Aliance mezi Ruskem a Pentagonem s definitivní platností ukončuje vládu kabaly.....

30. července 2015 v 15:54 | prvopodstata tm převzato |  Články
....no jenom aby tomu tak bylo!!!!!

Minulý týden přijel do Japonska ruský představitel Společnosti Bílého Draka, aby upevnil spojenectví s ostatními frakcemi SDB po celém světě. V rámci tohoto, autorizoval SDB uvolnění této fotografie:
http://files.benjamin-fulford-cz.webnode.cz/200000300-36287381cc/hatsumi.jpeg
Hatsumi
Osoba na obrázku s tímto spisovatelem (v jeho funkci mluvčího SDB) je Masaaki Hatsumi. Hatsumi řídí školu bojových umění Bujinkan a výcvikové centrum, ve kterých vycvičil více než 250,000 vojáky zvláštních operací a má síť 50 školicích středisek po celém světě. Jeho jméno je velmi familiarním pojmem mezi lidmi zapojenými do reálných bojů i bojových umění po celém světě. Trénuje speciální jednotky FBI, Brity, Američany, Rusy, Íránce a jiné. Čínské zdroje říkají, že je to jediný japonský občan, který má volný přístup do všech horních páteř čínské vlády. Na setkání vyjádřil Hatsumi podporu cílům SBD.
Aliance hlavních bojových umění na světě hláskovala odsouzení Chazarské mafie a její stále se zmenšující kliku politických otroků. Avšak zejména Pentagon začal nyní s Rusy koordinovat své akce, hlavne proti Chazarské mafií a několika politikům, kteří byli touto mafií podplácení.


