Vynikající nápad jak světu ukázat svůj názor.....

2. července 2015 v 22:27 | prvopodstata
....tak tohle zde ještě nebylo!!!!!

Toaletní papír s textem sankcí

V Rusku vyrobili toaletní papír s textem sankcí1552281
V Omsku byla zahájena výroba toaletního papíru, na kterém je natištěn text dokumentu o omezujících opatřeních zavedených vůči Rusku, která EU schválila 12. září roku 2014.
Toaletní papír se vyrábí pod značkou Naše odpověď. Dvě role papíru v pestré tubě se zobrazením amerického prezidenta Baracka Obamy, německé kancléřky Angely Merkelové a britského premiéra Davida Camerona budou stát 16 eur, sdělil novinářům jeden z organizátorů hnutí Naše odpověď Kirill Koljasin.
"Na 19 metrech velice kvalitního dvouvrstvového papíru zhotoveného ze stoprocentní buničiny jsou vytištěny hlavní body dokumentu o omezujících opatřeních na adresu Ruska přijatých EU 12. září roku 2014 a zaznamenaných v Official Journal of the European Union. Text se podává ve zkrácené podobě a opakuje se na celé délce role", oznámili ve výrobní společnosti. První zásilku tvoří tisíc balení.
Podle slov Kirilla Koljasina byly zásilky s toaletním papírem odeslány i na velvyslanectví USA, Německa a Anglie.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Mirkan Mirkan | 3. července 2015 v 7:27 | Reagovat

Bezva nápad na kyselé pozadí :)

2 Martin Havran Martin Havran | 3. července 2015 v 22:16 | Reagovat

Každý krůček ke svobodě a nezávislosti je dobrý. Emancipace Rusů. Inspirace pro nás, až se rozhodneme jít svou cestou. I my máme, ať se nám to líbí nebo ne, v sobě ruskou krev.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.