Celá pravda o čárkovém kódu.....

28. srpna 2015 v 0:54 | prvopodstata tm |  Zdraví
....napsal jsem před mnoha lety a článek je čím dál tím více aktuálnější. Je dokonce tak aktuální, že skupina lidí, která založila stránky o nebezpečí čárkového kódu na facebooku, byly při velké návštěvnosti ihned smazány!!!!!
No snad nesmažou prvopodstatu a alušku.....

Celá pravda o čárkovém kódu….. / napsal: tomáš marný / DOPORUČUJI!

9. října 2011 v 5:40 | Alue K. Loskotová, alias Aluška | tomáš marný
Vážení čtenáři,
Jak bývá zvykem, články tomáše marného se po čase objevují na základě naší domluvy i zde, na Alušce.org, aby se data mohla lépe šířit mezi lidi. Bohužel zrovna tento maximálně důležitý článek mi poněkud unikl, ale přesto jste se ho dočkali nakonec i zde. Velice vám doporučuji si ho celý pozorně pročíst, dozvíte se něco příšerného, alarmujícího. Ale pozor, známe způsoby, jak se tomu bránit.
Původní verze textu, která visí na Osudu, je trošku odlišná, co se zvýrazněných vět a řádkování týče, rovněž jsem vám připsala pod článek svůj dodatek, který je velmi důležitý. Vím to na základě dotazů, vím, na co se lidé nejvíce ptají ohledně tématiky čárových kodů a jejich zneškodnění.

Celá pravda o čárkovém kódu…..

Před mnoha lety, kdy ještě nebyl čárkový kód zaveden oficiálně, jsme dělali ve Švýcarsku testy s čárkovým kódem. Málokdo ví o téhle dokonalé anténě zakódované pomocí trojčíslí 666. Opět se mohou posměváčci zúčastnit kampaně proti mému článku. Budou ukazovat opět svoji naivitu, hloupost a mdlost jejich duše nad psaným slovem, tak jak to již dělali mnozí v minulosti.
Znovu a opět opakuji: Bylo by dobré, kdyby pod článkem bylo diskutováno o skutečnostech a možnostech a nikoliv o osobách jako takových. Moc času nám zde již nezbývá. Tobogán se řítí nezadržitelně do svých prvních zatáček a začíná akcelerovat….. Jsem zvědav, jestli to tentokráte zvládnete…..
Tak tedy, o co se jedná a jaké skutečnosti byly dokladovány.
Obecně je známo:
EAN je nejznámější čárový kód užívaný pro zboží prodávané v obchodní síti. Tento čárový kód může užívat každý stát zapojený do systému EAN UCC. Čárový kód EAN dokáže kódovat číslice 0 až 9, přičemž každá číslice je kódována dvěma čárami a dvěma mezerami. Může obsahovat buďto 8 číslic (EAN-8, pro označování rozměrově malých výrobků) nebo 13 číslic (EAN-13). První dvě nebo tři číslice vždy určují stát původu (např. ČR má číslo 859), dalších několik číslic (většinou čtyři až šest) určují výrobce a zbývající číslice kromě poslední určují konkrétní zboží. Poslední číslice je kontrolní - ověřuje správnost dekódování. Číslice jsou pro dualitu uvedeny ve dvou polích, která jsou jak zleva tak zprava ohraničena dvěma čarami s číslicí 6. Na začátku, uprostřed a na konci EAN kódu. Číslice ve dvou polích jsou ohraničeny tedy 666 - Jsou to ty prodloužené čáry, směrem dolů. Hned se zeptám, proč tam neuvedli číslo 555 vždyť to je jednoduché a samozřejmě možné. Dochází vám nyní důsledky celého kódovacího systému?


