Bratislavský protest proti islamizaci: Infiltrovat, dobít a rozdělit

2. července 2015 v 9:54 | prvopodstata tm převzato |  Články
....zde na začátek hned první důkaz o údajné dobré vůli přistěhovalců.....

Uříznu ti hlavu, vyhrožoval v Brně muž mladé muslimce v supermarketu

22. června 2015 9:30
Mladá muslimka českého původu se v sobotu stala terčem verbálního útoku v brněnském supermarketu. Útočník jí údajně také chtěl sundat šátek. Když se ženy zastali další návštěvníci obchodu, muž odešel. Incidentem se zabývá policie, vyslechla ženu i svědky.
Ilustrační snímek
Ilustrační snímek | foto: Jan Vaca, iDNES.cz
"Případ evidujeme a dále na něm pracujeme," poznamenal policejní mluvčí Pavel Šváb. Nikdo podle něj neutrpěl zranění.

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
Podle předsedy Ústředí muslimských obcí Muneeba Alrawiho útočník na ženu křičel, aby se vrátila, odkud přijela. Když se slovně bránila bezchybnou češtinou, začal jí prý vyhrožovat, že jí uřízne hlavu.
Žena se obávala, že si na ni útočník počká a že jí ublíží. Proto přivolala policii.
Podle Alrawiho jde o další z výsledků nenávistných kampaní proti muslimům a migrantům. "Již se zaměňuje každý muslim za migranta a každý migrant za muslima," sdělil Alrawi v textové zprávě ČTK.
V Brně žije podle dostupných informací několik set muslimů. Od roku 1998 ve městě funguje první česká mešita.
V pátek chtějí na Moravském náměstí v centru Brna protestovat radikálové z Dělnické mládeže proti migrantům směřujícím do Evropy. Nedaleko bude ve stejné době akce na podporu uprchlíků.

Bratislavský protest proti islamizaci: Infiltrovat, dobít a rozdělit

Měl to být protest klidný sobotní protest. Namísto toho demonstraci proti islamizaci narušilo řádění fotbalových chuligánů. Na sociálních sítích se šíří různá videa a nadávky na policii, která s těmito chuligány jasně spolupracovala.
Záznamy z YouTube a Facebooku nám ukazují, že tento protest byl klidný a měl docela velkou účast.


Co jej ale překazilo byl nesmyslný útok chuligánů na lidi okolo, kteří jim absolutně nic neudělali. Dokonce napadli kameny i rodinu ze Saúdské Arábie.
To, že se situace tak vyhrotila, je chyba slovenské policie, která patrně nasadila do řad chuligánů své vlastní agenty. Vypovídá o tom i následující video a fotografie.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Milan Milan | 2. července 2015 v 12:46 | Reagovat

Nejsem rasista a ba ani xenofób, vystihuje krásně scénka z filmu Horem-Pádem, kdy plukovník Jaroslav Dušek, jiný herec by tuto scénku nezahrál tak krásně s cite a přesným vystihujícím dojmem, jde hlavně o to hlavní, kdy ukazuje na globus a povidá... "že todleto malý zelený chci já pro sebe a svoje bílý děti" ... realita je však jiná, porodnost a rozmnožovací schopnost evropy je na nejnižším minimum, nemůžeme udržet do budoucna porodnost, jsme moc civilizovaní a tak nás zamoří lidé s primitivními zvířecími nemorálními smysly, kteří se množí jako králící, kde průměrná porodnost evropy je kolem 1,4 dítěte na ženu a v islámských zemí až 8... Je mi smutno psát další slova, neublížím žádnému živému tvorovi, pouze v případě sebeobrany, a Vážení, mluvme o sebeobranu, nikoliv o rasizmus, pokud mne bude někdo napadat, budu se bránit... přirovnání vlně migrantů k vlně kobilek je přesný, nepřišli soužit, nepřišli se sžít a už vůbec nepřišli pomáhat, přišli jen vše zlikvidovat, jsou k tomu učeni už od mala, jsou pouze dvě varianty jak k tomu zabránit, bránit se a dát najevo svůj nesouhlas,  ani lidé nemají tu sílu jít do ulic, nemají sílu vzít pohrabáče a opravdu je hnát na hranice, pokud by se lidé byť z 20tisícového města všichni sebrali, do rukou by si vzali hole, tyče a pohrabáče, pak by tlupa černoušku asi pochopila, že jsou nevítání, za druhé, pokud to lidé nepochopí, bude muset někdo zasáhnout podobně jako myslivec v oboře, který je na les sám, musí zasáhnout tím nejkrutějším způsobem a to odstřel škodné, myslivci vědí oč jde, proč to nevíme my??? proč tu máme tolik rádoby vojáčku a vojensky smýšlejících lidí, ale nikdo stejnak nehne a nejde je vypráskat pryč, tím jsme si svůj osud zpečetili, opravdu nerad to říkám, pokud ještě nezasáhnem je zbytečné dál podnikat kroky v budování vlasti, brzo vše pozbude vniveč, ať už fyzicky, tak i emočně...

2 ôk ôk | 3. července 2015 v 8:29 | Reagovat

[1]:-většina populace je neskutečně zesraná strachy a zbabělá. Bojí se i podepsat papír nebo zvednout ruku. Co lze čekat od takhle vyděšených zesraných lidí? Nic.
-Češi to pokoření a ohnutí hřbetu pořád mají v genech, zapsaný v historii. (podobně jako Němci mají povýšenost) Jenže to se dá odprogramovat jen opačnou akcí - odvážným útokem.
-nikdo se nechce obětovat jako první - např. tetrálně online odprásknout vlastizrádce z vlády. Jelikož zbytek populace se na něj vysere a nechá zhnít v base.

atd atd,.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.