Minulý týden dal znovu rozvojem různých scénářů po celém světě jasně najevo, že globální řídicí síť Chazarské mafie je ve stavu rychlé demontáže. Například Pentagon vydal fotografií ministra obrany Ashtona Cartera s Chazarským a mafiánským bossem a válečným zločincem Benjaminem Netanyahuem, kde je Netanjahu jasně rozrušený a rozzlobený.
Jak jsme psali již minulý týden, bylo mu přečteno "důrazně napomenutí". Řekl mu také, že protiraketová obrana Izraele "Iron Dome" byla neutralizována-zneškodněna, a Izrael byl byl připadně totálně bezmocný. Netanjahu byl přinucen předat 16 kusů vrtulníků Cobra do Jordánska a zaplatit velké peníze za nákup amerických Ospreyu, které jsou náchylné k nehodám.
Poté, co Carter odletěl, zanechal vojenská a zpravodajská vládnoucí centra Izraele, aby se veřejne od kriminálníka Netanjahu distancovala.
Carterovu návštěvu následoval tvrdý protiútok proti žoldnéřských silám Izraele na Blízkém východě - ISIS -Islámskému Státu. Saúdové zatkli 431 chazarských agentů ISIS, zatímco Turci jich zadrželi 251. To bylo následováno náletem amerických bombardérů, které odlétaly že základen v Turecku na postavení ISIS v Sýrii, které tak zabránily útokům proti armádě syrské vlády.
Zhruba v tom čase Rusové shromáždili více než 2500 stran důkazního materiálu o válečných zločinech nacistického chazarského režimu Ukrajiny. Pentagon pomáhá demontovat nacistickou síť na Ukrajině výměnou za ruskou pomoc na Středním východě a Íránu. Takže se minulý týden objevily zprávy o vojenských útocích proti nacistické armádě na Ukrajině. Netřeba dodávat, že vedoucí ministerstva zahraničí US, nacistka Victoria Nuland a její chazarští šéfové jsou ve velmi vážných potížích v důsledku své trestné činnosti na Ukrajině, a na cestě do vězení.
Přibyly také nové akce proti Chazarské mafií ve Spojených státech. Pokračující snaha donutit Hitlery Clinton, aby čelila obvinění z trestných činů za "používání soukromého počítače, na tajnou vládní operaci" jsou jen krytím pro vážnější obvinění, jako jsou masové vraždy. Odchod Johna McCaina jako zrádce, a ne válečného hrdiny je další součástí této kampaně proti stoupencům Chazarské mafie ve Washingtonu DC.
Podle zdrojů v Pentagonu je nedávné rozhodnutí US Kongresu odstranit občanství Američanů, kteří podporují terorismus, a který byl byl přijat na žádost právě Pentagonu, zaměřeno především na ty, kteří mají dvojí US / Izraelské občanství, a kteří jsou neustále zdrejem problémů.
Kromě toho roste tlak na domácího otroka, úřadujícího prezidenta Barácká Obamu, aby uvolnil skryté informace nejen o 11-S a 11-03-11, ale také zveřejnil informace o letadle 17 Malajsijské linky. Podle více shodných zdrojů z různých agentur bude zveřejnění informací o sestřelení letu 17 zahrnovat Izrael, Jeba Bushe a Obamu samotneho.
Nová odhalení o utajování eugenické populační kontroly pod hlavičkou Bush/Rockefellerova "plánovaného rodičovství" (Family Planning) ve vztahů k prodeji orgánů z potracených plodů byl další aspekt útoku proti satanistické chazarské síti. Podle vatikánských zdrojů z lože P2 přibude také více odhalení o pohřešovaných dětech a dalších příšerných činech, které byly spáchaný na půdě USA, mezitím co se budou uzavírat vícerá vyšetřování na všech možných frontách proti Chazarům.
V plném proudu jsou také akce na demontáž kontroly, kterou vykonává Chazarská mafie skrze velké mediální společnosti. Zdroje MI5 říkají, že Rothschildové prodali svůj podíl ve skupině Financial Times Newspaper japonské skupině Nikkei jako způsob, jak vydělat nějaké peníze, než ztratí totálně kontrolu nad všemi svými prostředků zabavenými pomocí antimonopolních žalob. Skupina Nikkei je vlastněna zaměstnanci a slíbila, že FT bude sledovat redakční nezávislost. Poté, co jsem v minulosti pracoval pro index Nikkei, mohu říci, že jsou redakčně poněkud plachými, i když nemají uzavřenou mysl, ale pravděpodobně dodrží své slovo na redakční nezávislost FT.
Další akcí proti kontrole sdělovacích prostředků Chazary je zablokovaní snahy Comcast Corporation, aby fúzovala do společnosti Time Warner Cable. Time Warner bude převzatat skupinou, která není propojena s Chazarskou mafií. EU šla ještě dále podáním antimonopolní žaloby proti šesti hlavních hollywoodským studiím. Číňané se také přestěhovali do Hollywoodu a již učinili významné změny v obsahu tam vyrobených filmů.
Několik zdrojů nám také řeklo, že v nadcházejících měsících budou i nadále zesílovat hlavně akce proti chazarské kontrole médií. Například Rothschildové se už snaží najít kupce pro jejich medialní vlajkovou loď - časopis "Economist", také známého pod názvem "Imperialista". Čínští a japonští kupci už ňufají kolem. Podle zdrojů z SDB jsou také ostatní kapitáni chazarského tisku pod silným tlakem, aby začali publikování nelakovaných pravd, a nebo opustili podnikání v médiích.
Část britského tisku se už probouzí do nové reality a začíná zveřejňovat i to, co bylo dosud tabu. Například, Sir. Sewell byl nucen odstoupit ze Sněmovny lordů poté, co se v tisku objevily informace a fotografie jak šňupe kokain s prostitutkami.
Podle zdrojů z MI5 je Sir. Sewell klíčovým spojencem bývalého britského premiéra Tonyho Blaira. Jeho rezignace pomůže připravit cestu pro daleko více rezignací a zatýkání, které mají vyvrcholit obviněním z vražd a pedofilie, které jsou už nyní rozpracovávány proti bývalému premiérovi Tony Blairovi. Tony Blair je samozřejmě jedním ze starších důstojníků nacistické / Bushovi frakce ve Velké Británii, takže jeho zatčení povedou k dalším vyšším úrovním zločinců.
Hnutí proti Sewellovi bylo následovano dezinformacemi na webových stránkách ve Spojených státech o smrti královny Alžběty. V korporatním tisku byly zveřejněny fotografie královny vzdávájící nacistický pozdrav, když byla malá holčička. Podle MI5 je královna v pořádku, a byla v poslední době fotografována na veřejnosti, a není ochotná se nechat zastrašit. Nicméně, královna by měla zveřejnit veškeré informace o svých rodinných vazbách s nacisty a Hitlerem ještě před tím, než to zveřejnění jiné, ne nezbytně přátelské zdroje.
Různé politické a vojenské akce proti Chazarům se shodovaly také s intenzifikací hospodářské a finanční války. Citibank a JP Morgan byli tlačeni dolů s cenami komodit po celém světě, a zároveň k silným vyprodejím na prodejních trzích futures. Výsledkem byl obrovský pokles cen primárních surovin, zejména ropy, stříbra, mědi a zlata. Tento pokles pokračoval navzdory tomu, že fyzická poptávka zůstávala silná. Skutečnost, že bylo nezákonne manipulováno na trhu s futures zlata, jehož cílem je snížení ceny zlata je už jenom klasickým důkazem kabalistického zoufalství.
To se zdá být zaměřeno přímo proti Číně, protože Čína nashromáždila největší počet fyzických aktiv, které mohou mít, jako součást svého úsilí na odstranění kontroly finančního systému ze strany Chazarské mafie. Podle JP Morgan Číňané reagovali v posledních třech kvartálech na tyto akce "komodit" výprodejem dluhopisů US ministrestva financí v hodnote 520 miliard pod jejich cenou.
SDB si myslí, že ani Čínská komunistická vláda, ani Chazarská mafie by neměli mít na starosti globální finanční systém. Namísto toho by měly být uzavřeny a znárodněny všechny trestané soukromé banky. Je také nutné, aby existoval návrat k historické normě měny, která je pod kontrolou vlády, a ne pod kontrolou chazarských gangsterů (nebo Čínanů).
Armáda, když jde do akce, takmá ráda jasné cíle. Odpověď je tedy ta, ze musí prevzít Společnost Federálních Rezerv, Evropskou Centrální Banku a Japonskou Banku. To by vyžadovalo jen asi nějakých nanejvýš 1000 vojáků speciálních sil, které by mohly být použity.
Také tyto instituce můžou být zajištěny způsobem, který nenaruší reálnou světovou ekonomiku. Kromě toho povede konfiskace majetku nezákonně odcizeného lidem Chazarskými gangstery k nebývalému rozmachu. Pouze v Japonsku představuje množství peněz ukradené chazarskými gangstery v posledním desetiletí zhruba100,000 $ na každého muže, ženu a dítě v zemí. V USA by tato částka ukradená gangstery, kteří tvrdí, že jsou centrálními bankéři, byla ještě větší. V oblasti trestního práva je důležitá skutečnost, že odcizený majetek musí být navrácen jejich právoplatným vlastníkům. Tito vlastníci jsou průměrní daně platicí občané této planety. Policejní a vojenské agentury po celém světě mají povinnost prosazovat zákon a zatknout tyto zločince. Šéfové centrálních bank jsou prověření zločinci. Tak na co ještě čekáme?
Zdroj a komentáře angličtině:
http://benjaminfulford.net/
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 ôk ôk | 30. července 2015 v 17:27 | Reagovat