Definice čárkového kódu je jednoduchá. Je to symbol, ALE v prvé řadě ANTÉNA, která má určité vlastnosti a funkce. Jednoduše řečeno, tak jak jste viděli před mnoha lety na střeše les antén, které měly za úkol přijímat terestrický signál. Signál, šířící se kulovitě od jeho vysílače - dle skladby vysílací antény. Při správném nastavení antény jste byli odměněni signálem pro rádio či televizi s kvalitním zvukem a obrazem. Rovněž tak podprahovými daty, které lidé nevědomě přijímají.
Stejný úkol v duálním světě má každý čárkový kód. Úkol konstruktivní a destruktivní. Ten vysvětlený pro lidstvo - konstruktivní - je v pomyslném urychlení odečtení produktů ze skladu a zároveň naúčtování správné ceny do pokladny za vybrané zboží. Potud oficiální vysvětlení pro ovčany a jednoduše tečka za vším. Tu neodhalenou pravdu se Vám, vážení, budu snažit nyní vysvětlit.
Již v bibli je zmínka o čárovém kódu. Jak je možné, že před 2000 lety věděli, že ke konci časů matrixu budou muset být všichni označeni (čipem či čárovým kódem). Jinak nebudou mít možnost nakupovat či prodávat. Kdo hledá, najde. Můžete v diskuzích uvést přesnou citaci v bibli popsaného.
Anténa - každý čárový kód - je přečtena laserem zhruba 760nm, která několikanásobným přeběhnutím zprava doleva a zpět, přečte hodnoty dané antény. Tímto odečte cenu do pokladny a výrobek ze skladu.
Jakmile se ale laser dotkne čárového kódu, vypálí do potraviny či výrobku číslici 666 a energeticky ho velice znehodnotí. Ano jinými slovy řečeno: koupili jste produkt se symboly satana a energeticky velice nízké vibrace, které vkládáte do těla.
V bibli je popisováno jinými slovy následující: každého stolování lidských bytostí se zúčastní i satan. Takto to bylo myšleno. A je až nepochopitelné pro obyčejné lidi, že se skoro vše naplňuje. Rovněž tak bylo řečeno, že Vás bude doprovázet na každém kroku. Oskenování veškerého šatstva bot atd. při koupi v obchodním domě se děje to stejné jako u jídla. Jsou zde vypalovány ty samé kódy, jak je výše popsáno.

A tomu ale není konec. Vrátíme se do času 30 let zpět.
Lidé byli na sebe milejší, vlídnější a měli si co říci. Na ulici se lidé usmívali a měli dostatek energie - pokud nešli zrovna z kostela.
Dnes to díky vykutálené technice čárkových kódů již neplatí. Lidé jsou zamračení, podráždění a chybí jim mnoho konstruktivní energie. Konstruktivní energie ve vesmíru je právě kódována znamením "MÍNUS". Kdo byl na přednáškách v Praze či jinde, zná celou problematiku otočeného znamení, s kterou pracuje celý vesmír…..
Stejné podmínky destruktivního ovlivnění lidí jsou také při jakékoliv koupi novin, knížek a jiného čtiva. Jak jsem již v úvodu poukázal, byly dělány testy s dětmi ve Švýcarsku kolem roku 1987.
Popíši je ve zkratce:
Skupina dětí od 8-13 let byla požádána o přečtení pohádky. Nikdo z nich nevěděl, jestli čtou knihu oskenovanou, nebo neoskenovanou. Rovněž tak psychologové a dva psychiatři nevěděli, které dítě četlo jakou knihu. Děti byly označeny číslicemi. Po přečtení pohádky bylo dětem položeno několik otázek a zároveň měly možnost celou pohádku vyprávět svými slovy.
Tenhle test byl dělán s každým dítětem 8krát dokola, rozložen na několik dní, kdy každé dítě mělo několikráte oskenovanou a neoskenovanou pohádku.
Výsledky byly přímo šokující.
Zkráceně řečeno, všechny děti, které četly oskenovanou knihu, měly sklon si zapamatovat a vyprávět o destruktivitě. Naopak děti s neoskenovanými knihami vykládaly o konstruktivních energiích a o lásce.

Prosím, snažte se nad výše uvedenými řádky zamyslet. Co všechno znamená takový čárkový kód pro lidstvo. Samozřejmě ve všech směrech. Nedivte se tedy, že mezi lidmi je tolik násilí, zla, nenávisti a destrukce. Vše je podporováno podprahovými energiemi nejen čárkového kódu, ale televizním vysíláním, rozhlasem a rovněž tak zneužíváno v obchodních domech, kde podprahová data jsou kódována do hudby.
Nyní se mě zeptáte, jak je tomuto úkazu možné čelit.
Podívejte se na níže uvedený čárkový kód. Skládá se z čísel a vždy, jak jsem již psal tří šestek , která ohraničují dvě pole.
Jestliže něco kupujeme v obchodě, je nutné před oskenováním u pokladny udělat nahoře a dole - viz nákres - tlustou čáru a anténu zkratovat.
Tím znemožníte vypálení energií do daného produktu. Nejlépe je před pokladnou, třeba u bot nebo u oblečení, visačky utrhnout a dát je mimo oblečení. I přes tenké nylonové závlačky se energie vypálí do produktu. Jestli je ale deaktivovaná dvěma čarami, máte již produkt ochráněn.
Deaktivace čárového kódu je zobrazena červenou barvou na výše uvedeném obrázku.
Pokračování s dalšími daty zítra.....
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Mirkan Mirkan | 28. srpna 2015 v 6:19 | Reagovat

