Vynikající zpráva pro Vás pro všechny.....

14. července 2015 v 8:59 | prvopodstata tm |  Zdraví
....v této zkroušené době. Protože většinu dnešních článků věnujeme zdraví, neodpustím si dát jako kratičký článek a upozornění na vynikající SKUTEČNÝ LÉK.Má naprosté oprávnění používat slovo LÉK. Je jím vitamín C v ampulích na injektivní (intravenézní) aplikace přímo do žil.

Dnes ráno mně telefonovala jedna známá, která měla rakovinu a nakonec dle lékařů metastázy. Nechtěli s ní už nic dělat. Přišla za mnou na radu co dělat. Doporučil jsem jí vitamín C v ampulkách a brát denně minimálně dvě ampulky z balení 50 x50 mililitrů přímo do žíly. Našla lékaře, který ji to několik měsíců injektoval. (soboty i neděle- musí to být každý den). Po půl roce šla na CT a magnetickou rezonanci. Budete se divit, v těle ji nenašli žádný nádor a dokonce i při odebrání tkání na biopsii výsledek byl NEGATIVNÍ. Zotavila se výborně a dnes vypadá jako dříve.
Před měsícem mně sdělila jedna známá z Prahy, že radu ohledně výše zmíněného uplatnila taky a rakovina je "fuč" jak se sama zmínila při návštěvě. Těchto případů je čím dál tím více, 1000% vyléčení pomocí vysokých dávek céčka do žil.....
Smutné ale je, že tohle nechtějí dělat všichni lékaři. Aspoň vidíte, když se to oficielně v mnoha nemocnicích používá, třeby v Liberci a jinde, ne všichni lékaři chtějí přijít o tučné zisky.....
Protože otázky jsou důležitější než odpovědi, položme si jednu: A JSOU TI MNOZÍ "LÉKAŘI", KTEŘÍ TO DĚLAJÍ A ZABÍJEJÍ CHEMOTERAPIÍ LIDI VŮBEC LIDÉ????? MAJÍ VŮBEC SVĚDOMÍ????

Proto každému, komu zjistí tuhle houbu v těle, okamžitě nasadit tenhle lék. Nic lepšího není a nemusí se dělat žádné nesmyslné výzkumy za miliardy!!!!! Co milliardy, bilióny.

tm
p.s. já osobně, kdybych byl doktor a nutili by mně dávat chemoterapii, okamžitě z nemocnice odejdu a budu raději dělat kopáče nebo "popeláře" a odtstraňovat odpadky. Takhle posloužím více lidem a lidu. Mám pak čistou hlavu a hlavně čisté svědomí. Pro nějaké údajné doktory, kteří si říkají "lékaři", a tenhle článek čtou, otázka na vás: Můžete se ráno podívat vůbec do zrcadla bez toho, abyste celé dopoledne zvraceli?????
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Zdenka Zdenka | E-mail | 14. července 2015 v 13:09 | Reagovat

Zdravím TM,

chcela by som dať do pozornosti túto stránku

Lipozomální vitamín C: vyšší potence a nižší náklady proti megadávkám vitamínu C

Více zde: http://www.uspesna-lecba.cz/co-se-vas-tyka/lipozomalni-vitamin-c-vyssi-potence-a-nizsi-naklady-proti-megadavkam-vitaminu-c/

2 Dit Dit | 14. července 2015 v 14:26 | Reagovat

Petržel za syrova obsahuje 3x více vit.C, než citrusy. Je opomíjen a to je škoda. Mám ho místo kytek v květináči i na oknech, no a samozřejmě i na zahradě. Přidávám ho jako přílohu pořád. Jedine do kvašáků jsem ho nedala)))

3 bantustan bantustan | E-mail | 14. července 2015 v 19:23 | Reagovat

v roce 1971 běžel v kinech americký film NEMOCNICE...http://www.csfd.cz/film/26926-nemocnice/ V životě mě nenapadlo,že slovutný český kráter bude SOUČASNĚ disponovat praktikami z toho filmu,kdy je pacient POUHÉ ZBOŽÍ..

4 Dana Tichá Dana Tichá | E-mail | 20. července 2015 v 16:49 | Reagovat

Zdravím,
nefunglovalo by to i na cukrovku?

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.