Bývalý viceprezident Pfizeru odhaluje pravdu o farmaceutickém průmyslu. Nemůžete věřit tomu, co říkají lékaři.....

28. července 2015 v 17:54 | prvopodstata tm převzato |  Články
http://cdn3.collective-evolution.com/assets/uploads/2015/07/Screen-Shot-2015-07-06-at-11.28.13-AM-728x400.png
Níže uvedené video je trailer k dokumentu "One More Girl", který pojednává o vakcíně Gardasil proti papillomaviru. Ve videu je rozhovor s Dr. Peterem Rostem, bývalým viceprezidentem jedné z největších farmaceutických firem na světě (Pfizer), jenž mluví o spojitosti zdravotního a farmaceutického průmyslu. Vzhledem k jeho kariéře můžeme říct, že jde o experta na farmako marketing.
Níže je pár citací jak současného, tak bývalého editora dvou největších lékařských deníků, které souvisí s tím, co Dr. Rost ve videu říká:"Už jednoduše nemůžeme dále věřit klinickému výzkumu a tomu, co říkají lékaři anebo lékařské příručky. Nelíbí se mi dělat tento závěr, ale za ty desítky let na mé pozici mi nezbylo nic jiného." - Dr. Marcia Angell, dlouodobý editor England Medical JournalS
"Důkazy proti vědě jsou jednoznačné: většina vědecké literatury, možná půlka, není pravdivá. Poznamenána studiemi s malým vzorkem lidí, neplatnými analýzami, střetem zájmů a posedlostí následovat trendy se věda otočila na špatnou stranu." - Dr. Richard Horton, editor lékařského deníku Lancet

Je načase se zamyslet

V r. 2005 Dr. John P.A. Ionnidis zveřejnil doposud nejpřístupnější článek s titulem "Why Most Published Research Findings Are False",ve kterém uvedl:
"Existuje stále se zvyšující obava, že současné vědecké výzkumy jsou lží."
V současnosti disponujeme velkým množstvím důkazů a prohlášení od expertů, které přicházejí z první ruky a naneštěstí vykreslují velmi znepokojující obrázek. Medicína, která vzdělávala lékaře a vyvíjela se, je pryč. Publikují se pouze ty studie, které jsou sponzorované farmaceutickými firmami, a které se nezajímají o danou problematiku v dlouhodobém časovém horizontu. Jejich cílem není prozkoumat vedlejší účinky anebo problémy, které se mohou objevit až za deset let. Nikdo nikdy nezmínil rizika spojená s léky, které mají proti nemoci pomoci bojovat.
Co je ještě horší, je fakt, že veřejnost o těchto informacích téměř nic neví. Rozhodně se o tom nebude psát v mainstreamových médiích, a i kdyby, lidé odmítají slyšet pravdu. Náš svět se mění a my se musíme připravit na nové možnosti. Najevo budou vyplouvat další informace, které zatřesou s naším systémem. Je dobře se zamyslet, vyhledávat si informace a posunout se dál.
Mysleli byste si, že dva významní editoři magazínů takového formátu si pozornost mainstreamu zaslouží, aspoň trochu.
Když Dr. Rost ještě pracoval pro Pfizer, v televizi se objevil hned několikrát.
To je důvod, proč jsou alternativní média tak důležitá. Obzvláště pak v době, kdy si lidé začínají uvědomovat, co se doopravdy děje naší planetě.
Je načase se podívat i na studie, které nejsou podporovány velkými korporátními společnostmi. Najdou se mezi nimi brilantní práce z oblasti drog, léčebných metod, vakcín apod.
Děkujeme za čtení tohoto článku a doufáme, že vás video přivede alespoň částečně k zamyšlení.
Zdroj: ce.com

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Gartouzek Gartouzek | E-mail | Web | 29. července 2015 v 10:38 | Reagovat

Před léty jsem četl poznámku od jednoho lékaře, který nabádal: "Chraňte se lékařů." Nemyslel to doslovně, ale dal jsem mu za pravdu a pravidelně se věnuji zdravotnímu cvičení a relaxacím. Řídím se heslem, že příroda uzdravuje, o té přírodě se zamýšlím v článku http://gartouzek.blog.cz/1507/co-je-to-ta-priroda-ktera-uzdravuje
U mne to funguje. Přes svůj věk, ráno vstanu a nic mne nebolí. Co jsem zjistil, tak většina lidí se bude raději krmit drahými pilulkami, než aby sami se sebou něco dělali. A mezi ty nejlevnější a nejdostupnější léky patří úsměv. :-)

Často usmívající se lidé (když je to upřímné) jsou optimisté a dle výzkumů optimisté jsou zdravější a žijí déle! :-) Chcete být zdravější a žít déle? Tak :-)

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.