Evropská unie míří přímo do pekel – Afričané, kteří jí zaplavují, nejsou žádní uprchlíci, ale kolonisté!!!!!

20. července 2015 v 2:54 | prvopodstata tm převzato |  Články
....kdo to nevidí, může být jenom mrtvý. I slepci to musejí vidět. Co si potom můžeme myslet o našich politicích?????

http://i0.wp.com/whitegenocideproject.com/wp-content/uploads/2014/10/url.jpg?resize=593.6%2C343
Bruselská evropská politika může v dohledné době udělat z většiny evropských zemí druhou Afriku a přitáhnout do členských zemí Evropské unie bojovníky z Islámského státu a jiných extremistických organizací. Ze silných samostatných evropských zemí nezbylo již téměř vůbec nic. Politici, kteří jim nyní vládnou, již nejsou schopní bojovat za své národy, nejsou schopní samostatných rozhodnutí, která nepochází z Bruselu, nebo Washingtonu! Žádná z těchto loutek slepě poslouchajících příkazy, které každým dnem více ničí a zotročují jejich rodné země, není schopná se postavit těmto rozkazům na odpor a bojovat za své vlastní lidi.
Evropa umírá úplně stejně, jako kdysi velký a mocný Řím. Stejně jako tehdy Římané se spoléháme čím dále více na cizí (americkou) armádu, než na vlastní síly, přestáváme sami něco vyrábět, začínáme lenivět, stáváme se rozmazlenými spratky vykořisťujícími země třetího světa, přesně po pekelném vzoru USA.


Ztrácíme pomalu sílu a plodnost, počet obyvatel klesá, pracovní sílu dovážíme ze zahraničí a naši "vůdci" z Bruselu a "černoprdelníci" ze Strakovky, nám slibují zvýšení porodnosti od afrických imigrantů uctívajících pouze své vlastní zvyklosti a věřících v nadřazenost jejich víry a boha nade vším ostatním!
Tito Afričané se však nechtějí přizpůsobovat našim zvyklostem a zákonům, oni chtějí přizpůsobit nás jejich pravidlům a víře, nejsou to tedy žádní přistěhovalci, kteří hodlají splynout s místním obyvatelstvem, nýbrž kolonisté, kteří si nás chtějí podrobit!
Jediným rozdílem mezi našimi politiky a těmi z Bruselu je ten, že zatímco ti naši mnohdy možná ještě pořád tupě věří tomu, co říkají, ti v Bruselu již dávno vědí, že plují na Titaniku a schválně do něj navrtávají více a více děr, aby nakonec mohl, až nastane v Evropě chaos a zmar přijít americký Pepek námořník "zachránit Evropu" a převzít nad ní svůj "patronát". Jedinou otázkou zůstává, jestli Pepek v závěru nezjistí, že ti musulmani, kterých už v té době bude plná Evropa, nejsou nakonec nad jeho síly!
Pokud nic neuděláme a budeme jen tupě zírat, jak naši politici zaprodávají naše země, stane se Evropa nakonec v lepším případě dolarovou americkou zónou řízenou z Washingtonu a v horším případě druhou Afrikou plnou náboženských a klanových válek, ve které pro nás, původní bílé Evropany již nebude místo k životu!
Musíme co nejrychleji vystoupit z Evropské unie a z NATO, vybudovat znovu vlastní silnou a bojeschopnou armádu, navázat přátelské vztahy s Ruskou federací, která je poslední nezávislou evropskou ekonomickou a vojenskou velmocí, začít znovu vyrábět vlastní výrobky, na které budeme moci být pyšní a obchodovat s nimi s těmi, kteří chtějí být našimi partnery a nikoli pány!
To vše musíme udělat co nejdříve, protože jinak nás čeká jen otroctví, nebo úplný zánik!


 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Marcela Marcela | E-mail | 20. července 2015 v 9:37 | Reagovat

Jako mladá jsem nevěřila, že budeme kupovat pitnou vodu a stalo se. Zrovna tak jsem nevěřila, že Československo zanikne a Evropa bude muslimská a ono se to právě děje díky našim a EU neschopným politikům.

2 soto soto | 20. července 2015 v 14:28 | Reagovat

Myslím si, že bila rasa skutečně nemá pro sebe řešeni. Ta mentalita je proste hrozna. Je mi lito. Socialismus byo spravedlivý, že měl každý h9vno. Doktor měl plat jak delňas. To se nám nelíbilo.  Teď má generální ředitel 13 plat 1 000 000 000 kc. To se nám taky nelíbí. Co vlastně chcete? Spravedlnost? Raději nechci vědět , co si pod tím kdo představuje a uznávám spravedlnost , která se děje, páč jedině to dokáže tyhle konzervy změnit. Evropa by sežrala sama sebe, vždy za vsech okolností , ikdyby tu byla plná robotizace, proto tady ani neprobihá tolik jako jinde ve světě.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.