NASA: ISS zachytila objekty odlétající ze Země....

14. července 2015 v 3:54 | prvopodstata

....otázka je: jaká civilizace odlétá od naší planety.....

1336224
Záznam NASA z Mezinárodní vesmírné stanice (ISS) pořízený z živého vysílání minulý týden zachytil objekty, které zjevně opouštěly naši atmosféru a mířily dále do vesmíru. Krátce nato někdo v NASA přerušil živé vysílání s výmluvou, že došlo k technické poruše.


NASA již delší dobu čelí kritice za cenzurování důkazů o mimozemské přítomnosti v naší sluneční soustavě a to jak v současnosti, tak v dávné minulosti.

Podle ruského zpravodajského serveru Sputnik, ISS obletí Zemi vždy jednou za 90 minut rychlostí 27 600 kilometrů za hodinu.

Celá záležitost je o to více podezřelá, že nedávno byly objeveny možné pyramidy na planetce Ceres. 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Aroniana Aroniana | 14. července 2015 v 11:32 | Reagovat

Napadlo mě- že jde o osvobozování duší,které zde na Zemi končí své reinkarnace.Je to návrat do dalekých Vesmírů.Pro Ně je to jediná možnost návratu,jsou dost vysílené.Jde v historii lidstva o unikátní akci.Tyto duše normálně ukončí svou reinkarnaci smrtí.Krásné a dojemné.

2 Mirkan Mirkan | 14. července 2015 v 12:19 | Reagovat

A tak je to furt,někdo přilétá,někdo odlétá.Někdo se dívá vzhůru,někdo dolů,aby nešlápl do psího hovínka a o tom to je :-)

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.