Dvě cesty – jeden výsledek.....

24. července 2015 v 14:54 | prvopodstata
....světový parazit se rozhodl ovládnout bohatství světa.
V zemích, které mu nekladou odpor, jde na to parlamentní cestou. Přisvojuje si bez násilí jejich bohatství - zdroje, půdu, veřejnou infrastrukturu, státní penězovody, finanční systém, s penězi mizí a postupně zadlužuje země i jejich obyvatele.
Země, jejichž politici mu nejdou na ruku a nemůže je vykrást pod hrozbou vydírání ani sofistikovanými nenásilnými způsoby propracovanými ve státech prvního typu se zavedeným parlamentním systémem a zkorumpovanými politiky, nechá pro své zájmy vojensky napadnout, anebo v nich skrze páté kolony nechá provést zinscenované převraty. Pokud se k jejich bohatství nedostane nenásilně, zkouší se k němu dostat násilím. Když se mu to nepovede, bohatne na násilí - na dodávkách zbraní do válečných zón, obchoduje s válečníky a přiživuje konflikty.


Výsledkem v obou případech je bohatnutí světového parazita. Bohatne na vykrádání a zadlužování států, ve kterých neprobíhá válka, i na válce ve státech, ve kterých válka probíhá. Obyvatele států , ve kterých válka neprobíhá, nutí skrze jejich politické "reprezentace" platit náklady na své války i na jejich důsledky. Třeba na migraci.
Závěr: V jedněch zemích podnítil dlouhotrvající násilný konflikt, na kterém bohatne, ve druhých zemích, které vykradl a zbídačuje, zakládá potenciální dlouhodobý konflikt. V obou případech dál bohatne a tahá figurkami na šachovnici historie.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 ôk ôk | 24. července 2015 v 18:21 | Reagovat

http://czechfreepress.cz/vase-free-zona/otevreny-dopis-premierovi-deset-otazek.html

Ale vlastizrádní blbci budou opět volit vlastizrádce, že?

2 ôk ôk | 24. července 2015 v 18:49 | Reagovat

Kubera veřejně říká to samý co já, někdy v letech 11/12...
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Senator-Kubera-rozetnul-debatu-o-uprchlicich-Nase-civilizace-konci-Evropa-nebude-a-nic-se-nestane-Jsme-mala-srandicka-co-si-mysli-ze-je-pupek-sveta-385358

Na PL je toho teď hromada. Ve sračkometech takový rozhovory nejsou a nebudou:
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Vybusna-promluva-spisovatele-Nasili-a-zabijeni-i-to-je-islam-To-nabozenstvi-ridi-cloveku-uplne-vse-Kdo-podrezava-lidi-ten-ho-pochopil-doslova-385325

http://www.bezpolitickekorektnosti.cz/?p=33172

3 Mirkan Mirkan | 25. července 2015 v 8:07 | Reagovat

Marnost nad marnost...
https://www.youtube.com/watch?v=ms2DDtXH9bs

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.