Včera jich bylo málo, dneska je jich moc. Jak se to stalo nevim.....

17. června 2015 v 11:54 | prvopodstata tm |  Články
....skupina XINDEL by měla tuhle písničku přespívat na horní verzi. Originál zní: "Včera mi bylo málo, dneska je mi moc.....

Aktualizace dole dnes v 14:54Situace, i když se v novinách toho moc nepíše je hodně a hodně konfrontační. Policie a vojáci nic nedělají, mají buď strach a nebo spíše je jim to zakázáno.
Znovu opakuji je to připraveno mnoho let dopředu. Vykládal jsem to na přednáškách. Považovali mně za blázna, bylo to v roce 2003. Dnes je to krutá pravda. Vykládat lidem pravdu je velice nevděčná záležitost. Všichni chtěli důkazy. Zde je dnes mají. Mnoho lidí mi nyní psalo, že to je nepochopitelné, jak jsem to mohl vědět dopředu. Málokdo se ale omluvil za nesmyslné urážky typu blázen a mnoho daleko horších urážek. Šlo to naštěstí kolem mně. Nehovořili o mně ale všichni sami o sobě.....

Jestli jste ještě nepochopili, mají za úkol vyvolat v celé Evropě občanské války, které přejdou plynule do III světové. Ještě to nevidíte, nebo co se děje vlastně s lidským myšlením????? Nebo to nechcete vidět???? Ptám se: jsou dnes lidé naprosto slepí a zblblí televizí mobily a novinami????? Prosím začněte rychle myslet kam to povede, dokud není pozdě, a to si už nejsem jistej....


Podívejte se jak se situace zhoršuje v CalaisCalais migrants: 'Get to England or die trying' | Guardian Docs


Podívejte se jak tábory s utečenci vystřelují jako houby po dešti po celé Evropě.Jen se dobře podívejte na video a článek:

VIDEO: Najednou létaly kameny, líčí reportér iDNES.cz příjezd do Calais


Uprchlíkům rozdáme víza do Schengenu, varuje italská vláda Evropu


Češi se nejvíc bojí přílivu uprchlíků, islamistů a Ruska, ukázal průzkum

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 MartinZ MartinZ | 17. června 2015 v 14:06 | Reagovat

Pane "Marný",

patřím mezi ten typ uživatelů internetu co jen čtou a nikde se neprojevují, ale po tomto příspěvku nemohu prostě mlčet a nevyjádřit své stanovisko.
Již delší čas odebírám Vaše příspěvky, jelikož tento druh informací, který tu předkládáte, nikde jinde na jednom místě nenajdu, a čtu i Vás i přes zjevný negativní "náboj" kypící z Vašich textů. Ale co mne opravdu zvedá ze židle je to, jak se tu tučným růžovým písmem rozčilujete nad neprozřením a lhostejností stáda. Zrovna od Vás bych to nečekal, jako od člověka poměrů zřejmě znalého. Tohle na mne působí jako vztekání se malého trucovitého děcka, když není po jeho.
Ale když to všechno pominu, ještě jsem tu nezaznamenal od Vás jedinou konstruktivní radu pro běžného čitatele jako třeba já, co tedy podle Vás v takovéto situaci dělat.
Přemýšlejte o tom prosím.

S pozdravem MartinZ

2 Negromil Negromil | 17. června 2015 v 15:03 | Reagovat

http://zpravy.idnes.cz/cesta-reportera-idnes-cz-do-pristavu-calais-za-uprchliky-peo-/zahranicni.aspx?c=A150616_062756_zahranicni_jav

3 tm tm | Web | 17. června 2015 v 15:06 | Reagovat

[1]: Dobrý den pane Martine. Chtěl bych upozornit že růžovým textem píši vlastní text ke článkům, které komentuji. Já se nerozčiluji. Toho jsem hodně vzdálen. Konstruktivní rady jsem napsal v minulých článcích co dělat a jak se k tomu postavit. Do ulic chodit a cinkat klíči nemá cenu. Nemá ani cenu posílat petice, přestože jsem je podpořil.
Tak znovu opakuji jako v mnoha předchozích  článcích, udělejte si letáky s adresami a rozdávejte je. Když situace v EU bude nesnesitelná a hrozit tím, co si nikdo nepřeje, můžete se odstěhovat do Ruska, psal jsem mnohokráte, dostanete od vlády pozemek a můžete žít v klidu v této zemi. Je nutné si uvědomit, co vlastně potřebuje člověk k životu. Vše se během krátké doby v UE rapidně omezí. Byl bych rád, kdybych se mýlil.
Banky připraví lidi o peníze, píši od roku 2009. Vše jim postupně odevzdají. Vše vybrat z bank a nechat si ve strožoku či proměnit ve stříbro. Omýlám to neustále dokola.

