Vítejte v Evropě! Objevili jsme web pro uprchlíky s návodem na infiltraci EU.....

19. června 2015 v 8:59 | prvopodstata tm převzato |  Články
....je článek, který najdete c časopise SECURITY MAGAZÍN.
Vítejte v Evropě! Objevili jsme web pro uprchlíky s návodem na infiltraci EU
Autor: Lesvosnews.org|Popisek: WELCOME TO GREECE
18 / 06 / 201511:00
"Uvítáme všechny cestující na jejich obtížné cestě a přejeme všem z nich dobrou cestu!" To není reklama cestovní kanceláře, ale takto vítá web w2eu.info nelegální imigranty. Tento server poskytuje informace pro uprchlíky při jejich cestě do a přes Evropu, včetně rad za hranicemi zákona.
Již dlouho se spekuluje o tom, zda je současná vlna uprchlíků především ze severní Afriky, někým řízená. Security Magazín objevil server, který tyto spekulace potvrzuje a dokazuje, že příval tisíců imigrantů je podporován přímo některými organizacemi v rámci EU.

Manuál pro imigranty - poradenské služby k azylu, kontakty i jak se chovat

Oficiální server řeckého ostrova Lesbos přinesl informace o tom, že nelegální přistěhovalci, kteří mají dost peněz, obdrží od tureckých pašeráků lidí "dar" v podobě příručky, jakým způsobem se mají domáhat svých práv na území jednotlivých evropských států. Za manuál si údajně obchodníci s lidmi říkají o dva až pět tisíc eur.
Zdrojem informací pro uprchlíky je s největší pravděpodobností server w2eu.info, který je uveden i na obálce příručky.http://w2eu.info/
V sekci "O nás" se web charakterizuje takto:
w2eu.info poskytuje informace pro uprchlíky a migranty, kterým by mohly být užitečné při jejich cestě do a přes Evropu. Na vnějších hranicích Evropy je nelidsky zacházeno s lidmi, kteří jsou v těžké životní situaci - je jim odepírán vstup, jsou uvězněni a deportováni. Chceme umožnit přístup k poradenství a užitečným kontaktům v různých evropských zemích. Máme v úmyslu aktualizovat všechny dostupné informace, ale azylový systém se neustále mění a proto musíte kontaktovat specializované právníky a poradce, abyste se ujistili, že tyto informace stále platí!
V kontaktech v různých evropských zemích jsou uvedené nevládní neziskové agentury, charity, různá komunitní sdružení, nabízeny jsou ale také služby soukromých advokátů. Samotným vlastníkem domény w2eu.info je Bernd Kasparek, bordermonitoring.eu (podle WHOIS) z německého Mnichova.
"Potvrzuje se tím to, že některé státy, respektive organizace a mafie v nich, jsou do současné imigrační vlny zapojené. Když přelétám v rámci zemí Evropské unie, tak procházím rentgenem, kontrolují mi každou lahvičku a pomalu mne vysvlékají. Tady proudí desítky tisíc lidí bez pasu a bez lékařských prohlídek… Situace v EU je neúnosná," uvedla v reakci na existenci webu poslankyně a členka výboru pro obranu Jana Černochová (ODS).
"Mezi imigranty ze severní Afriky nevidím ženy a děti. Je zjevné, že to někdo podporuje a mne by zajímalo, u koho končí peníze z tohoto výnosného byznysu s lidským neštěstím," dodala Černochová. Také podle poslance hnutí Úsvit Marka Černocha je situace alarmující. "Imigranti se organizují a hledají cesty, jak zneužít ochrany lidských práv v EU. Jedinou cestou je důsledná kontrola hranic," řekl Černoch.
w2eu.info/austria.en/articles/austria-asylum.en.html
Informace pro imigranty jsou členěny podle jednotlivých zemí EU (Česká republika mezi nimi není) a jsou v nich podrobně popsány podmínky pro udělení azylu, ale také například návody, jak se chovat a čeho se vyvarovat.
Pro ilustraci jsme jako cílovou destinaci uprchlíků vybrali sousední Rakousko:
"Policejní kontroly jsou nejčastějí ve vlacích, na veřejných místech (ulice, náměstí), stejně jako na dopravních uzlech, jako jsou nádraží. I když jsou v Rakousku přísné kontroly, někteří migranti dokážou přejít přes Rakousko do jiné země."
"V Rakousku jsou nezávislé nevládní organizace poskytující právní pomoc. Uvědomte si ale, že rakouské Sdružení pro lidská práva, které pracuje v uprchlických táborech má úzké vazby na vládu a nemá zájem vám pomoci při získání azylu! Raději kontaktujte některou z uvedených nevládních organizací. V Rakousku jsou i antirasistické skupiny, které se snaží podporovat migranty, ale jejich zdroje jsou omezené. "
"Pokud budete žádat o azyl, tak první věc, kterou budou policisté zjišťovat je, zda jste byli předtím v jiné zemi Evropské unie. Proto, pokud vám již dříve nebyly sejmuty otisky prstů, nemějte u sebe mince, jízdenky na vlak z jiné země, aby to nebylo použito jako důkaz pro neudělení azylu."
"Rakousko nezastavilo deportace do Řecka a ohroženi jsou zejména svobodní muži starší 18 let. Pokud vám hrozí deportace do Řecka, musíte OKAMŽITĚ podat odvolání u Evropského soudu pro lidská práva! To je jediný způsob, jak můžete zastavit deportaci. Musíte rychle reagovat ......Před podáním žádosti o azyl je nejlepší informovat se u kontaktních advokátů ..."
"Musíte řici jasně, že žádáte o azyl ("Ich möchte Asyl"), a znovu to zopakovat, pokud vás předají jinému policistovi nebo na jiné oddělení! Pokud budete žádat o azyl na policii, počítejte s tím, že budou prohledána vaše zavazadla (nejen z bezpečnostních důvodů, ale také s cílem najít dokumenty a důkazy o tom, jak jste přišli do Rakouska). Proto je velmi, velmi důležité, abyste u sebe neměli žádný důkaz (jízdenky na vlak, peníze, atd), který by naznačoval, že jste byli v jiných zemích EU. Neignorujte úřední dopisy a jakmile obdržíte rozhodnutí, pokuste si obstarat právníka nebo některou z nevládních organizací. Pokud vám bude žádost schválena, budete mít možnost pracovat a získat přístup k sociální péči."
Podobných informací pro uprchlíky je na webu celá řada, včetně návodů, jak jednat s úředníky a policisty, jak a co zdůvodňovat, jak se chovat, aby byl uprchlíkovi schválen azyl.
w2eu.info/index.en.html
w2eu.info/austria.en/articles/austria-overview.en.html

