A protože jsme se v minulosti z lekcí nepoučili, budeme si je MUSET znovu zopakovat.....

29. srpna 2015 v 1:54 | prvopodstata tm převzato |  Články
....ptám se kolikrát ještě????? Tentokrát už ale beze mne. To přece není normální, aby lidé měli tak krátkou pamět. Je to hrůza hrůz, která se na celou Evropu chystá.
Měl jsem velice moudrého otce, který mi kdysi v roce 1968 po vstupu ruských vojsk na území česka řekl jednu větu, kterou jsem nikdy nezapomněl. Promluvil ke mně následujícími slovy:

Pamatuj si moc dobře: dnes emigrují lidé na západ. Ale brzy zažiješ dobu, kdy lidé budou emigrovat na východ.

Opakuji, psal se rok 1968

A podívejte se, co je nachystáno na OVČANY dneska.

Pro velkou důležitost psaného nebudu dnes dávat žádné jiné články na prvopodstatu. V diskuzi můžete napsat svůj názor.

Kritizování islámu bude v EU již brzy trestným činem
Kritizování islámu a homosexuálního způsobu života se již brzy stane trestným činem v rámci Evropské unie.

Ač se nám to nyní může zdát nepředstavitelné, bude tomu skutečně tak. Aktuálně už totiž chybí pouze formální krok švédského předsednictví. To bude o tomto anti-diskriminačním zákonu jednat v listopadu a dle všeho je už vše připraveno k tomu, aby byl návrh odsouhlasen. Počátky tohoto zákona sahají do Evropského parlamentu, kde byl 2. dubna tohoto roku odsouhlasen poměrem 363 ku 226 hlasů. Celé toto usnesení Evropské Unie, jež zcela zásadním zúůsobem zablokuje svobodu slova, se navíc těší i zcela mimořádnému nezájmu všech hlavních médií, což způsobuje, že se o něm většina občanů vůbec nedozví. Minimálně do té doby, než vstoupí v platnost...
Jediné organizace, jež se proti zákonu snaží bojovat, jsou evropské křesťanské církve, je však zřejmé, že jejich boj je předem prohraný. Občané všech zemí Evropské Unie se tak mohou těšit na drastické omezení svobody slova. Jakékoliv kritizování islámu, pouhé negativní vyjádření se o něm se stane protiprávním a libovolný muslim Vás za to bude moci zažalovat. Základní stavební kámen evropské civilizace, racionální kritická diskuse, se tak velmi pravděpodobně stane minulostí.
Zákon jde však ještě mnohem dál. Nejen že se o islámu nebudete moci negativně vyjadřovat písemně či ústně, zákon počítá i s jakýmsi vytvářením negativního prostředí. To v praxi znamená, že pokud bude mít nějaký muslim pocit, že vůči němu (respektive vůči islámu) vytváříte negativní atmosféru (ať už kdekoliv), má právo Vás zažalovat. Stejně tak v případě, že se někomu bude Vaše chování zdát urážlivé vůči islámu. Gól celé věci spočívá v tom, že onen muslim nebude nic z toho muset dokazovat. Naopak, budete to Vy, kdo bude muset dokázat, že jste nic takového neprovedli!
Záměrem tohoto článku není upozornit, do jak absurdních dimenzí se může tento zákon dostat například co se týče kritizování práva Šária apod., nýbrž upozornit na jeho souvislost s Lisabonskou smlouvou. Tento legislativní paskvil, schválený v Evropském parlamentu, začne platit napříč celou Evropskou unií v momentě, kdy začne platit Lisabonská smlouva. Respektive ještě jinak řečeno, v momentě, kdy Lisabon vstoupí v platnost, bude nám tento zákon prostě a jednoduše Bruselem vnucen a my jakožto Česká republika s tím nebudeme moci vůbec nic dělat.
20 let po pádu komunismu tak zcela aktuálně hrozí, že bude svoboda slova osekána o některé své části. Ostatně, nepřipadá Vám to povědomé? Nevidíte v tom něco společného? Kritizovat v nacistickém Německu vládnoucí ideologii se trestalo smrtí. Kritizovat před rokem 1989 komunismus se u nás trestalo různě, od trestu smrti, po zamezení studovat na školách, vyloučení ze společnosti atd. A jen někdo, kdo vůbec nesleduje dění v západní Evropě a nenosí brýle barvy multikulturně-naivní, může nevidět, jakým způsobem postupuje islamizace Evropy. Legislativa na ruku islamismu je vytvářena už dnes. Stejně jako u nacismu a komunismu, kritizování islámské ideologie bude postaveno mimo zákon taktéž, hned na úvod. A až bude za pár desítek let Evropa islámská, budou mít muslimové o něco méně práce s vytvářením nových zákonů.
Na závěr tohoto článku tu pak mám něco pro každého, kdo mě bude chtít obvinit ze všech možných "nehezkých vlastností". Podívejme se, co o islámu pravil velký demokrat a bojovník za svobodu, Sir Winston Churchill:
"Jak hrozné jsou kletby, které mohamedánství ukládá svým přívržencům! Kromě fanatické posedlosti, která je u člověka stejně nebezpečná jako vzteklina u psa, je zde strašná fatalistická pasivita. Účinky jsou zjevné v mnoha zemích. Neuvážené zvyky, zastaralé zemědělské systémy, liknavé způsoby obchodování a nejistota majetku existují všude tam, kde vládnou či žijí následovníci Proroka. Zkažený senzualizmus zbavuje tento život jeho slušnosti a kultivovanosti, vedle jeho důstojnosti a posvátnosti. Skutečnost, že podle Mohammedova zákona musí každá žena patřit nějakému muži jako jeho absolutní vlastnictví - jako dítě, žena nebo konkubína - brání konečnému zrušení otroctví, dokud islámská víra nepřestane mít takovou moc mezi lidmi.
Jednotliví muslimové mohou mít úžasné vlastnosti - ale vliv jejich náboženství ochromuje společenský rozvoj těch, kteří jej následují. Na světě neexistuje větší zpátečnická síla vedoucí k úpadku. Mohamedánství ani v nejmenším neskomírá, je militantní a obrací na svou víru další stoupence. Již se rozšířilo ve střední Africe, na každém kroku povstávají nebojácní bojovníci; a nebýt toho, že křesťanství je chráněno silnými pažemi vědy, vědy, proti níž marně bojovalo, civilizace moderní Evropy by mohla padnout, jako padla civilizace starověkého Říma."
Sir Winston Churchill. (The River War, first edition, Vol. II, str. 248-50, London: Longmans, Green & Co., 1899)

