Čárkový kód, další odhalení.....

29. srpna 2015 v 0:54 | prvopodstata tm |  Zdraví
....je pro mnoho lidí náročné téma, ale vyplatí se přečíst si, co nám bylo za zády podstrčeno.....
Nemohu veškeré články překládat a proto na konci dnešního článku dávám důkazy, na kterých pracovalo několik vědců, aby Vám mohli dokázat zavedenou hrůznost. První časopis, který podobná data zveřejnil v roce 1991 nebo 1992 byl stažen z oběhu hned po jeho vydání.

Čárkový kód - další odhaleníV prvém článku o čárovém kódu jsem Vám popsal, mnoho skutečností známých o čárovém kódu. Na doplnění bych ještě velice rád popsal následující relevantní data.
Čtečky způsobují problémy nejen "vypálení" pomocí antény (anténou rozuměj čárový kód) do potraviny, ale také jsou neustále vystaveny těmhle problémům vypalování energie do lidského těla, pracovníci a pracovnice na pokladnách. Lidé na kasách jsou neustále unaveni, bez energie a mají dost velké zdravotní problémy. Byly měřeny hormony u žen a bylo zjištěno, že jejich nadledvinky, štítná žláza a jiné orgány jsou tímto ovlivňovány. U mužů byly zjištěny podobné poruchy a hlavně zpomalení spermií. Z tohoto důvodu se většinou v Německu na pokladnách nezaměstnávají mladé dívky na trvalý zaměstnanecký poměr, ale jenom jako výpomoc. Bylo dokázáno, že mnohé ženy nemohly normální cestou otěhotnět. Dokonce i umělá oplodnění byla neúčinná. Ty stejné energie vypálené do potravin při dlouhodobé konzumaci způsobují neplodnost u žen. Podívejte se na statistiky neplodnosti od roku 1980. Je to až nepochopitelné, jakou křivkou vzrostla neplodnost u žen. To stejné se týká reprodukčního systému u mužů, raději ani nemluvě o disfunkcích pohlavního orgánu. Ano, než uvažovat, proč mladý muž má výše popsané problémy, je lepší zajít do apotéky a koupit si viagru nebo jak se všechny ty sajrajty jmenují. Spolknout pilulku a problém je vyřešen. Ne ne, není vyřešen, začíná na sebe nabalovat problémy daleko horší.


V lékárnách v Německu Vám již dlouhou dobu neskenují homeopatika. Vědí, že oskenováním zruší kód homeopatik a pak jsou neúčinná. To se děje asi tak od roku 1999, kdy vyšly poprvé tyto údaje o homeopatii ve známosti. Je známo, že homeopatika se kódují nejlépe do bobulí cukru nebo do vody. Přesně tak se laserem kódují destruktivní data do výrobků, které obsahují cukr, nebo vodu.
Je tedy jasné, že se to týká ovoce, zeleniny, masa, oplatků a čokolád, dokonce i bylinkových čajů. Jednou větou řečeno, naprosto všech potravin.
Minule jsem již hovořil o škodlivosti čárového kódu na vitamíny. Získáváte právě opačně točivé energie a tím tedy dostáváte do těla bezcenné, někdy až nebezpečné látky.
Čárkový kód působí díky své kinetické energii na jakékoliv hmoty a to nejhorší, ovlivňuje psychiku lidí. Rovněž tak některé zakódované energie dle použitého kódu a potraviny způsobují lidem rakovinu.
Přiložil jsem vám fotokopie z jednoho nejmenovaného časopisu, kde Dipl.Ing. Martin Günter, který je nepodplatitelným bojovníkem za pravdu, veškeré mnou popsané, vědecky dokazuje. Vzhledem k tomu, že nemám čas v současné době článek přeložit, přikládám ho v německé originální podobě.
O prvních pokusech s čárkovým kódem ve Švýcarsku, který jsme dělali s dětmi a psychology, jsem Vám psal v prvním článku. Nezmínil jsem se záměrně o dalších zkouškách, které následovaly.
Byl pozván jeden velice známý německý léčitel žijící ve Švýcarsku. Nechci zde jmenovat, protože si to nepřeje. Dozvěděl se od nás o testech, které byly provedeny. Pokusil se rukama a energií, kterou vyléčil mnoho lidí z nevyléčitelných chorob, změnit destruktivní energii vypálenou čárovým kódem do potravin na energii pro tělo konstruktivní. Po mnoha nezdařilých pokusech a měřeních ovlivnění potravin energií, která vycházela z jeho rukou, však vzdal. Konstatoval, že je to nemožné. Dle jeho slov by to dokázal jenom člověk, který umí změnit svýma rukama jedovatost sklenice vody s 0,1g KCN, neboli kyanidu draselného, potasium cyanide, lidově řečeno cyankáli, ve vodu nejedovatou. Není vše tak snadné, jak si někteří lidé myslí. Z tohoto důvodu byl udělán výzkum a byly vyrobeny bioenergeticé rezonátory, které umožňují reaktivaci toxických potravin. O těchto bych se zmínil v nějakém jiném článku.
Přikládám Vám ve fotokopii kompletní popis i s veškerými výpočty, které byly již nezávislými lidmi prověřeny. Máte -li možnosti prostudovat a vypočítat předložené, budu se těšit na Vaše reakce. Nevěřte, sami prověřte.
Každému doporučuji zkratování čárového kódu před příchodem na pokladnu. Bylo uvedeno v prvním článku. Vím, o čem píši. Zúčastnil jsem se mnoha zkoušek a pokusů popsaného tématu a není vhodné brát čárový kód na lehkou váhu. Mnozí se snaží bagatelizovat, já se snažím Vás nabádat a ochránit před ochranitelným.

