Hodně velký primitiv musel napsat článek na zakázku.....

20. července 2015 v 0:54 | prvopodstata tm |  Zdraví
....který se objevil na "hovinkách". Jinak se to už skutečně nedá popsat. Bylo to asi za hodně tučnou odměnu farmacie. No mohlo to být taky skoro za pusu, když najdou nějakého HODNĚ VELKÉHO PRIMITIVA, který je ochoten něco takového napsat.
Nejlepší na celé záležitosti ovšem je, že ÚDAJNÝ JED A BĚLIDLO je patentováno farmaceutickým průmyslem u ministerstva zdravotnictví a nesmí se na jejich pokyn nikde prodávat. Je to tak, když levá ruka neví co dělá pravá.....
Znám mnoho lidí, kteří se tímto roztokem vyléčili z problémů, které jim "STUDOVANÍ ODBORNÍCI" neuměli mnoho let odstranit a vedlo se jim čím dál tím hůře. Jakákoliv zabijácká chemoterapie, která zabíjí milióny lidí po celé planetě Zemi, podávaná z rukou lékařů, je naprosto KOŠÉR!!!!!
Smutné na celé záležitosti je, že údajní lékaři nemají zájem o zdraví lidí ale o peníze od FARMALOBY!!!!! Proto předepisují zabíjecí dryjáky!!!!!
BYLO BY DOBRÉ SI ZAPAMATOVAT: VŠE CO NÁM PÍŠÍ V MÉDIÍCH MÁ NÁSLEDUJÍCÍ CHARAKTER.....

LEŽ JE VYDÁVÁNA ZA PRAVDU.....

PRAVDA JE VYDÁVÁNA ZA LEŽ....

Všichni prolhaní koupení novináři lžou, až se jim od huby práší!!!!! !!!!! !!!!!
Fuj.....

Přečtěte si reakce na MMS ve výše uvedeném článku. Mimo pár trolů všichni mají skvělé skušenosti. A proto i negativní reklama tímto způsoben je vinikající reklamou pro MMS.

Paní nebo slečnu
Barbora Janáková, Právo
která článek napsala, by raději měla chodit domů kanály.....

Níže najdete více trefných obrázků k článku.....
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Tara Tara | 20. července 2015 v 16:11 | Reagovat

Já jsem byla naštvaná tak pět, deset minut. Pak mi v podstatě došlo, že i když napsali takové nesmysly, tak stejně udělali na druhou stranu reklamu. Někdo to myslím i v komentářích psal, že se od poslední takové "chvály" tenhle "jed" prodával 3x tolik. Takže na druhou stranu, pokud budou lidé zvědaví a budou hledat, třeba objeví pravdu a někoho to kvůli tak na jednu stranu blbém článku vyléčí, ať už z rakoviny, nebo něčeho jiného. :)

2 stenly919 stenly919 | 21. července 2015 v 22:01 | Reagovat

Tak nevím kam  to napsat, tak to dávám semka, jde o to, že lékaři objevili ameriku a zjistili, že ti co neléčí na aids si žijou docela spokojeně bez problémů. Jen by mě zajímalo, kolik lidí je takých doopravdy, že se neléčí na hiv a žijí si celkem spokojeně..
http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/375593-divka-nakazena-hiv-uz-12-let-nebere-leky-presto-je-zcela-bez-priznaku.html

3 Martin Martin | 10. srpna 2015 v 14:09 | Reagovat

Už jsem nebyl daleko od mms terapie.mám totiž roztroušenou sklerozu a rád bych se jí zbavil..nakonec mi byl doporučen bylinkový detox a hodně mě znejistili zprávy že je to savo a nepomůže mi to.. teď jsem musel přestat i s bylinkovým detoxem jsem bez sil a muj stav se zhorsuje. zacinam s odkovenim organismu konzumuji kokosovy olej a vyhlizim dobu kdy se mi zacne darit. myslite si ze bych mel spis zvazit mms terapii?? díky za názor

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.