Pro pochybovače všech ražení přidávám zdroj přímo na znění zákona a několik dalších odkazů k tématu:Ptám se sám sebe. Jestli se to uskuteční a zákony přijmou, má cenu pracovat a žít v takovémto otroctví, kdy si nejste svoji hodinou jisti????? ????? ????? A co si myslíte Vy????

 

11 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Karel Novotný Karel Novotný | E-mail | 29. srpna 2015 v 6:32 | Reagovat

Jen bych rád upřesnil, že v roce 1968 k nám nevstoupila jen ruská vojska. Vstoupila k nám vojska Varšavské smlouvy.

2 Mirkan Mirkan | 29. srpna 2015 v 7:21 | Reagovat

Proboha,do jaké žumpy nás,česká ,,elita,, strčila. Maminko,co jsem komu udělal ??

3 Mirkan Mirkan | 29. srpna 2015 v 7:41 | Reagovat

My God, cesspit, Czech elite working. Mom what did I do ??

Боже мой, выгребная яма, Чешская элита работы  . Мама, что я сделал ??

4 Jakub Jakub | E-mail | 29. srpna 2015 v 8:36 | Reagovat

Ahoj
věřme v dobro a v to " že když kobyla dodělává tak nejvíc kope" bytosti světla nám pomůžou ale v případě že budem něco dělat. už dávno sme měli vystoupit z EU.

