Islámský stát plánuje konec světa.....

31. července 2015 v 13:54 | prvopodstata tm převzato |  Články

....za pomocí jůesej. Tohle zaznělo v tajných kanálech od ještě tajnějších služeb?????!!!!!


isis konvoy

Dokument Islámského státu (IS, ISIL, ISIS) nalezen v Pákistánu odhaluje plány teroristické skupiny Takfiri ke "konci světa", tím, že sjednotí afghánské a pákistánské teroristy a vyvolá válku v Indii, stojí ve zprávě.

American Media Institut (AMI) získal náborový dokument od pákistánského občana s vazbami na Taliban, který obsahuje podrobné údaje o spiknutí s cílem zaměřit se na americké diplomaty a pákistánské činitele, jakož i americké vojáky při jejich stahování z Afghánistánu, oznámil deník USA Today.

32-stránkový dokument v jazyce Urdu byl přeložen harvardským výzkumníkem a tlumočníkem Mustafou Samdanim, a přezkoumán třemi americkými funkcionáři tajných služeb.


isis konvoy

Na základě unikátního značení a stylu psaní použitého při popisu vůdců v textu, úředníci věří, že se jedná o autentický dokument Islámského státu.
V nedatovaném dokumentu se IS snaží sjednotit různé frakce pákistánského a afghánského Talibanu do jediné "armády teroru", píše se ve zprávě.

Dokument také vyzývá Al-Káidu, aby se její bojovníci připojili k IS ve snaze páchat násilí po celém světě.
"Přijměte skutečnost, že tento Chalífát přežije a bude prosperovat, dokud se nezmocní celého světa a nesetne hlavu poslední osobě, která odporuje ideologii Takfiri," stojí v dokumentu. "Je to hořká pravda, tak ji přijměte."
Zpráva citovala dokument, jako odkaz na přípravu k útoku na Indii, který by vyprovokoval "finální bitvu" se Spojenými státy a jejich spojenci.
Dokument byl také přezkoumán vysloužilým ředitelem Defense Intelligence Agency, generálporučíkem Michaelem Flynnem, který to popsal jako "rudou vlajku" reprezentující záměry a cíle IS.

Měsíce teroru
Teroristická skupina v současné sobě kontroluje části území v Sýrii, Iráku a Libyi, kde provádí ohavné teroristické činy, jako jsou veřejné stínání hlav.
Islámský stát již v Sýrii popravil nejméně 3065 lidí, 170 z nich byli ženy a děti od doby kdy před 13 měsíci zahájil svou násilnou kampaň, uvádí zpráva tzv. Syrské observatoře pro lidská práva (Syrian Observatory of Human Rights).
Podle monitorovací skupiny sídlící ve Velké Británii, jen od 29. června, 22 civilistů, mezi nimi dvě děti a sedm žen, bylo popraveno v syrských provinciích Hamá, Homs, Aleppo, Deir Ezzor a Damašku, zatímco bylo také zabito devět provládních bojovníků bojujících proti IS a sedm syrských vládních vojáků.


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.