Invaze mimozemšťanů na planetu Zemi?????

11. července 2015 v 22:22 | prvopodstata |  UFO
....je velice zajímavá právě v nynější době. Nordická rasa mimozemšťanů je právě ta mírumilovná a nekonfliktní. Má technologie a zařízení na EMP, kterými může na planetě Zemi TĚSNĚ PŘED jaderným konfliktem velmocí vyvolat výpadek elektrického proudu a zničení veškerých zařízení obsahujících křemíkové tranzistory a veškeré elektroniky navždy. Dostali bychom se do doby kamenné. Právě o dnešním dění se zmiňoval i kardinál sedící tři kilometry pod Vatikánem.....
Copak se to děje?????
A co si myslíte sami o cvičeních, které se konají po celé Evropě, skoro ve všech velkých městech, kde se nacvičuje Black Out????? Normální to přece není.

Válečné cvičení Jade Helm 15 je spjato s invazí nordických mimozemšťanů do Texasu
By: Sorcha Faal, and as reported to her Western Subscribers
July 9, 2015
http://www.whatdoesitmean.com/index1887.htm
Překlad: OrgonetŠokující nová zpráva pro vnitřní potřeby Kremlu připravená Systémem pro pokročilý vojenský výzkum a rozvoj (System of Forward-looking Military Research and Development (SFLMRD) pro ruské Ministerstvo obrany dnes uvádí, že válečné cvičení Jade Helm 15 v západních státech USA, kterého se účastní tisíce speciálních jednotek amerického vojska, je ve skutečnosti obrovský lov na podezřelé "sbory nordických mimozemšťanů", jejichž plavidla prolomila zemskou atmosféru nad městem El Paso ve státě Texas 1. dubna a 29. června 2015.
Podle uvedené zprávy experti SFLMRD byli 2. dubna 2015 uvědoměni Vesmírným výzkumným ústavem Ruské akademie věd (IKI http://www.iki.rssi.ru/eng/ ), že jejich zařízení PLASMA-F http://www.iki.rssi.ru/eng/current_miss.htm na palubě satelitu Spektr-R https://en.wikipedia.org/wiki/Spektr-R detekovaly masívní portál "bodu X", otevřený nad El Pasem v Texasu, a pak se objevilo velké množství mimozemských vesmírných vozidel, která byla pozorována http://www.mysanantonio.com/news/local/article/Video-shows-bright-lights-above-El-Paso-could-be-6182265.php a natočena na video https://www.youtube.com/watch?v=tcb0MhsvU-U místními obyvateli.
Dle zprávy zařízení PLASMA-F na palubě satelitu Spektr -R detekovalo další otevření portálu "bod X" nad El Pasem i 29. června 2015, kdy bylo místními obyvateli pozorováno http://www.mysanantonio.com/news/local/article/Multiple-witnesses-report-seeing-black-cube-UFO-6372803.php další vesmírné vozidlo proniknuvší do zemské atmosféry, o čemž máme i toto velmi podrobné a dokumentované svědectví od místní pozorovatelky https://www.youtube.com/watch?v=o-PaHI10hXEJak uvádí zpráva, je zajímavé, že tento výskyt obřího vesmírného plavidla nad El Pasem byl přezíravě komentován houstonskou zpravodajskou agenturou, která provedla interview s Fletcherem Grayem, šéfem texaské vyšetřovací agentury pro výzkum UFO (MUFON http://www.mufon.com/ ). v němž ukázal šokující fotografie vesmírného vozidla v podobě "černé kostky", o nichž prohlásil, že podle jeho názoru se jedná o "počítačově vytvořené obrazy" http://www.mysanantonio.com/news/local/article/Multiple-witnesses-report-seeing-black-cube-UFO-6372803.php .

Jak to Gray rozpoznal, když existuje mnoho fotografií od svědků, kteří se vzájemně neznají, houstonské zpravodajství nevysvětluje. Avšak experti ruského Ministerstva obrany dodávají, že dva dny poté, kdy Gray podal toto vysvětlení, oznámil náhle a bez dalších podrobností, že se vzdává své funkce v MUFON http://www.mufon.com/mufon-news/fletcher-gray-retires-from-mufon .

Zpráva dále uvádí, že schopnost ruské IKO detekovat otevření portálu "bod X" nad El Pasem, jímž mimozemská vozidla vstoupila do zemské atmosféry, vychází z objevu amerických vědců pracujících v NASA v r. 2012. https://www.nasa.gov/mission_pages/sunearth/news/mag-portals.html

Tyto portály jsou nazývány "skrytými portály" https://www.nasa.gov/mission_pages/sunearth/news/mag-portals.html , a plasmový fyzik Jack Scudder z University Iowa o nich řekl: " Říkáme jim body X anebo oblasti difuze elektronů; jsou to místa, kde se magnetické pole Země napojuje na magnetické pole Slunce a vytváří tak nepřerušenou cestu vedoucí z naší planety do sluneční atmosféry, vzdálené 93 miliónů mil" https://www.nasa.gov/mission_pages/sunearth/news/mag-portals.html .