5 Oldarthur Oldarthur | 29. srpna 2015 v 8:58 | Reagovat

Anastazia Novych, úryvek z knihy:Člověk je vždy svobodný ve své osobní volbě! Veškeré obavy jsou výsledkem Materiální podstaty, jejího absolutního strachu ze smrti. Jenže každá hmota je smrtelná. To je zákon. Avšak právě v tom  spočívá kouzlo člověka, že není jen kouskem hmoty, není otrokem, že se v něm skrývá obrovská duchovní síla, která jej může přeměnit na Člověka Skutečného, na bytost, která je povznesena nad hmotný svět. Osvobodí-li se od lži, pak se osvobodí od hlouposti. Poznáním Pravdy se člověk stává silnějším a moudřejším. Čím více bude na světě lidí moudrých a svobodných duchem, tím hůře se bude Archóntům dařit realizovat jejich plány, tím slabší bude jejich vliv na lidi. A pokud budou znát Pravdu všichni a udělají svou správnou volbu, pak Archóntové nebudou mít jednoduše komu diktovat své podmínky. Vždyť oni ve skutečnosti nejsou nikým. Archóntů je jen žalostná skupinka. Lidé mají rozhodnutí ve svých rukou – buď se poddají provokaci Archóntů a rozpoutají globální válku, nebo svrhnou vládu Archóntů a vytvoří zlatý věk této civilizace. V rukou lidí je budoucnost světa. Je to jednoduché. Je třeba být tím, koho se Archóntové bojí. Je třeba být Člověkem!“

6 Jan Jan | 29. srpna 2015 v 9:22 | Reagovat

...a snsad čekal někdo něco jiného?,když víte že běží NWO,stary bush to všem řekl na youtube,válka proti lidstvu začala s pádem dvojiček, všechno jde podle plánu...radost z toho nemám,ale oni všechno vykecali jak to bude...

7 Mato Mato | E-mail | 29. srpna 2015 v 9:29 | Reagovat

Zabudli sme na pribeh ako kvoli 10 spravodlivym nebolo mesto znicene.Skor to podla mna zastavime s mensim poctom ludi,ktori sa vedome vnutorne zmenia k lepsiemu a obratia na cestu k Bohu ako apelovat na masu nevedomych ludi,ktori aj ked prekuknu matrix,nebudu mat dostatocne vysoku energiu aby to ovplyvnili a priniesi zmenu...

8 Mato Mato | E-mail | 29. srpna 2015 v 9:31 | Reagovat

Samozrejme,ze motivom zmeny nema byt boj proti systemu ale vlastny duchovny vyvoj...

9 bantustan bantustan | E-mail | 29. srpna 2015 v 10:02 | Reagovat

Putin stepuje dnes na OSN,kde přednese projev..Mezitím trochu hrál šachy s arabskými státy,asi podobné sjednocení indiánských kmenu proti evropským dobyvatelum..

10 ôk ôk | 29. srpna 2015 v 10:03 | Reagovat

"Bruselské impérium pokládáme za jedno z hlavních zel naší doby, za příčinu mnoha našich problémů a překážku na cestě k suverenitě státní a svobodě občanské. Protože Evropskou unii, která je nástrojem globální oligarchie k zotročení národů a likvidaci tradičních společenských norem a hodnot, nelze reformovat, je nutno ji odstranit. Každému členskému státu se nabízejí dvě možnosti: snažit se z EU vystoupit, anebo v ní zůstat a snažit se ji ve spolupráci s dalšími zeměmi rozložit. V praxi se obě cesty budou nejspíše prolínat, neboť Brusel jen těžko připustí svobodný odchod některé z členských zemí."
http://narodnidemokracie.cz/program/

By mě zajímalo, kdy se populace jako míní probrat a začne volit pronárodní strany. To řešení mají přímo pod nosem. Přesto volí radši židovský fašisty a na truc socanský mafiány...

Ten odkaz je nutný šířit!!!

