Vynikající zpráva pplk. Marka Obrtela pro účastníky demonstrace proti imigraci 18.7.2015.....

19. července 2015 v 11:54 | prvopodstata tm převzato |  Články
....bylo by dobré rozšířit po co nejvíce sítích, aby lidé věděli skutečnou podstatu věci. Jsem rád, že existují takto odvážní lidé jako je on. Zapomínáme, kdyby se SSA mašinerie zde rozjela, naše vláda a vlády evropských zemí půjdou proti vlastním občanů. Nebo si myslíte že je to nesmysl????? Pomocníky zde mají z jihu, kteří asi mají dokonat dílo zkázy. Zdravý rozumný mozek nemůže dovolit příliv tolika emigrantů do Evropy. Mají jen jeden jediný úkol, že ano?
tm

http://cms.parlamentnilisty.cz/image.ashx?w=632&h=307&f=IMG_9220_635688387440941785.jpg&id=73264
Vážení přítomní, vy všichni, kteří jste se zde sešli proto, abyste svou přítomností vyjádřili touhu po míru, bezpečí, stabilitě a korektní spolupráci mezi národy. Když jsem byl požádán, abych Vám něco sdělil při příležitosti, jako je tato, přemýšlel jsem, co by to mělo být, aby moje sdělení nebylo jedním z mnoha, která zde dnes uslyšíte. To, že mnoho lidí mluví o určitých konkrétních věcech podobně, je dobře, protože to znamená, že mnoho lidí si uvědomuje, jak složitá je dnes mezinárodně-politická situace a po jak křehké slupce míru dnes šlapeme, aby se nestalo, že se slupka protrhne a vytryskne nezastavitelný proud válečného šílenství, který nás poznamená na desítky let dopředu, ne-li definitivně.


Já bych chtěl dnes na tomto místě zmínit jediné. Všichni víme, že dlouhodobým cílem světových elit je ovládnutí světa a prostředkem se jim k tomu má stát v současné době válečný konflikt. Ten má vyřešit problémy, které decimují Západ, zejména pak Spojené státy americké, v souvislosti s jejich finanční a ekonomickou, ale také sociální krizí.
Válečný aparát za Velkou louží však nepředpokládal, že se v Evropě přece jen vzbudí jakési národní a evropské povědomí a že se skupina občanů postaví tvrdě na odpor tomu, aby naši kolaborantští vládnoucí, zejména evropští, politici, mohli dovést své země k válce "jen tak"….
Spousta lidí dala hlasitě najevo, že to nepůjde "jen tak"….
Proto musel přijít jakýsi plán "B". Původně povolnou Evropu, která měla jít na porážku dobrovolně, a která se vzepřela, je nyní nutné rozvrátit, destabilizovat, zaměstnat ji vnitřními konflikty, zničit její tradiční hodnoty všeho druhu a definitivně zaútočit na jakoukoliv její snahu se sjednotit a postavit se tomu, kdo si ji zotročil - tedy Spojeným státům americkým, těm především….
Z tohoto důvodu a také proto, že USA, NATO a Evropská unie dopustili, nebo spíše sami způsobili, pravděpodobně cíleně, zničení mnoha států Blízkého a Středního východu a Severní Afriky, máme zde dnes tisíce až desetitisíce a do budoucna jistě statisíce a miliony uprchlíků z těchto oblastí světa. Právem se zlobíme a žádáme satisfakce za to, že Evropa se zmítá v problémech, které s touto nezákonnou a nelegitimní imigrací souvisí. Strach a napětí roste, agresivita a nacistické tendence po celé Evropě jsou toho všeho důsledkem. Je to přesně tak, jak si to světový hegemon a nejen jeho elitářské struktury naplánovaly. My si svůj vztek chceme a možná i budeme vybíjet na uprchlících a viníci si mnou ruce, jak jim jejich plán funguje…..
A proto přicházím při této příležitosti se svým poselstvím…
Nedovolme jim to!! Nedovolme vládnoucím evropským, ale ani zdejším českým strukturám, aby nás před našimi zraky postavili do role nacistů, agresorů a hloupých vykonavačů něčí vůle…
Obraťme svůj hněv vůči viníkům, požadujme po nich, ať řeší situaci na úkor sebe, svých finančně-hospodářských zájmů. Ať realizují to, čím argumentovali, když tyto země ničili - říkali, že těmto zemím přinesou demokracii, svobodu, lidská práva a nezávislost!!! Ptejme se, kde to všechno je, proč je to všechno jinak? Nenechme si brát naši svobodu, mír, bezpečí, národní identitu a stabilitu, ale neberme ji ani druhým…. Uvědomme si, že jsme-li součástí NATO a EU a jsme poskoky Spojených států amerických, padá tato vina i na nás……
 

17 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 milosak milosak | E-mail | 19. července 2015 v 12:51 | Reagovat

Vynikající zpráva pplk. Marka Obrtela pro účastníky demonstrace proti imigraci 18.7.2015.....
A proto přicházím při této příležitosti se svým poselstvím…
Nedovolme jim to!! Nedovolme vládnoucím evropským, ale ani zdejším českým strukturám, aby nás před našimi zraky postavili do role nacistů, agresorů a hloupých vykonavačů něčí vůle…
  Pane Obrtel ale jak jim to máme,či můžeme nedovolit, nepíšete.Já chci vědět jak jim to nedovolit,protože lidé sice nadávají a stěžují si na zrádné chování naší vlády po hospodách a na Netu v diskusích.. - a tím to v podstatě končí...
  ...A že je to sakra málo je nabíledni...

2 bantustan bantustan | E-mail | 19. července 2015 v 14:53 | Reagovat

seznámit se s tímto a pak wu-wei https://www.youtube.com/watch?v=QiTCkTPf68E

3 věra schmidová čeporánová věra schmidová čeporánová | E-mail | 26. července 2015 v 22:56 | Reagovat

NEDOVOLTE VLÁDĚ SE CHOVAT TAKTO(ŘEKLA BYCH ZRÁDCOVSKY)- BYLY PETICE, DEMONSTRACE,CHTĚLI JSME REFERENDUM- V TÉTO 200% TOTALITĚ ASI UŽ VÁŽNĚ ZBUDE JEN SÍLA, OBRANA.....

4 Segredy Segredy | E-mail | 29. července 2015 v 3:09 | Reagovat

Moc dobrý. Ale jak to těm zrádcům zatrhnout. Sobotka kritizuje pana prezidenta který je proti přijetí emigrantů.Kdo mu dal právo zrazovat český národ?

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.