Ruští vědci z IKI dále uvádějí o těchto "bodech X", že jsou neviditelné, nestabilní a těžko zachytitelné, protože se otvírají a zavírají bez varování … což dosvědčuje i Scudder, který řekl, že "nejsou žádné signály, které by nás k nim zavedly" https://www.nasa.gov/mission_pages/sunearth/news/mag-portals.html .


I když naši pozemští vědci nejsou schopni zachytit tyto "signály", které by je "zavedly do těchto bodů X", mimozemské rasy je používají už desítky tisíc let.


Tento fakt potvrdil bývalý ruský prezident a současný premiér Dimitrij Medveděv, který v r. 2010 řekl v závěru interview, kdy se domníval, že již není natáčen http://www.ufo-blogger.com/2012/12/russia-disclosure-aliens-are-living.html:
"President státu dostává společně s kufříkem s jadernými kódy i "přísně tajnou" složku materiálů. Ta obsahuje veškeré informace o mimozemšťanech, kteří navštívili naši planetu. Rovněž jsou mu dodávány informace od absolutně tajné speciální služby, která vykonává kontrolu nad mimozemšťany na území našeho státu. Podrobnější informace můžete získat z dokumentu (nikoli z filmu) zvaného "Muži v černém". Ani vám neřeknu, kolik jich mezi námi je, protože by to vyvolalo paniku." (Poznámka: Dokument "Muži v černém" lze vidět zde, rusky s anglickými titulky https://www.youtube.com/watch?v=kR014_jY7po ).

https://youtu.be/zHCSpm2kepo

Zpráva nehovoří o tom, z jakého důvody mimozemské vesmírné sbory vstoupily do USA portálem "bodu X" nad El Passem.

Avšak strategičtí analytikové Ministerstva obrany přidali ke zprávě poznámku, že tento typ vesmírných vozidel, který se vyskytl nad El Passem, je používán mimozemšťany běžně nazývanými "nordičtí mimozemšťané" https://en.wikipedia.org/wiki/Nordic_aliens , kteří byli popsáni jako mírumilovné, dokonce "magické" bytosti, které chtějí pozorovat lidi a komunikovat s nimi, a také jsou známi jako "nepřátelé" tzv. "šedých mimozemšťanů", od nichž USA v minulých 70 letech dostaly většinu svých válečných technologií.

Ruští analytikové MOD dokonce zdůrazňují, že americké státy, kde se tito nordičtí mimozemšťané objevují a rozptylují se mezi lidi, jsou státy, které jsou cílem amerického speciálního cvičení Jade Helm 15, do nichž nyní začínají tajně proudit americké speciální jednotky.

Protože tito "nordičtí mimozemšťané" jsou známi tím, že mají velký počet "hybridů", schopných se vydávat za normální lidské bytosti, je možno je mezi americkou populací identifikovat pouze pomocí vojenské operace se speciálně vycvičenými jednotkami, jako je Jade Helm 15.
Zpráva varuje, že Ministerstvo obrany má obavy z nového typu války, kterým cvičení Jade Helm ve skutečnosti je, i z toho důvodu, že zpravodajská služba Washington Post oznámila, že toto interní americké "válečné cvičení" proběhne bez jakýchkoli informací v médiích https://www.washingtonpost.com/news/checkpoint/wp/2015/07/08/jade-helm-15-heavily-scrutinized-military-exercise-to-open-without-media-access/ .

Proč se Obamův režim takto výrazně nyní zaměřil na tyto "nordické mimozemšťany"? Jak zpráva uvádí, rostou obavy z jaderné války vyvolané Američany, na niž již byla zahájena cvičení ve vojenském zařízení v Nevadě, kde strategické bombardéry nacvičují shazování simulovaných atomových bomb http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-3154136/Air-force-drops-controversial-bomb-test-designed-update-nuclear-arsenal.html .

Zpráva uzavírá tím, že tito "nordičtí mimozemšťané" v minulých desetiletích již mnohokrát zneškodnili americké i sovětské jaderné zbraně a zařízení http://sputniknews.com/military/20130501/180942695.html , a Obamův režim spolupracující s "šedými mimozemšťany" proti nim chce zahájit novou atmovou třetí světovou válku, což by bylo více než sebevražda, byl by to "biblický konec časů".