11 ôk ôk | 29. srpna 2015 v 10:05 | Reagovat

Anebo pokud první varianta neklape, přijde druhá. Taky je dobrý s tím počítat:)

"Ještě bych dodala, že jakmile nějaký systém končí, není šance na jeho změnu, dokud se opravdu nesesype – v tom s profesorem Bártou souhlasím."
http://aeronet.cz/news/video-na-zadost-nato-zkoumaji-egyptologove-konec-egypta-o-kolapsu-civilizaci-a-o-spolecnem-jmenovateli-vsech-kolapsu-a-o-soucasne-dobe/

12 Vesna Vesna | E-mail | 29. srpna 2015 v 10:27 | Reagovat

[6Vykecali. A ešte sa dobre bavia na našej nemohúcnosti. Oni veľmi dobre vedia, že aj keď nás sú miliardy, spojiť sa,  je absolútne  nemožné. A práve z toho profitujú. Ich je málo ale sú jednotní - majú všetci jeden cieľ. Nás sú síce miliardy ale nevedeli by sme sa dohodnúť ani na takej triviálnej veci ako čo dnes bude na obed.

13 Adam Adam | 29. srpna 2015 v 10:39 | Reagovat

Tento článek na blogu Idnes byl publikován pondělí 2.11.2009 8:30. Ví někdo, jak tedy hlasování dopadlo?

14 Vesna Vesna | E-mail | 29. srpna 2015 v 10:40 | Reagovat

Tu vidno rozdiel medzi vnímaním vecí našimi (j)elitami a nami ostatnými. Oni chcú islám chrániť zákonom a my očakávame, že ho ako zvrátenú sektu postavia mimo zákon! Teda nebude môcť byť štátom povolený ako oficiálne náboženstvo.Nemôžeme čakať, že naše elity niečo v náš prospech spravia. Ostáva iba na nás, či sa podriadime alebo zabojujeme. Je najvyšší čas vrátiť sa z kratšej cesty.

15 .lak .lak | 29. srpna 2015 v 11:07 | Reagovat

pasáž o islamismu
https://www.youtube.com/watch?v=TICI-DfvsCk

16 Usraelský HNIS Usraelský HNIS | 29. srpna 2015 v 11:34 | Reagovat

Lidi,otevřete konečně oči a volte strany typu DSSS a Nárosní Demokracie. I když pochybuji,že volby něco vyřeší,totiž kdo že ty hlasy sčítá?? Ta samá židovská vlastizrádná klika,....je to samé,jak s parazity v přírodě,když má živý tvor klíště,tasemnici,vši či blechy,tady pomůže jen a pouze jejich fyzická likvidace,nebo snad znáte příklad,kdy parazit odešel z těla hostitele pouhou domluvou??? Určitě ne. Osvobodit nás může jen otevřený ozbrojený boj celostátní generální stávka opravdu všech lidí ze všech sfér - a zlodějský židosystém se sesype.Je to obr na hliněných nohou a jeho hnacím motorem je na základě produkce všemožných lží udržování permanentního strachu obyvatelstva.
Okamžité vystoupení z židovské otrocké EU a zločinecké organizace NATO,vstup do organizace SNS (společenství nezávislých států) a žádost o vojenskou pomoc RF v případě,že budeme usraelskými bestiemi a jejich přisluhovači napadeni.
Okamžité zrušení senátu a rozpuštění žvanírny tzv. Parlamentu,internovat všechny vlastizrádce,nakradený majetek zkonfiskovat a věšet a věšet!!!!

17 Dit Dit | 29. srpna 2015 v 13:00 | Reagovat

Nesouhlasím s tím co  říkáte, ale do smrti budu bojovat za vaše právo to říct.
Voltaire
Merkelová se chová prostředníctvím EU jako diktátor.

Jenom nařizuje, velí a kritizuje , už chybí jenom sáhnout na svobodu slova.

18 soto soto | 29. srpna 2015 v 14:23 | Reagovat

Křesťanská ideologie byla nejlepší pro vytvoření stád otroků,  pro nic jiného a ještě k ohlupování a k buzeraci mas.
Nechtějte po mě nikdo abych tomu fandil.
Přiznejme si ,že islamismus může být v něčem lepší, třeba právo na agresivní projev.
Již brzy tlupu otroků nebude prumysl ani stát potřebovat,  naše křesťanské hodnoty typu tatínek se stará o rodinu naprosto preźilé. A jak vlastně tuhle vorkoholickou asexualni tlupu předělat?

