České dítě má 20x nižší hodnotu než právě vylovený uprchlík.....

13. srpna 2015 v 7:54 | prvopodstata tm převzato |  Články
....čeští politici by se měli stydět, kam až dostaly český národ. Vidíme, že peníze jsou jim milejší než občané české republiky. Fuj. A tohle si říká "HONORA"!!!!! Domnívám se, že až občané česka budou všeho mít po krk (a už asi mají) může dojít k další defenestraci.....

LUCIE PASEKOVÁ 08|08|2015

Aneb jak se střílí do vlastních řad. Ve jménu špinavého zisku neziskovek budou naši zastupitelé zvát do lože české ženy plemenné býky jakéhokoliv vyznání a etnika. Prý proto, aby nevymřel národ a obohatil se. Obohatil koho?I Havranpírko pochopil, že pro zachování rodu je důležité plodit potomky. Zvládl by to vlastními silami nebo by si na tu "fušku" přizval chlapíky z konkurenčního kmene? Přestože, vybaven celkem slušným povědomím o jejich pohrdlivém vztahu k životu jiných, riskoval by zotročení žen jeho rodu a vyvraždění soukmenovců ve jménu cizího boha?

A jakpak je to v našem kmeni?

Všichni už dobře víme, že "uprchlictví" je cool byznys - a že na "údržbu" jednoho celého uprchlíka bude vynaložen necelý 1 milion Kč ročně.

Všichni dobře víme, že rodičovství je non-profit byznys - a že na "údržbu" jednoho českého dítěte je a patrně bude i nadále vynakládáno 55.000,- Kč ročně. A to po dobu čtyř let.

Všichni dobře víme, že v případě uprchlické rodiny se bude výše uvedený obnos násobit počtem rodinných příslušníků.

Všichni dobře víme, že v případě české rodiny se nebude násobit nic ničím, ačkoliv domorodkyně zachraňuje populační křivku jako divá.

italy-immigrants-boat

Z toho tedy pramení jednoduchá matematická operace:

Hodnota jednoho českého dítěte je 20x nižší než hodnota jednoho přijatého uprchlíka. Každé další dítě v téže české rodině, porozené v průběhu čtyř let po předchozím dítěti, má hodnotu pouze dílčí.

Jaký to na Vás dělá dojem?

To je podpora porodnosti v Čechách. To je teprve motivace pro české ženy. Přece se jim nebude adekvátně platit za opakovaný pronájem a amortizaci jejich dělohy ve jménu zachování českého národa, když se dá tak skvěle vydělávat na zaprodání jeho existence a budoucnosti, že?

Tímto se plození a rození dětí v Čechách stává mnohdy pouze finančně náročným patriotistickým koníčkem. Mnoho mužů, kteří i přesto podlehli volání rodu a spolu se ženou spolehlivě atakují populační kvotu, na sebe naložilo velikou zodpovědnost, jež je stresující. Stejně stresující jako obavy ze ztráty zaměstnání a nejasné budoucnosti vlastních potomků. Díky abnormálně štědré podpoře státu, leží často na bedrech těchto mužů prakticky veškerá režie široké rodiny. (Zde musím vyjádřit svůj veliký dík mému skvělému manželovi, na kterého jsem patřičně hrdá.)
Zdá se, že domorodá žena se musí dopracovat ke statutu uprchlíka ve vlastní domovině, aby s ní a její rozmnožovací soustavou bylo adekvátně nakládáno. Uráží mne, jako matku, že mé dítě nemá minimálně stejnou hodnotu pro jeho zemi jako bůhvíkdo bůhvíodkud. Uráží mne, jako matku, že má vůbec někdo odvahu pobízet snad v budoucnu mou dceru ke svazkům s přívrženci kultury, jež ji de facto zahubí. Uráží mne, jako ženu, že by kdokoliv z vlastních řad nabízel české ženství jako housku na krámě kdekomu. Je to neskutečná ostuda! Fuj!

 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 saabina saabina | E-mail | 13. srpna 2015 v 8:05 | Reagovat

Ano, po tom, co jsem těhotná oběhla všechny sociálky, zjistila jsem, že podpora není žádná!!! Protože jsem si dovolila mít auto, dům na hypotéku a k tomu ještě podnikat!! Kdybych byla jiné barvy pleti a neměla nic, mohla bych mít dětí a peněz, kolik by se mi líbilo...Prostě hrůza :-(

2 irini irini | 13. srpna 2015 v 9:27 | Reagovat

Tzv. jelita, totiž elita už své dala najevo Politici a spol. se starají jen o  "malá domů" nebo taky větší.

Všichni, kteří je volili jim zatím nesdělili nic, co by stálo za jejich povšimnutí. Je to Fuj situace, kdy ,jak je naším zvykem, jsme předkloněni tentokrát směrem na západ a nemůžeme se narovnat....je to divný a jakoby už zde něco takového bylo....

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.