Brutální vražda spáchaná imigranty v IKEA a „sluníčkové řešení“ !!!!! přestanou se tam prodávat kuchyňské nože.....

15. srpna 2015 v 9:54 | prvopodstata tm převzato |  Články
....jak jinak, že ano, no přece se jinak nic nestalo????? Nebo snad jo????


Místní deník VLT uvedl, že oběťmi jsou matka a její syn. Podle policie není znám žádný vztah mezi mrtvými a podezřelými. Svědci vypověděli, že zabití se jevili jako běžní zákazníci. Přesné okolnosti incidentu ale nejsou známé. Zveřejněno bylo pouze to, že se odehrál v oddělení kuchyní. VLT s odvoláním na svůj policejní zdroj napsal, že byly očividně použity nože prodávané v obchodě.


ikea
Incident, který se odehrál v oddělení domácích potřeb, zřejmě zachytily bezpečnostní kamery, jichž je v obchodním domě nainstalováno přes čtyři desítky. Obchodní dnům, v němž se tragická událost odehrála, zastaví prodej kuchyňských nožů. "Rozhodnutí, které jsem učinil, je dočasné," řekl agentuře TT ředitel obchodního domu ve Västeraas. Zhruba 140tisícový Västerås leží asi 115 kilometrů severozápadně od metropole Stockholmu. Tamní IKEA patří s 3000 parkovacími místy k největším ve Švédsku.

Mluvčí místní policie Per Agren dále uvedl, že incident pravděpodobně neměl politický motiv a útočníci své oběti předem neznali. Dodal, že zadržení muži nemají záznam v rejstříku trestů. Mladší z dvojice zadržených, 23-letý muž, obvinění popírá. Starší, 35-letý, policejní výslech dosud neabsolvoval, a to pro operaci, kterou podstoupil pravděpodobně pro zranění utržené během incidentu. Policie ho přitom zpočátku považovala za další oběť - názor však změnila, když vyslechla výpovědi svědků, uvádí agentura DPA. Oběti incidentu, 55-letá žena a její 28letý syn, pocházející ze severní části země, byly ve Västerase pravděpodobně na návštěvě, uvádějí místní noviny.
Nebylo by lepším řešením než přestat prodávat kuchyňské nože, přestat podporovat zvrácenou multikulturní imigrantskou politiku?

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 ôk ôk | 15. srpna 2015 v 11:54 | Reagovat

Až zas půjdete do Ikea pro plyšovou krysu nebo jinou blbost, doporučuji vzít si kvalitní švédský nože MORA. Například Companion nebo Bushcraft :) Nová doba, bratrská. Nebo třeba ještě do Penny nebo Unihobby, jak jsem už zahlíd...

2 ôk ôk | 15. srpna 2015 v 13:10 | Reagovat

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Ve-Velke-Britanii-to-opet-vre-a-muze-to-pry-dopadnout-velmi-zle-A-znovu-jde-o-nabozenstvi-395240
Ach ne, proč jen se bratři v islámu nemají rádi:( Měli bysme se s nimi víc bratřit, aby na následné násilí nebyli sami. Bylo by to od nás bratrsky šlechetné a i jinak korektní.

3 Johanz Johanz | E-mail | Web | 15. srpna 2015 v 18:06 | Reagovat

Ještě že to nespáchali židlí to by bylo pro IKEA zdrcující přestat prodávat nábytek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.