Něco ze světa co nebude určitě v českých mediích odvysíláno nebo otištěno.....

27. července 2015 v 12:54 | prvopodstata tm převzato |  Články
....pokud se okamžitě něco nestane, bude se možná brzy popsané odehrávat i u nás.....

V Lodýně probíhá válka jamajských černochů proti muslimským Somálcům. Podívejte se


.
K tématu:
Čtěte také: 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 ôk ôk | 27. července 2015 v 14:49 | Reagovat

HAHAHAHAHA !

http://orgo.cz/viewtopic.php?p=19650#p19650

Dobrý den,

po letech jsem se dostala textu o Chrámu bohyně nad Prahou. Po cestě zkušeností a poznání musím dát zapravdu některým přispěvatelům, paní , která informace poskytla, působí lidem mnoho problémů. Informace nejsou v pořádku. Ráda bych se touto cestou zároveň zeptala moderátora či administrátora, jestli a jak je možné tento příspěvek odstranit. Nerada bych , aby pod mým jménem byly šířeny nefunkční informace.
Z prvotního nadšení z práce paní Šorfové jsem po cca roce a půl vystřízlivěla, nebot i u mne nastaly velmi vážné zdravotní potíže. Zmiňovaná zasvěcení, apod. vše je to výtvor sloužíví zájmům této osoby a bytostí kolem. Zneužila část informací, které obdržela a spojila se svými "duchovními aspiracemi", a výsledek je dosti kontraproduktivní.
Nedokážu posoudit podle příspěvků, zda Germain jsou nebo nejsou Annunaki, ale mohu potvrdit, že co to stvořila paní Šorfová, je velký průšvih, což v praxi ukázal až čas a těžké následky pro mnohé, a bohužel to zasahuje mnoho lidí v době jejich pravidelných skupinových meditací i do současnosti.
Pokud mi někdo můžete prosím poradit, jak lze příspěvěk z webu odstranit, budu ráda, aby se tyto mylné informace nešířily dál a lidé se na toto "nenapojovali".

děkuji

Karolina

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.