Farage otřásl Euro-parlamentem, řekl Tsiprasovi: ‚Odejděte z Eura, vezměte si zpět svou demokracii‘.....

10. července 2015 v 8:54 | prvopodstata tm převzato |  Články
....no a máme to tady. Začínají velice turbulentní doby, kdy se ukáže v mnohém pravda. Bude krutá, bude bolet, pro mnohé osvobozující, ale pozor, pro mnohé spadne cely matrix.....

farage-08-07-2015-greece-275
Během strhujícího proslovu sklidil povzbuzování a aplaus. Vůdce UKIP Nigel Farage přednesl dnes před Evropským parlamentem ve Strasbourgu strhující řeč, během níž řeckému ministerskému předsedovi Alexisi Tsiprasovi přímo řekl, ať vyvede Řecký lid z Eurozóny a vezme si pro svou zemi zpět demokracii.


Farage Tsiprasovi řekl, že jeho země v první řadě do eura neměla nikdy vstupovat, ale byla k tomu nucena velkými bankami jako Goldman Sachs a německými výrobci zbraní.

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
"Když začal ten výkup z dluhů, tak nevykupovali Řecký lid, nýbrž šlo o vykoupení francouzských, německých a italských bank z dluhů - takže tím vám vůbec nepomohli," řekl za hlasitého potlesku Farage.
"Projevil jste velkou odvahu, když jste svolal referendum, když se o to samé pokusil jeden z vašich předchůdců, tak ho šikanující ranaři z Bruselu vyměnili," řekl vůdce UKIP, když k němu Tsipras vzhlédl.
"Docházelo k hrozbám a šikanování, ale Řekové stáli i tak pevně… oni vám tihle lidé ale nemohou povolit nic víc - nemohou si to dovolit - kdyby vám dali více, museli by více dát i dalším členům eurozóny - takže nadešel váš okamžik, a upřímně, když budete mít tu kuráž, abyste vyvedl Řecký lid z Eurozóny s hlavou hrdě vztyčenou, dostanete zpět svou demokracii, dostanete zpět kontrolu nad svou zemí, dejte svému lidu to vůdcovství a tu naději, po které prahnou," dodal Farage.
Reakce na Faragovu řeč - uvážíme-li, že normálně je zvyklý, že ho okřikují pro-bruselští europoslanci - byla dost strhující, jelikož sál opět zaplavil aplaus.
"Ano, prvních pár měsíců to bude krušné, ale s devalvovanou měnou a s přáteli Řecka po celém světě se zotavíte," uzavřel to za hlasitého povzbuzování Farage.
Tsipras vypadal, že je dost v rozpacích, a zjevně se pokoušel udržet vážnou tvář.
Řecký ministerský předseda pořád ještě plánuje před úterním konečným termínem s věřiteli uzavřít dohodu. Vrší se spekulace, že bankám, bude-li to přetahování pokračovat, by mohla dojít hotovost, načež přijdou bouře a občanské nepokoje.
Farage měl rovněž poznámky o širších důsledcích řeckého referenda pro celou EU.
"Evropský projekt už opravdu začíná zmírat," řekl Farage s dodatkem, že lid Evropy už evropský federalismus zas a znova zamítl, a to pokaždé, když byl tázán.
Vůdce UKIP řekl, že pokusy přimět Evropany k projevům oddanosti k hymně a vlajce EU, se ukázaly jako neplodné, s tvrzením, že agenda, o kterou v posledku jde, tj. politická unie, už vlastně selhala.
"Země Evropy jsou různé - když to zkoušíte a nutíte do spolku různé lidi nebo různé ekonomiky, aniž byste se před tím snažili o svolení těchto lidí, tak to nejspíš fungovat nebude, a tak ten plán selhal," řekl Farage s dodatkem, že celé Středomoří "se teď nachází ve špatné měně."
"Kontinent je teď rozpolcený od severu k jihu a je na něm nová Berlínská zeď a ta se nazývá euro," tvrdil vůdce UKIP.
Paul Joseph Watson
Prison Planet.com
July 8, 2015

 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 ôk ôk | 10. července 2015 v 10:28 | Reagovat

Nejterrorističtější negr planety opět boduje: http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/6268-obama-se-prerekl-prohlasil-ze-usa-zrychli-vycvik-sil-islamskeho-statu

2 ôk ôk | 10. července 2015 v 11:06 | Reagovat

" "Zatímco Miroslav Kalousek burcuje drobné živnostníky a kolegy poslance k odporu proti novému 'buzerujícímu' systému elektronické evidence tržeb (EET) prosazovanému Andrejem Babišem, ministr financí v tichosti zavádí něco, co by se potenciálně dalo zneužít v mnohem větším měřítku. Od příštího roku budou všichni plátci DPH povinně zasílat Babišovu ministerstvu pravidelná kontrolní hlášení o všech svých příchozích a odchozích fakturách," píše Best s tím, že počítač následně porovná veškeré faktury napříč ekonomikou.

"Zásahové jednotky budou připraveny vyrážet dveře, když se objeví nesrovnalosti. Coby ministr financí a majitel Agrofertu bude mít Babiš přehled nejen o tom, co ta která restaurace či hospoda minutu po minutě prodává (díky EET), ale také o tom, kolik zaplatí konkurečnímu řezníkovi nebo pekaři za párky a housky (díky povinným hlášením). Bude tedy přesně vědět, kam poslat nejen daňovou inspekci, ale také obchodního zástupce Agrofertu," uzavřel s tím, že tato povinná hlášení jsou mnohem větším důvodem k obavám než systém elektronické evidence tržeb.

Návrhy Andreje Babiše ohledně elektronické evidence tržeb začne Poslanecká sněmovna projednávat dnes."
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Andrej-Babis-chysta-neco-jeste-desivejsiho-o-cem-se-mlci-varuje-Erik-Best-383393

3 Mára Mára | E-mail | 10. července 2015 v 11:50 | Reagovat

ac24.cz/zpravy-ze-sveta/6268-obama-se-prerekl-prohlasil-ze-usa-zrychli-vycvik-sil-islamskeho-statu

4 Mirkan Mirkan | 10. července 2015 v 16:03 | Reagovat

Banksteři i anonymní čičmundové v Bruselu,by už měli konečně,dostat přes prstíky,tož tak :)

5 jan jan | E-mail | 10. července 2015 v 20:10 | Reagovat

Má plnú pravdu.Niekto musí prelomiť ten začarovaný kruh zdierania, vypalovania a vopred zinscenovaných podvodov bankárov a parazitov finančného sveta

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.