19 Mirkan Mirkan | 29. srpna 2015 v 14:41 | Reagovat

[16]:A co takhle občanská neposlušnost ?
V mnoha jurisdikcích (například v České republice) může být porušení zákonů během občanské neposlušnosti legální, pokud tento odpor směřuje k ochraně práv, hodnot a principů zaručenými nebo chráněnými normami nadzákonné právní síly (Ústava, Listina, nálezy Ústavního soudu, mezinárodní smlouvy).

20 ôk ôk | 29. srpna 2015 v 18:29 | Reagovat

exekuce
http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=35971

21 Martin Martin | 29. srpna 2015 v 21:42 | Reagovat

[19]:Tak hlavně na agresivní projev nemá nikdo právo, pokud se teda nejedná o ochranu slabší bytosti, a i to se dá zvládnout s hlubokým klidem.

Islám je zlo. Násilnická zvrácená ideologie, nemá právo na existenci.

A pokud tím agresivním projevem myslíte občanskou neposlušnost na ochranu ústavu tak to je diametrálně odlišné.

Což muslimové rozhodně ve svých zemích nemají žádnou vyjmečnou občanskou neposlušnost, pač oni jsou agresivní a destruktivní non-stop.

22 Milan Milan | 29. srpna 2015 v 23:25 | Reagovat

Vážení. Nechci šířit paniku, ale jsme už asi v perdeli ... Majitelé FEDu, mají tolik peněz, že uplatí skoro všechny politiky světa s výjimkou asi 5-ti států. Je konečná!!! Proto se EU a státníci jednotlivých států, poslanci, senátoři a další darmošlapové chovají tak jak se chovají. Jsou dobře placeni desetitisíci neziskovými organizacemi. Proto je Putin vykopal ze své země.

23 ada dobihalova ada dobihalova | E-mail | 30. srpna 2015 v 8:01 | Reagovat

Vláda v EU je  pod tlakem a vlivem stínové vlády která už dlouhodobě přebírá veškerou moc  a to vše je připravováno dlouho do předu. V této době záleží na nás jak se k tomu postavíme, jak se k tomu postaví každý jednotlivec, jestli bude mít strach a skloní hlavu nebo jestli si bude říkat  je to ale mně se to netýká a bude čekat až to vyřeěí druhý a nebo zda mi kteří si to uvědomujeme dokážeme vyvolat referendum a odvolat tuto vládu, vystoupit z EU a ochránit naše hranice. Moc bych si tuto poslední vyriantu moc přála a v rámci svých možností se jí snažím podpořit.

24 pat pat | 30. srpna 2015 v 12:58 | Reagovat

Kdysi se říkalo...Za císaře pána a jeho rodinu. Napadlo vás, že to byli vlastně hlupáčci, položit život za zisky mocných. Dnes se říká...Za USA a jeho zájmy. Napadlo vás...? Zde je to polopatisticky vysvětleno, stejně nic nepomůže.
https://www.youtube.com/watch?v=LLtm-3jTJWE

25 soto soto | 30. srpna 2015 v 15:46 | Reagovat

Západ s křesťanskou tradici je tak rozporuplný , že jeho konec nezastaví už dávno vůbec nic. Chtějí pořád pokání a lásku k bližnímu a přitom nikdo není destruktivnejsi než oni samy. Jdou si navzajem po krku i v posteli, obrazně řečeno.

Podle slov bývalého kancléře probíhá v Německu proces stárnutí obyvatelstva, a proto „musíme doplňovat náš sociální systém, jinak nebudeme moci v budoucnu platit důchody". „

Více: http://cz.sputniknews.com/svet/20150830/1023186.html#ixzz3kIyrWxmc

Dodávám: " A nikdy sve problémy neuměly řešit jinak, než jejich dalším zhoršováním. Nikdy se sami v sobe nevyznali, byli proti přírodě a to nejde dělat do nekonečna"

26 Liběna Liběna | 31. srpna 2015 v 13:43 | Reagovat

jo...tak ten clanek jsem cetla taky...takze me nicim neprekvapili...to se dalo preci cekat, ne...?:-))) Spis jsou trapni...Ty jejich vymysly me uz docela nudi, protoze se daji predvidat dopredu...:-) Par lidem jsem o tom  rikala,ze to drive, ci pozdeji prijde...

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.