Zdroj YouTube, Sinanis John
Zatímco Itálie a Řecko opakovaně upozorňují na humanitární krizi způsobenou obrovským počtem utečenců, které přijímají na svém území,evropští politici se nejsou schopni domluvit ani na účinných opatřeních proti nelegální imigraci, ani na způsobu přerozdělení těchto uprchlíků.
Bohaté unijní státy začaly vyhrožovat zrušením schengenského prostoru a některé ze států, především Francie, Rakousko, Švýcarsko, Německo nebo Maďarsko značně posílily ochranu svých státních hranic.
Server BBC uvedl v polovině května, že gangy ze severní Afriky pašují do Evropy spolu s dalšími imigranty i bojovníky IS a ani policie ani tajné služby neví, kdo je legitimní uprchlík a kdo terorista. A aby toho nebylo málo, internetová příručka Islámského státu "Jak přežít na Západě" radí svým stoupencům jak nejlépe jako tajný agent v EU sloužit IS a připravovat půdu pro nadcházející válku.
V tichosti byly zapomenuty plány Federicy Mogherini z tureckého summitu NATO na vojenskou operaci s cílem zastavit nelegální převoz imigrantů přes Středozemní moře z Libye.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 čučoriedka čučoriedka | 19. června 2015 v 9:49 | Reagovat