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Bohous-na-vas-plivne-zazubi-se-Ani-nechtejte-vedet-co-Petr-Hampl-napsal-o-vlade-a-premierovi-387239
Tak ale snad jsou jinak polodementní voliči ČSSD spokojení.

2 mariankosnac mariankosnac | 30. července 2015 v 19:01 | Reagovat

Koniec vlády Kabaly, no len aby...Už po prečítaní nadpisu mi bolo jasné že to bude zas niečo od Fulforda. Preverovali ste ho niekto či sa mu dá veriť? Aby Benjaminko nebol zas ďalší troll čo si vymýšľa, podobne ako Sorcha Faal.

3 Honza Honza | E-mail | 30. července 2015 v 19:42 | Reagovat

Velmi zajímavé povídání Petra Chobota :), ikdyž mám v minulosti k němu výhrady, cítím, že v tomto rozhovoru se trefil do černého.

http://cestyksobe.cz/petr-chobot-vhledy-a-nadhledy-petra-chobota-1-dil/10220

http://cestyksobe.cz/petr-chobot-vhledy-a-nadhledy-petra-chobota-2-dil/10221

4 esterka esterka | 30. července 2015 v 20:22 | Reagovat

[2]: Myslím, že je to troll, alebo minimálne rozprávkar, lebo nič z toho čo píše sa nikdy nesplnilo.

5 ôk ôk | 31. července 2015 v 9:04 | Reagovat

[3]: sociopata Chobota baští jen podobně vyšinutí naivové.

[4]: fulford je pohádkář, co se navíc nechá fotit s D.Rockefellerem.

6 fanprvopodstata fanprvopodstata | E-mail | Web | 31. července 2015 v 9:36 | Reagovat

Zaujimave je , ze na letisku Swechat vo viedni zadrzia "turistov" z USA, ktorí si niesli utocne pusky.
Přitom při opětovné kontrole jejich zavazadel byly bezpečnostní službou objeveny americké útočné pušky M16 a pistole. Protože šlo o nelegálně převážené zbraně tak byly zabaveny a američtí vojáci byli předvedeni k výslechu. Americké velvyslanectví je okamžitě vzalo pod svou ochranu!!!!
Ako je mozne, ze sa dostali na palubu civilných lietadiel !!!! Aha, isli sirit demokraciu na Ukrajinu !

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.