tm

4 stenly919 stenly919 | 17. června 2015 v 15:23 | Reagovat

No co se týká uprchlíků, zdá se, že maďaři maj řešení. Jeslti je to řešení dobré a účinné, ukáže až čas, stejně jako to, jeslti jim bude vůbec dovoleno ho zrealizovat. JE jím 4 m vysoká zeď na hranicích s chorvatskem. Osobně si myslím, že takové opatření by mělo být i tady v česku. Škoda, že jsme na začátku devadesátých let ty ploty bourali...
http://zpravy.idnes.cz/madarsko-postavi-na-hranici-se-srbskem-plot-proti-migrantum-plb-/zahranicni.aspx?c=A150617_131024_zahranicni_vez

5 stenly919 stenly919 | 17. června 2015 v 15:40 | Reagovat

Jen pro názornost, jak se řeší problémy s uprchlíky v Izraeli. Takhle by se to mělo řešit i u nás. Dát tomu dobytku(promiňte mi, ale chlap, který chce znásilnit devítiletou holku už není člověk, ale dobytek, a může se odvolávat na jaké náboženství chce) cejch a uvázat na řetěz a ještě ho vykastrovat.
http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=33111

6 bantustan czechia bantustan czechia | 17. června 2015 v 15:45 | Reagovat

A tak mě zajímá OKULTNÍ ŽIDOVSKÁ PRAHA,jakpak si ONI uhlídají to SVOJE????

7 Dagmar Dagmar | 18. června 2015 v 1:57 | Reagovat

[3]: Dobrý den pane Marný, děkuji za Vaše články. Chtěla bych se jenom zeptat,zda opravdu v Rusku vláda rozdává lidem pozemky. Četla jsem o tom v knihách o Anastazii od Vladimíra Megreho, kde se minimálně dvakrát zmiňuje o tom, že posílal žádost Vladimíru Putinovi o přidělení alespoň jednoho hektaru pozemku lidem,kteří mají zájem na něm hospodařit. Do konce desátého dílu této opravdu skvělé série knih jsem se bohužel nedozvěděla, zda byla tato žádost vyslyšena. Děkuji, s pozdravem Dagmar

8 ôk ôk | 18. června 2015 v 11:21 | Reagovat

[7]: jo, na dálným východě a musí mít ruský občanství. A nesmí pozemek prodat (žádný spekulace).

9 esterka esterka | 18. června 2015 v 15:04 | Reagovat

[7]: Myslím, že to platí len pre občanov Ruska, je to hektár pôdy na ďalekom východe, kde asi nič nie je, len tajga. Cudzinci si môžu pôdu kúpiť, ale nesmú ju využívať na poľnohospodárske účely. Aspoň čo som sa dočítala.

10 to je jedno to je jedno | 19. června 2015 v 18:23 | Reagovat

[1]:Třeba já chápu Váš vzkaz. Nikdo nemá schopnost "spasit svět" sám. Ale každý z nás může přispět svou trochou do mlýnu. Podle mě je na 1. místě předávat informace dále, na 2. místě programově nevolit mainstreem médiemi protěžované politiky - ti totiž slouží jinému pánu, než nám voličům. Volba Zemana byl vlastně spíše takový zázrak. Takže volit takovéto "exoty". Zeman, Okamura, Národní demokracie, Pravý blok Petra Cibulky... Politici musí dostat pocítit, že volič není hlupák, co bude volit nýmandy, co dostávají nejvíc peněz na své kampaně... na 3. místě, když se objeví politik, jako Zeman, musí cítit od nás podporu. Je jasné, že Zeman to na svém úřadě nemá snadné a občas musí udělat "globálnímu prediktorovi úlitbu" a tak občas plácne něco na způsob, že bychom měli přijmout EURO. Beztak víme, že když se v EU uprchlické krizi rozsype Schengen, Řecko zbankrotuje (je možné něco jiného?) rozsype se i EUROzona... Já si ten NWO představuji jako jakýsi stroj. Nu a občas se někde objeví nějaký "politik exot", co není "kývač na vše", a jakoby do soustrojí tím přisype nějaké to zrno písku, a stroj se začne zadrhávat, a postupně se sypat a zastavovat... Ale je to taky závod o čas. Zrovna teď to nevypadá vůbec dobře...

11 to je jedno to je jedno | 19. června 2015 v 18:29 | Reagovat

[7]:Já někde četl, že Rusko dává pozemky pro stavbu rodinného domu lidem, co mají 3 a více dětí. Asi to nebude moc velká plocha možná 1000 -2000 m2. Ale to již spekuluji. Je taky možné, že jsou oblasti, jako Sibiř, kde je moc málo lidí, a tam od vlády dostanete zdarma nějaký lán půdy zadarmo.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.