Copak pěkného nám zakódovali do dalšího kruhu v obilí?????

31. července 2015 v 7:54 | prvopodstata tm |  Kruhy v obilí
....že by Dutou Zemi ve které obíhají umělé planetky kolem černé hvězdy, která se nachází ve středu Země, a právě zde je také způsobována gravitace.
Labyrint uvnitř Duté Země je také naznačen.....

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lucy 1000 Lucy 1000 | E-mail | 31. července 2015 v 9:32 | Reagovat

Prosím, co je napsáno těmi dlouhými čarami, které jsou pravidelně odděleny v mezikruží toho obrazce?

2 CZK CZK | 31. července 2015 v 10:27 | Reagovat

Moc hezké video, příjemná hudba. Já tam vidím Slunce + 6 planet. Nevím, co znamená ten kruh kolem Slunce. Myslím si, že poznávám Saturn a Jupiter a taky Mars se dvěma měsíci. 6 planet doplňuje 6 sekcí po obvodu. Místo bludiště tam vidím nějakou informaci, kterou však nedokážu přečíst. Ty planety nejsou na obrázku podle velikosti, ani podle pořadí. Možná je to "postavení planet" v určitém čase z našeho pohledu. Pokud by někdo uměl pracovat s astrolábem, mohl by se zkusit podívat, kdy nastane avizované postavení planet. Schválně, co to bude za datum?

3 esterka esterka | 31. července 2015 v 14:41 | Reagovat

Toto je naj program slnečnej sústavy, veľmi jednoduché ovládanie. http://www.solarsystemscope.com/sk

4 Ceneon Ceneon | 1. srpna 2015 v 0:52 | Reagovat

Tak jsem se ve výše uvedeném programu pokusil nastavit sestavení planet jako na obrazci, vyšly mne tři možnosti:
10.06.2021 15:00
20.05.2039 03:20 (obrácený pohled)
03.07.2041 18:00

Obrázky zde:
http://uloz.to/xpYX1tnZ/maiden-castle-nr-dorchester-dorset-rar

Dál jsem zkoušel rok 2060, ale to už jaksi nevycházelo a pochybuji, že by dávali tvůrci zprávu takto brzy.

Pravděpodobně vypadá 2021 nebo 2041.

Můžete zvážit, ale proporčně, jak je to na obrazci, nevychází zcela ani jedno.

Vycházel jsem z toho, že největší je Jupiter, Saturn má prstenec a Mars dva měsíce, díky kterým máme přesnost na hodiny. To kolo uprostřed jsem nebral jako černou hvězdu, ale jako Slunce, tak složitě by nám to snad tvůrci nedávali. Avšak pak by odpadla otázka, zda zařadit Zemi. I tak známe ještě o jednu planetu navíc a je otázka co nebrat, zda Merkur, protože je malý, nebo Neptun, protože je nejdál, naštěstí někdy je konjunkce, takže otázka tohoto padá, navíc v jednom sektoru je kolečko - kdoví co to znamená.

Když to tak porovnávám, tak nejlépe vychází 2021, je zde dle obrazce konjunkce Jupiter/Slunce/Mars a Saturn/Slunce/Venuše, akorát nevím, jaká planeta do toho zapadá z Uran/Neptun, s Uranem jinak téměř platí rozdělení do šesti sektorů, které jsou na obrazci, kde každá planeta má svůj sektor. Rozdělení do sektorů mi úplně, ale zase ne proporčně, vychází nejlépe u roku 2041.

Z obrázku lze vykoumat, že v jednom sektoru je malé kolečko.
Dále to, každý sektor je unikátní, tedy z toho lze odvodit, že se jedná o jakýsi popis planety, jen jak jej přečíst? Napadá mne, že je to binární kód, možná je to zapsáno do formátu, který se používá v optických discích, tomu také napovídá, že uprostřed je velká díra a kolem ní prstenec, přesně jako na optických discích. Ale v vzhledem k tomu, že to doopravdy vypadá spíše jako labyrinty v duté Zemi, jsou to záhyby, souvislé bloky, které mají ve většině případů cestu ven. Akorát tedy nevím, co znamená ten velký prstenec.

Možná jsem to ale jen příliš řešil a datum to ukazovat nemá, jednoduše by to mohlo jen znázorňovat dutou Zemi. Je ale otázka, proč zde jedna planeta chybí: buď je to Merkur nebo Venuše nebo Uran nebo Neptun, tedy pokud bereme Jupiter jako největší planetu.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.