July 9, 2015 © EU and US all rights reserved. Permission to use this report in its entirety is granted under the condition it is linked back to its original source at WhatDoesItMean.Com. Freebase content licensed under CC-BY and GFDL.

[Ed. Note: Western governments and their intelligence services actively campaign against the information found in these reports so as not to alarm their citizens about the many catastrophic Earth changes and events to come, a stance that the Sisters of Sorcha Faalstrongly disagrees with in believing that it is every human beings right to know the truth. Due to our missions conflicts with that of those governments, the responses of their 'agents' against us has been a longstanding misinformation/misdirection campaign designed to discredit and which is addressed in the report "Who Is Sorcha Faal?".]
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 ôk ôk | 11. července 2015 v 23:05 | Reagovat

Napřed moonlanding, teď už jen hrdlořezi. Asi nejsou peníze na větší studio.

KyberBerkut našel v okolí McCaina video s odhalením poprav IS
http://www.aktualnikonflikty.eu/viewtopic.php?pid=13909#p13909

2 Stenly919 Stenly919 | 12. července 2015 v 10:02 | Reagovat

Děkuji Strýcu za zajímavý článek. Jen by mě zajímalo, kde se vzala taková debility úředníků, kteří by chtěli jít proti lidem z povrchu, když dobře vdí, že si s nimi neporadili ani šedivci ani jiné rasy, které mají mnohem vyspělejší techniku než ti blbouni z administrativy černého papeže. Případně co hulí a nechávaj si píchat. No zajímalo by mě, jeslti s těma debilama budou spolupracovat i jiní úředníci ze zemí EU, potažmi z naší vlády, jestli se v tý naší vládě takoví blbci najdou.
No ale k tématu, hlavní otázka je, co se děje, že se takhle hromadně ukazují lidé z povrchu zrovna nad texasem, náhoda to asi nebude, že zrovna tam. Můžet to někdo aspoň zkusit naznačit ?

3 Mirkan Mirkan | 12. července 2015 v 18:05 | Reagovat

Pro S191 -V posledních několika letech se objevují tendence o oddělení Texasu od zbytku Spojených států.Někomu se to nelíbí a kdo ví,někdo je podporuje.GP ?

4 nunvy nunvy | 12. července 2015 v 22:22 | Reagovat

http://streetzurnal.cz/blizi-se-velka-udalost-mezi-22-az-26-zarim-2015/

5 nunvy nunvy | 12. července 2015 v 22:46 | Reagovat

http://streetzurnal.cz/masova-umrti-zvirat-po-celem-svete-co-se-to-deje/

6 nunvy nunvy | 13. července 2015 v 20:09 | Reagovat

www.suenee.cz/nasa-iss-zachytila-objekty-odletajici-ze-zeme/

7 Kamil Kamil | E-mail | 15. července 2015 v 13:47 | Reagovat

Zdravím, Tome mám dotaz k tomu EMP.
Kyž se spustí, psal jsi, že ucítíme tlak na hrudi.
Měl jsem sen o něčem podobném, obloha se za dne setměla, nejdříve byly vidět hvězdy, poté úplná tma.
Pak jsem ucítil obrovský tlak na hrudi, povalilo mě to na zem, cvaknutí v hlavě.
V po chvilce tlak začal ustupovat, otevřel jsem oči, viděl jsem, ale jinak. Vše mělo kolem se auru.
Začalo mi docházet, že to vlastně vše důverně znám, ale než jsem se rozpomněl, probudil jsem se.
Nemá to taky něco společného s Wingmakers ?

8 esterka esterka | 15. července 2015 v 16:39 | Reagovat

Tomu poslednému videu s tou UFO kockou by som vôbec neverila, Secureteam je na YT už prevarený fakemaker, má samé takéto podvrhnuté videá. A o tých nordických mimozemšťanoch predsa hovoril už ten bývalý kanadský politik, že ich ženy chodia zamaskované na nákupy v Las Vegas a nikto nevie, že to nie sú ľudia ako my. Keď o nich vlády USA i Kanady dávno vedia, prečo by ich teraz išli loviť? Ja myslím, že Jade Helm je o niečom inom. Už dnes začínajú, tak idem sledovať BIN, najhorúcejšie (občas falošné) správy:D

9 stano stano | Web | 13. srpna 2015 v 20:29 | Reagovat

Praví mimozemšťania necestujú vesmírom, ale žijú pokojným životom pripútaní na svojich planétach, tak ako my na Zemi. U nás na Zemi nie sú mimozemšťania, ale nefilimovia.

http://posledna-polnica.blog.cz/1507/ziju-medzi-nami-anjeli-3

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.