Roste počet násilných incidentů po celé Evropě, dosáhli jsme historického maxima.....

28. července 2015 v 13:13 | prvopodstata tm převzato
....a řekl bych že právě tady to začíná.....
Jestliže politici okamžitě něco neudělají a nezamezí jim přestup přes zelenou hranici, bude to za pár týdnů v česku vypadat úplně stejně!!!!!

Česká Republika, Francie a celá EU se zavázala za přijmutí nelegálních přistěhovalců z války zmítané Sýrie, ve které nyní působí Islámský Stát. Počet těchto utečenců se nicméně začíná neustále zvyšovat a většina zemí na starém kontinentu přestává zvládat nápor svých islámských obyvatel. Francie se zavázala za přijetí 5 000 imigrantů, přičemž reálné číslo se pohybuje něco nad dvojnásobek.Již jsme viděli videa, jak uprchlíci kompletně zmrazili dopravu na dálnicích jak ve Francii, tak i v Anglii nebo Německu. Francie už ovšem začíná doplácet na přijetí větší počtu imigrantů, přičemž se na internetu objevilo video z francouzského Calais. Zde policista musel sám rozhánět stovky utečenců, kteří jako vystřižení ze zombie filmu obsadili celou cestu.Podobné zprávy hlásí i Paříž, kde přibývá ozbrojených loupeží, znásilnění a obecného násilí na dříve poklidných ulicích. Nepřekvapí, že většina těchto incidentů je francouzskou policií neoficiálně označována za islámské incidenty.
Imigranti už také dorazili do České Republiky, přičemž se jejich počet odhaduje na neméně zarážející dvojnásobek oficiálních čísel. Byli spatřeni v Olomouci, Ostravě a i na brněnském nádraží odkud se kvůli náporu policie rozutekli do všech směrů. Počet islámských incidentů se podle médií i u nás zvýšil, a to rovnou o čtyř násobek.

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.