Dnes to začíná: „Nadchází finanční kolaps, co přijde do šesti měsíců“

16. července 2015 v 20:56 | prvopodstata tm převzato |  Články
The Economic Collapse Blog Michaela Snydera během posledních šesti let publikoval přes tisíc výzkumných spisů, článků a zpráv rozebírajících finanční, ekonomické a monetární krize zachvacující svět. Ač často na své čtenáře naléhal, aby se připravili na kalamity, tak nikdy neurčil konkrétní datum nebo časový rámec o spuštění něčeho, co celý systém pošle do vývrtky.
Až dosud.
Snyder ve svém posledním interview, které se musí vidět, s Future Money Trends jasněstanovil a vysvětlil, proč nedávno svým čtenářům vydal svůj první a jediný "Rudý poplach" s varováním před nadcházející dalekosáhlou událostí, která bude mít dopad na každičký kout planety.


Ještě jsem to nikdy před tím neudělal, teď to ale činím jako právník naučen dospět k závěru jen po důkladném zvážení a pouze na základě důkazů.
S tím, jak jsme dospěli do druhé poloviny roku 2015, tak po přezkoumání všeho mi to říká, ze všeho jsem byl poučen, všeho co jsem přezkoumal…, všechna data poukazují, prostě přímo křičí, že finanční kolaps už nadchází, a to v době do šesti měsíců, což ve skutečnosti začíná dnes.
Věřím, že finanční krize je za rohem… a to podobná, jakou jsme zažili v roce 2008, ale nakonec vyjde jako daleko horší.
Když říkám, že nadchází, tak neříkám, že k ní dojde během příštích 48 hodin nebo během příštího týdne… je to na období příštích šesti měsíců, je to rudý poplach…
A tak, až dospějeme ke konci roku 2015, tak si nemyslím, že to bude za námi, a že naše problémy budou pryč.
Ne… Věřím, že to, do čeho vstupujeme, je významný bod zvratu…
Naše problémy s příchodem roku 2016 teprve budou začínat.
Jsme snad teď uprostřed příští velké globální krize?
Jak už Snyder poukázal, jen dva týdny od okamžiku, kdy se podělil o svá varování, jsme už v podstatě zažili kolaps Řecka, zbankrotovalo i Puerto Rico a na čínských akciových trzích byla umazána hodnota stovek miliard dolarů. To je ve skutečnosti natolik vážné, že čínská komunistická vláda už prodej těchto akcií zakázala! Evropa je v křeči, aby zachránila svou měnu a Unii. V Americe se to předstírání údajného hospodářského růstu už pomalu odhaluje jako klam, při němž se ve skutečnosti po celé zemi zavírají tisíce obchodů, přes 45 milionů lidí je na potravinových poukázkách, i když president vypadá, že pořád ještě věří, že situace už byla stabilizovaná.
Vypadá to, že hrozba ekonomické finanční katastrofy epických rozměrů nejen, že je reálná, nýbrž že už jede plnou parou vpřed přímo před našima očima.
Mac Slavo

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 stenly919 stenly919 | 16. července 2015 v 23:37 | Reagovat

Tak  varování před finčním kolapsem už bylo několik,naposledy třeba pjakin co vím, tak mluvil v dubnu o tom, že amričané mají prostředky už jen na 60-90 dnů. No a je půlka července a kolaps nikde..
Pomalu už začínám být k možnýmu krachu SSA v nejbližších pěti až deseti let skeptický, stejně jako k tomu, že brics se rozjede naplno a američany položí -  to bude také na dlouho, než se nastaví systém, kdy americké zboží už nikdo nebude chtít a oni tak nebudou mít na čem vydělávat. Jo a vím, že píšu o krachu SSA a tady se píše o varování před světovýn finančním kolapsem, nicméně odkud by to mělo přijít, když ne z SSA stejně jako krize v roce 2009 ?
Z ruska nebo číny asi těžko...

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.