Na Slovensku mají nového "Jánošíka".....

25. července 2015 v 0:54 | prvopodstata tm převzato |  Články
....někteří ale tvrdí, že je spíš nácek....

Ilustrace
Po Maďarsku vidíme další zemi, kde se dokázalo přes zuřivý odpor tamější pravdo-lásky a jejich zahraničních šéfů a sponzorů zformovat národně-vlastenecké hnutí. Je jí Slovensko. V čelo tohoto hnutí stojí Marian Kotleta. Tento relativně mladý politik není v CR zatím příliš známý a proto se pokusme zaplnit toto informační vakuum. Byla by totiž velká škoda, pokud by čeští čtenáři měli informace pouze z mediálního mainstreamu. Tam je M. Kotleba líčen jako "extremista a neofašista". Kde se M. Kotleba vzal a jak si doposud vedl?


Tento téměř čtyřicátník s VS diplomem z Bánsko Bystrické univerzity vstoupil do povědomí veřejnosti jako vůdce tzv. Národní pospolitosti. Což je vlastenecké a národnostně orientované sdružení. Později se stal vůdcem Luduvej strany - Naše Slovensko. V jejímž čele dosáhl (ke zděšení slovenského establishmentu) vítězství ve volbách do krajské samosprávy a stal se županem (hejtmanem v B. Bystrici) v posledních volbách.
Názory: M. Kotleta je jednoznačně národnostně orientovaný politik. Jeho názory na zapojení Slovenska do nadnárodních struktur jako je NATO, EU jsou negativní. Je to praktikující katolík a v politice klade na víru silný důraz. Odmítavě se staví i k přistěhovalectví z Asie a Afriky. (nedávno stál v čele masivní proti přistěhovalecké demonstrace v Bratislavě) V oblasti sociální vychází spíše z křesťanských posic a prosazuje ukončení zvýhodňovaní různých menšin (Cikánů, homosexuálů atd.) na úkor běžných Slováků. V oblasti ekonomiky se přiklání spíše k národně liberálnímu pojetí ekonomiky. Tedy menší a šetrný stát, nízké daně a podpora reálné slovenské ekonomiky. Hlásí se ke všem etapám slovenské státnosti, tedy i Slovenskému štátu z dob 2. světové války. Nicméně obviňování jeho osoby z podpory tzv. holocaustu je nutné zařadit do oblasti manipulace a účelového lhaní ze strany slovenského mainstreamového tisku.
Před vstupem do aktivní politiky, pracoval jako učitel na střední škole. Byl však následně pro své politické názory de facto propuštěn a opakovaně docházelo a dochází k pokusům o jeho kriminalizaci ze strany slovenského establishmentu.
Podle mého názoru ho lze zařadit mezi novou skupinu evropských politiků jako jsou v čele francouzské Národní fronty, či národovců v Maďarsku, Polsku a třeba Rakousku. Bude jistě zajímavé sledovat, zda se mu podaří prorazit i na celostátní úrovni.
Čtěte také: 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Honza Honza | E-mail | 25. července 2015 v 2:44 | Reagovat

ODHALENÝ VESMÍR - I. DÍL - ZPRÁVA PRO LIDSTVO - ROZHOVOR DAVIDA WILCOCKA S INFORMÁTOREM COREY GOODE - PŘINÁŠÍME V EXKLUZIVNÍ SPOLUPRÁCI S AMERICKOU TELEVIZÍ GAIAM TV

http://www.matrix-2001.cz/clanek-detail/8266-odhaleny-vesmir-i-dil-zprava-pro-lidstvo-rozhovor-davida-wilcocka-s-informatorem-corey-goode-prinasime-v-exkluzivni-spolupraci-s-americkou-televizi-gaiam-tv/

2 Janett Janett | 26. července 2015 v 1:04 | Reagovat

prosím, opravte priezvisko, máte tu viac preklepov, je to Marián Kotleba. A ešte je asi preklep v názve strany - je vodcom Ľudovej strany (po česky lidové) ;-)

3 bantustan bantustan | E-mail | 26. července 2015 v 13:52 | Reagovat

náš milý Philíček  http://tnit.fr/cs/c152.htm

4 kk kk | 27. července 2015 v 10:31 | Reagovat

ešte to by nám chýbalo aby prerazil na celoštátnej úrovni :D že Jánošík....

5 RodoSlav RodoSlav | 28. července 2015 v 10:51 | Reagovat

ešte to by nám chýbalo aby prerazil na celoštátnej úrovni :D že Jánošík....

Áno, práve toho sa boja všetci čo nás zapredávajú za Judášsky groš ...

Škoda len, že národ ešte nedozrel, ale čas sa im už aj tak kráti...
Sláva Rodu!!

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.