…..s Láskou a úsměvem tomáš marný….
 

11 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Marie Marie | E-mail | 29. srpna 2015 v 3:35 | Reagovat

Kdysi jsem o tom četla, (ale asi to bylo blbě) že ty čárové kódy blbě vyzařují a když jsem přinesla domů nákup, tak jsem je přeškrtávala. Dlouho mi to ale nevydrželo. Napadá mě ale, jestli to není i před pokladnou marné, protože ozářené laserem to bude už při přejímání zboží - na krabicích jsou kódy také.

2 ôk ôk | 29. srpna 2015 v 9:47 | Reagovat

Nó, hurá, konečně se to dá přečíst. Škoda jen, že je mi to stejně prd platný. To chce přeložit a udělat z toho normální článek. CZ článek se samozřejmě rozšíří bleskově.

3 soto soto | 29. srpna 2015 v 14:10 | Reagovat

Zatim tento problém fakt nemohu strávit,  je to na mě moc rychle.  Nechápu proč by měl slabý laser vypalovat neco do potravin přes obal , který odstíní laser.

Dejme tomu, že o tom nic nevím,  ale další podezrela vec je, že se vypichne známý problém,  jako neplodnost,  rakovina a vsechno se to svede na , to me podrz , zrovna na čárový kod.
Když se tak snadno zapisuje něco negativniho do potravin, tak co si takhle koupit čtečku domu a vymyslet vlastni kody na samé pozitivní věci , ze bysme z toho byli vsichni pozitivni az k popukani a třeba i levitovat začali .

4 Df Df | 29. srpna 2015 v 17:20 | Reagovat

[3]:  Ahoj, když ono je to potřeba začít chápat na vlnových délkách a spoustě dalších věcí, prostě frekvence a záření. Pro zjednodušení, vytáhnu mrkev ze záhonu, má pravotočivou konstruktivní energii která nás zatím ještě někde obklopuje, na kterou je nastaven náš organizmus. Tuto mrkev prodám korporaci nebo oni ji spíš "vyrobí" a jakmile oni ji nechají projít čtečkou na základě dodané nálepky s kódem se na základě rezonování atomů a molekul (vše se tak skládá) otočí jejich směr. A stane se z toho věc, ne mrkev v původní kvalitě, normálně to drží pokupě, ale obráceně. Tohohle do nás perou na každém kroku i v jiných formách.

Je dost těžké si pro někoho představit, že jeho tužka která leží nehybně na psacím stole, ve skutečnosti kmitá. Kdyby nekmitala její vazby se rozpadnou a je po tužce, svoji frekvenci má všechno a oni ty frekvence prostě změní v neprospěšné lidskému tělu. Lépe to už popsat neumím. Lidské tělo je řízeno sadou frekvencí kterou vydává Hypotalamus a ten je vším tímhle balastem okolo nás rušen, protože komunikační frekvece byly zvoleny záměrě aby škodily. Ještě se divíte čárovému kódu? Já ne. Ten jde alespoň přečůrat, ale ostatní vlnění které nás obklopuje už není prča. Na lidské tělo už nelze pohlížet jako doposud, prostě není to že tajidlec zabliká pokladní ňákou baterkou s ledkama a prdlačky nic se nedějě, ĎEJE. A tajdlec je wifina a já nic necítím tak se NIC neděje. Frekvence byly zvoleny tak aby byly škodlivé to je fakt.

Pane Tomáši, poprosím Vás jestli byste se vyjádřil v dalším článku jestli ste dělali pokusy i s pyramidami. Protože pokud již některé výrobky v regálech jsou "nakažené" jak vychází z měření (není jich moc a já taky nemůžu koumat s kyvadlem kdoví jak dlouko) tak, si stejně kolikrát domů donesetete již prvotně nakaženou potravinu. Tou pyramidou by to šlo vyřřešit. Mě to tak vychází, ale docela jste mě nahlodal s tím porovnáním s cyankáli.

Díky za článek

Df

5 Df Df | 29. srpna 2015 v 18:40 | Reagovat

Saprlot, omlouvám se za gramatické chyby v přízpěvku, jsem se tak rozohnil... O Hypotalamu mohu dodat i nějaké zproztředkované svědectví. Samo, že se o tom nemluví, ale je to náš řídící systém který je v současnosti napaden.