v roku 2012 moja mama predpovedala každý zápas v hokeji aj to, že budeme hrať finále s Ruskom. Áno bral som to tak, že jej to pekne vyšlo a neprikladal som tomu žiaden dôraz. Roku 2013 povedala, že buď tento(2013) alebo budúci (2014) rok bude prelomový... na prelome tých rokov - Ukrajina. Ako prebiehali nepokoje tiež naznačila, ale nikdy nehovorila konkréte... Už sa to začalo a neskôr v polovici roku 2014 sme sa rozprávali a dodala: to čo sa dnes/teraz deje to sú zlomové udalosti vojna bude ,ale najprv to začne občianskymi vojnami a vzburami po celej Európe- a 2016 to celé vypukne ... Hovoril som si niečo na tom bude, ale prečo by sa mali ľudia búriť veď Ukrajina a všetko okolo čo sa deje nemôže eskalovať až do takých rozmerov. A potom neskôr mi to začalo VŠETKO dávať zmysel ako skladačka ... začal som prezerať alternatívne média a vierohodné zdroje nepočarbané mainstreamom. Už to začalo ... Ľudia sa búria, BÚRIA proti prisťahovalcom zatiaľ iba slovne a dávajú jasne najavo svoj postoj. Ak má moja mama pravdu a ja viem, že má tak bude vojna viem to cítim to neviem ako ale cítim v sebe aj navôkol že sa niečo deje ... je to vidieť aj slepí by videl čo sa deje. Čakám kedy v ktorej zemi sa ľud odváži na otvorené protesty/demonštrácie ktoré vyhrotia to otvoreného konfliktu (občianske vojny/vzbury).....
Toto nie žiadna poplašná správa iba čisté, pravdivé konštatovanie a zhodnotenie reálnych situácií...  Islamizácia Európy napreduje neskutočne rýchlo, ale SLOVANIA sú silný a rozumný národ. Národ ktorý sa niekto pokúša zahubiť tak ako to začalo zánikom Veľkej Tartarie čo nebolo ani tak dávne (200 rokov dozadu) http://myslenkyocemkoli.blogspot.cz/2015/01/zkaza-velke-tartarie-1.html a pokračuje to aj dnes .... Tiež by mali ľudia len čisté myšlienky.

2 esterka esterka | 19. června 2015 v 10:20 | Reagovat

[1]: Verím tomu čo píšeš, rada by som keby sa to nesplnilo, ale je to tak. Vojnou horiaca Európa je darček pre Lucifera na privítanie, príde na Zem cez portál otvorený v CERN-e, keďže cez Jemen to nejde. Všetko ostatné je len bonus pre tých, čo to celé riadia: depopulácia, WWIII, záchrana dolára a USA.

3 Dit Dit | 19. června 2015 v 11:01 | Reagovat

Si myslím,že už je v Teplicich naše kvota multikulti naplněna a více netřeba.

