Po likvidací indiánské rasy v americe už snad.....

2. července 2015 v 12:27 | prvopodstata tm převzato |  Články
....nemůže nikdo prolhaným američanům věřit. Někdo na to přijde později, někdo dříve. Toš tak.....

Evropský lid americkým lžím nevěří, ISIS je oddíl americké armády použitý ve válce proti Evropě

Publikováno 2.7.2015
usa vs eu
Američané, s pomocí jejich výzvědných agentur zjistili, že v Evropě jim jejich lži neprochází tak snadno jako u nich v Americe. Zjistili, jak silná je tu nenávist veřejnosti vůči EU a byrokracii Bruselu.

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Vzpomeňme, že na začátku roku 2015 chtěli Američané jít do války společně s EU proti Rusku. Ovšem silná duchapřítomnost spousty Evropanů a jejich iniciativ tomu zabránila.
Tak jaká pak může být nálada veřejnosti v Evropě?
Španělsko je ekonomicky a imigračně zničené. Jaká tam může panovat atmosféra mezi obyčejnými Španěly, když chtěli nezávislé katalánsko, ale bylo jim to zakázáno? Francie prodělala velmi ošklivou likvidaci národa jak ekonomicky tak agresivní imigrační politikou.
usa vs eu
Výsledek je zřejmý na vzestupu Marie Le Pénn. Tak jaká tam může panovat atmosféra mezi veřejností na EU a USA, na příklad po incidentu s Mistraly? A Itálie? Italská veřejnost moc dobře ví, že EU je jen projekt na zničení národní suverenity, na vykradení národního bohatství -ale zradila je vláda, stejně jako Sobotka nás, ovšem názor veřejnosti je jasný a NSA si statisticky dovede vyjádřit kolik Italů nevěří americké propagandě. Řecko a Kypr? Ti, co sledovali vykradení těchto dvou ekonomik v přímém přenosu v roce 2013-14, si pamatují jak nechutně se k Řecku a Kypru EU chovala. Tak jaký pak tam může být všeobecný názor na EU a USA? -pojďme blíž do středu Evropy -Rakousko a jejich nezávislá politika vůči Rusku a vysoká inteligence národa znemožňuje Americe lhát tomuto národu.

 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 soto soto | 3. července 2015 v 6:36 | Reagovat

Duchapřítomnost spousty Evropanů zabránila válce s Ruskem.  Ono si stačilo sednout k mapě světa, sepsat si zhruba vojenské arzenály všech zúčastněných a výsledek je jasný i pro ty nejnatvrdlejsi. Za techto podmínek se válčit nedá, ikdyby ve všech evropských velkých městech byly milionové demonstrace pro okamžité napadení rf. Jednoduše to nejde. Za 30 min. může být z celé Evropy planýrka na sázení brambor. Zvláštní na importu isis je jak lidi o ničem nerozhodují,  mohou nevěřit, otevřeně nespuhlasit a přesto na tom vubec nezáleží.  Budou se sem valit dál a dál. Někteří si myslí, že se jim musi pomoci a jedna profesorka , ktera se chystá o tom něco napsat ,tak  si evidentně neumí představit, co to znamená dostat třeba do čr 300 perfektně vycvičených bojovníků. Dobře bude pro naše ženy,  které jezdily do Afriky za sexuální turistikou ,že už tak daleko nemusí.  Jen jestli to neni na jejich objednávku.  :)

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.