Df

6 tm tm | 29. srpna 2015 v 20:21 | Reagovat

[3]: Dříve než se začal čárkový kód v téhle podobě dávat na obaly potravin, několik roků před tím byly zkoušeny různé světelné frekvence a účinnost antény(čárkového kódu) na potraviny. Výzkum probíhal řadu let před uvedením do provozu. Tři prodloužené čárky tam hrají tu největší roli.
Byly zvoleny záměrně na poškození lidských bytostí.....
tm

7 tm tm | 29. srpna 2015 v 20:24 | Reagovat

[4]: Nikoliv, s pyramidami jsme pokusy nedělali, byly dělány s různými frekvenčními reaktivátory na potraviny. Teoreticky je možné, když je pyramida správně nasměrována, měla by asi fungovat. nemohu ale potvrdit.

tm

8 Df Df | 29. srpna 2015 v 21:09 | Reagovat

[7]: No a tak nechtěl byste (ptát se záporem je hrozný) nakreslit a poslat díly pyramidy k testování?  Jen byste si to slepili a měli taky testovací pyramidu ve výšce 40cm. Nemám s tím problém to nakreslit na karton plotrem a dodat.
Df

9 eva eva | 29. srpna 2015 v 21:21 | Reagovat

Pro doplnění bych ráda upozornila na jeden fakt ohledně čárových kódů na který se zapomíná: A to používání(dnes již skoro všude) v sociálních službách - domovy důchodců, terénní služby, apod. pod záminkou zjednodušení výpočtu úkonů. Klientovi je přiděleno několik čárových kódů podle toho, kolik využívá služeb(nákup, hygiena, úklid...) Tyto kódy(bez čísel dole) vytištěné na papíře skenuje pečovatelka mobilní čtečkou a dokumentuje tak strávený čas u klienta. Tlak na používání čteček narůstá, ač tento způsob práci komplikuje, zdržuje a psychicky deptá.  Ráda bych znala názor TM, jak například zde mohou čtečky ovlivňovat zaměstnance i klienty. Pro zajímavost-nejvíce používaný software pro sociální služby+onu čtečku vymyslel pán, mající na webové adrese před jménem písmeno X.

10 tm tm | 29. srpna 2015 v 23:41 | Reagovat

[8]: Velice rád navrhnu tuhle možnost, ale v současné době je tam práce až až a nevím jak by se na to tvářili. Jsou už ale rezonátory, které jídlo deaktivují a možná bych Vám mohl jeden dát.
Pyramidy né vždy splňují svůj účel tohoto ražení, jak si lidé myslí.
tm

11 Milan Milan | 30. srpna 2015 v 0:14 | Reagovat

[8]: Stačilo by dodat relevantní rozměry či proporce pyramidy...

12 Df Df | 30. srpna 2015 v 10:37 | Reagovat

[11]:  Původně jsem si myslel že dám odkaz na uložto s knihou o pyramidách a vším všudy okolo. Jenže jsem zapoměl jak se jmenuje a z výtisku se mi ztratil ptvní list a tak vím zase prd, podle čeho to najít. Soubor mám v nefunkčním PC a nová deska dojde v týdnu. S diskem se mi teď nechce nikam jezdit abych to z něj vyáhl a tak se sem pokusím opsat z oné knihy tabulku s rozměry. Ale myslím, že se to celé rozhodí a bude to nesrozumitelné.

Výška      Délka str. základny(pata)          Délka hrany
     2                      3,1416                              2,9892
     3                      4,71                                  4,48
     4                      6,28                                  5,98
     5                      7,85                                  7,45
   10                    15,70                                14,94
   15                    23,56                                22,41
   20                    31,41                                29,89
   25                    39,27                                37,36
   30                    47,12                                44,83
   40                    62,83                                59,78
   50                    78,54                                74,73
   60                    94,24                                89,67
   70                  109,95                              104,62
   80                  125,66                              119,56
   90                  141,37                              134,51
100                  157,08                              149,46

Uf a je to. Hodnoty jsou univerzální, lze počíta s milimetry, centimetry i metry. Až to budete stavět z kartonu, dbejte aby vlákna šla vodorovně se základnou. Je to pak pevné a i po mnoha pokusech to pořád drží tvar.

[10]:  Myslel, jsem to tak, že Vám přijdou hotové díly, jen je na větší rovné ploše slepit. Chlopně budou jemně proříznuty a nychystány na ohyb. Pro mě je to hodinka práce a pro Váš kolektiv taky, štětec lepidlo, jedno dlouhé pravítko nebo lať a několik závaží na zatížení.

Tomu rezonátoru od Vás bych byl ohromně rád. Nebo alespoň návod na jeho sestavení. Díky za nabídku.

V příštím týdnu opravím PC a pak se dovím jméno knihy a autora. Pak to sem do nějakého komentáře sdělím. Není to jen o pyramidách, jsou tam vysvětleny tvary, drahokamy - krystaly a další věci.

Df

13 ôk ôk | 30. srpna 2015 v 12:11 | Reagovat

šmarja, pyramida není nic super-univerzálního a nevěřím, že by tohle dokázala zneutralizovat. Na to by musela totiž mít vlastní program a pak je úplně jedno, jestli je to pyramida, či imitace bobku.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.