4 ôk ôk | 19. června 2015 v 11:26 | Reagovat

http://www.novinky.cz/domaci/372786-babis-ma-svoji-podnikovou-policii.html

5 Josef Josef | 19. června 2015 v 13:28 | Reagovat

Dobrý den...
Doba rychle nabírá na tempu. Myslím se blíží nevyhnutelné. Prorokované znamení z Bible a to knihy Zjevení mluví o ženě oděné sluncem ,s měsícem pod nohama a ....(viz níže) Nu a to je astronomické znamení s periodou kolem 2000let a nejbližší taková konstelace (souhvězdí panny je tato žena a ostatní tedy slunce a měsíc a hvězdy co tvoří korunu ,vytváří ono časové znamení...."i ukázalo se veliké znamení na nebi.....jak je níže okopírováno...-) ) Nuže je to v září 2017 a myslím ,že doba rychle spěje k jejímu vyplnění..........a kdo si přečte verše až do konce tak pochopí (možná) ,že bez Beránka Božího jako svého ochránce ....no.....nevím ,když vidím ty zprávy s běženci a války a .....darmo psát. Vy to znáte................
Bůh s váma
kop:
1  A ukázalo se veliké znamení na nebi: Žena oděná sluncem, s měsícem pod nohama a s korunou dvanácti hvězd kolem hlavy.
2  Ta žena byla těhotná a křičela v bolestech, neboť přišla její hodina.
3  Tu se ukázalo na nebi jiné znamení: Veliký ohnivý drak s deseti rohy a sedmi hlavami, a na každé hlavě měl královskou korunu.
4  Ocasem smetl třetinu hvězd z nebe a svrhl je na zem. A drak se postavil před ženu, aby pohltil její dítě, jakmile se narodí.
5  Ona porodila dítě, syna, který má železnou berlou pást všechny národy; ale dítě bylo přeneseno k Bohu a jeho trůnu.
6  Žena pak uprchla na poušť, kde jí Bůh připravil útočiště, aby tam o ni bylo postaráno po tisíc dvě stě šedesát dní.
7  A strhla se bitva na nebi: Michael a jeho andělé se utkali s drakem.
8  Drak i jeho andělé bojovali, ale nezvítězili, a nebylo již pro ně místa v nebi.
9  A veliký drak, ten dávný had, zvaný ďábel a satan, který sváděl celý svět, byl svržen na zem a s ním i jeho andělé.
10  A slyšel jsem mocný hlas v nebi: „Nyní přišlo spasení, moc a království našeho Boha i vláda jeho Mesiáše; neboť byl svržen žalobce našich bratří, který je před Bohem osočoval dnem i nocí.
11  Oni nad ním zvítězili pro krev Beránkovu a pro slovo svého svědectví. Nemilovali svůj život tak, aby se zalekli smrti.
12  Proto jásejte, nebesa a všichni, kdo v nich přebýváte! Běda však zemi i moři, neboť sestoupil k vám ďábel, plný zlosti, protože ví, jak málo času mu zbývá.“

6 4444 4444 | 19. června 2015 v 13:44 | Reagovat

[1]: Dobrý názor.
Ta vojna o které píšete je pouze jedna z variant, zkuste se na to podívat i jinak. Ano lze věci vidět dopředu, a ano i vojna může být, ale taky nemusí. Jde o to JAK se NĚKOMU podaří zmanipulovat lidské myšlenky,tu většinu, a jakým směrem se lidé nechají "strhnout", a co budou podporovat či proti čemu chtít "bojovat".

jde tu možná i o jednu věc - NĚKOMU se holt nedaří rozpoutat 3 sv. --- viz dění na ukrajině, a tak se snaží spustit náhradní plán a tím jsou záplavy multikulti v přilehlých zemích, ale pozor do děje tu zase vstupují další věci, a to je fakt, že Čechy leží na velmi velmi zajimavém místě, zkuste mrknout i na texty Gustava Meyrinka, a má slova snad potvrzuje i fakt, že v tom portálu pro uprchlíky Česká republika není uvedena...

Osobně tvrdím a volám po tom, aby jsme se znovu co nejdříve spojili, Česká republika i Slovenská, ubyde tím na jedné straně pár lumpů.

Češi i Slováci mají držet při sobě, vždy to tak bylo je a bude, i přes nějaké šarvátky co byly UMĚLE VYPROVOKOVANÉ jsme jedna RODina.

Sílo znič všechno temné zde na Zemi.
Sílo znič všechny nástorje Satana zde na Zemi.

7 4444 4444 | 19. června 2015 v 16:54 | Reagovat

[6]:

4444
Sílo znič všechno temné zde na Zemi.
Sílo znič všechny nástroje Satana zde na Zemi.
4444

8 Jáchym Jáchym | E-mail | 19. června 2015 v 20:19 | Reagovat

To je zajimave a tentokrát ani nemám dojem, že takove informace jsou necim blouznenim. Děkuji :-). Jáchym

9 ôk ôk | 19. června 2015 v 20:28 | Reagovat

[7]:už to kadidlo nehul.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.