V Rakousku na letišti zadrželi skupinu ozbrojených Američanů, kteří byli posláni na Ukrajinu.....

30. července 2015 v 14:17 | prvopodstata tm převzato |  Články
....snad už lidé po celé Evropě vidí, co se odehrává pod taktovkou jůes ej. Je jasné, že mají zájem rozpoutat III světovou válku. Jenom slepci, hluší a němí lidé to nepoznají a nepoznali. Jinak se to nedá okomentovat.....


leta
Spojené státy americké je země vedena zločinnou vládou, která nutí jiné státy přísně dodržovat pravidla mezinárodních dohod. Ale dovolí si v tomto případě jich porušit hned několik. Stačí už jen v úvodu porušená úmluva o mezinárodním civilním letectví. Rakouské orgány nepovolily vycestovat na Ukrajinu skupině amerických vojáků se zbraněmi. Ti byli zadrženi na letišti ve Vídni. Uvedly to rakouské noviny "Kurier". Podle jejích údajů, se 9 vojáků snažilo propašovat ve svých zavazadlech pušky M-16 a pistole. Příslušná povolení u sebe neměli.


Přišlo se na to náhodou, když vojáci opustili tranzitní prostor kvůli problémům s návaznými lety, na základě čehož museli projít novou kontrolou. Podle deníku byli vojáci zadrženi a posláni k výslechu, během kterého se ukázalo, že byli vysláni na misi na Ukrajinu z Washingtonu.
Žádné dokumenty, které by potvrzovali tuto verzi, ovšem nebyli schopni předložit. V důsledku toho, je poslali Američané nejbližším letem domů, bylo jim dovoleno vzít s sebou i zbraně, upřesňují noviny.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ôk ôk | 30. července 2015 v 18:49 | Reagovat

Jak to vlastně funguje na letišti, že je možný si pronést i dlouhý útočný pušky? Sem myslel, že snad vždycky jsou zavazadla rentgenována???

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.