna 2015 v 18:27 | prvopodstata tm převzato |  Filmy
....už to běží a je to nesmírně zajímavé.....Dnes večer na Svobodném Vysílači CS s našim šéfredaktorem o situaci v ČR, EU a v USA. Dojde také na diskusi o Windows 10. Tématem bude i kauza Martina Urminského

Redakce AE News si dovoluje opět po týdnu pozvat naše čtenáře k dalšímu pořadu s našim šéfredaktorem na internetovém rádiu Svobodný Vysílač CS. Dnes se bude diskutovat o situaci v ČR s ohledem na problematiku imigrantů, probírat se budou i zahraniční témata z EU a USA. Dojde také na diskusi o Windows 10 a případných bezpečnostních rizicích pro koncové uživatele. Tématem bude i kauza bývalého redaktora slovenského Svobodného Vysílače, pana Martina Urminského (kdo kauzu sleduje, ví, o co se jedná). Ve druhé polovině pořadu bude prostor pro interakci, tzn. telefonické a skypové dotazy posluchačů, resp. vás čtenářů AE News.
Pořad začíná dnes (v pátek 14. 8. 2015) v 17.00h a jste všichni srdečně zváni. Pokud živé vysílání nestihnete, záznam pořadu bude v průběhu soboty k dispozici k přehrání nebo stažení tady dole na konci této pozvánky.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.