Anglie se připravuje na krizi.....

26. srpna 2015 v 15:27 | prvopodstata tm převzato |  Články
....je plánovaná mnoho let dopředu a čeká se jenom na startovací "výstřel". Vzhledem k tomu že jů esej už dávno zkrachovala, potřebují to rozpoutat co nejdříve.....

Bývalý poradce FGrdona Browna Damian McBride dává rady spoluobčanům, jak se připravit na nadcházející krizi, která bude 20x horší, než v roce 2008:
1.Vyberte hotovost přímo teď. Nepočítejte s tím, že banky a bankomaty budou fungovat.


2: Zkontrolujte, zda máte doma dostatek balené vody, konzerv a jiných věci základní potřeby, abyste mohli nezávisle přežit v domě 1 měsíc.Jestli ne, tak okamžitě nakupte potřebné věci.

3: Domluvte se s příbuznými na místě, kde byste se mohli sejít, v případě kolapsu dopravy a spojení.
http://www.independent.co.uk/news/uk/politics/stock-up-on-canned-food-for-stock-market-crash-warns-former-gordon-brown-advisor-10469509.html
Teda, myslím si, že poradce udělal vše pro to, aby vyvolal paniku a krizi způsobil. Co bude, jestli se všichni vrhnou vybírat peníze z bank? A skupovat potraviny z obchodů?
Ten samý kolaps systému, před kterým varuje. Každopádně ho urychlí. Tak nějak začínala velká deprese v USA - velkou panikou.
Pamatují si, že před nedávnem, když byl velký pokles ruble, nějací "dobrodinci" také radili vybrat všechny peníze a nakoupit potraviny. Vláda musela vynaložit velké úsilí na to, aby přesvědčila lidí to nedělat. A tak Rusové skoupili jen elektroniku a auta, čímž podpořili trh.
Nevím, možná se mnou nebudete souhlasit, ale minulost nám ukazuje, že panika krizi jen znásobuje. Možná to chtějí právě vyvolat, vzhledem k počtu muslimů, které nebudou moci nakrmit...
Nakonec, je to rada od anglo-sase, bůhví, co mají v plánu...

 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 soto soto | 26. srpna 2015 v 20:43 | Reagovat

Žádná krize ani válka nemusela nikdy být,  kdyby existovalo spravedlive přerozdělování prostředků a kdyby pár hajzlů z krizi vždy netezilo.

Asi to zase prezijeme , ale je to celkove  nuda porad tlacit lidi do bidy a soupereni.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.