V duální realitě je satan symbol hmoty,potažmo materialismus-pomyslné zlaté tele,kdo se beznadějně zadluží,aby měl víc krámů :) s kurvítky,má možnost se zamyslet.Tož tak,opatrujte se :-)

2 Martin Martin | 28. srpna 2015 v 11:26 | Reagovat

Jak jsem psal minule k tomuto článku. Pracoval jsem v hodně skladech, zboží se  dostane na prodejnu asi tak 50 x oskenovaný,u pokladny Vám to oskenují po 51 ! Můžete si přečmáravat co chcete...

Je to holý nesmysl. Kdo chce neoskenovanou věc, ať si zajde přímo do výroby a postaví se na konec stroje z kterého vyjede nový výrobek, ale musíte to stihnout do fáze balení pač tam už se to poprvé skenuje a zanáší do výrobního či skladového systému....

Prostě nesmysl...

3 Jan Jan | 28. srpna 2015 v 12:04 | Reagovat

Co bude po konci časů matrixu? Zlatý věk?

4 varachamichara varachamichara | E-mail | 28. srpna 2015 v 12:52 | Reagovat

...opět svoji naivitu, hloupost a mdlost jejich duše  . Pokud někdo uráží moji duši  a podprahově k něčemu tlačí, bude to SATAN , nebo jeho poskoci. A to mi úplně stačí.

5 kodex kodex | 28. srpna 2015 v 14:10 | Reagovat

dobre napsany clanek a ano je zalozen na pravde ale jak pise pan martin vse je skenovano tolikrat ze by jste museli vyrobek opravdu brat primo od vyroby skenuje se u vydeje u prijmu u naskladneni vyskladneni ... a ve vyrobe jak se makal sme skenovali kazdou soucastku co sme zapojovali

6 Df Df | 28. srpna 2015 v 14:46 | Reagovat

[2]:
Jak teda vysvětlit, když přinesu domů nákup z Jednoty kde pípák nemají a po porověření kyvadlem jsou potraviny vpořádku. Kdežto pokud donesu ze supermárketu nebo Jednoty kde to mají jsou všechny destruktivní. Dělal jsem s tím dost pokusů, anténu už neškrtám, stačí nákup šoupnout alespoň na hodinu pod pyramidu.  Některé potraviny jsou na tom špatně už v obchodě, některé až po projití čtečkou. To si, ale člověk musí vzít kyvadlo do obchodu a v tu ránu jste za podivína, ale jak to vyzkoušet jinak. Něco asi mají skenováno tak jiné onak, myslím že záleží na nálepce na obalu potraviny, jak je blízko produktu.

Df

7 ivo ivo | 28. srpna 2015 v 15:44 | Reagovat

[2]: Když jste pracoval v hodně skladech, tak byste měl vědět, že existují velkoobchodní čárové kódy, kdy je kód pro celou krabici jiný, než ten na konkrétním jednotlivém balení a hlavně ten kód není EAN. Je to jiný typ kódu, který nemá na začátku, uprostře a na konci ty delší čáry. Že je to pro vás nyní blbost, ja vaše věc. Používejte kódy dál, nikdo vám v tom nebrání.

8 ôk ôk | 28. srpna 2015 v 16:52 | Reagovat

[2]:A proč by se po cestě měl skenovat maloobchodní EAN 13, když pro sklad a dopravu se používají jiný kódy?

9 milano milano | E-mail | 28. srpna 2015 v 20:12 | Reagovat

Díky za info Tome.
Myslím,že život na vesnici a pěstovánívlastni zeleniny,chov dobytka a zvířat a mít k tomu par stromu ovoce.....stoji asi za to!
Lepší už to nebude
Tome mysliš že sudy piva jsou taky s carovym kodem? -:)))
Zdraví Mila,Curych

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.