Válka v Evropě pomalu klepe na dveře

17. června 2015 v 16:54 | prvopodstata tm převzato |  Články
....ano, tohle musí být každému člověku zcela jasné. Přesunem uprchlíků do Evropy byl totiž precizně promyšleným tahem a nemá žádný jiný cíl než rozpoutat III světovou válku!!!!!

Válka v Evropě pomalu klepe na dveře

Publikováno 17.6.2015
uprchlici z prchajici do evropy
Politika Evropských zemí svou podřízeností politice USA přímo ohrožuje životy všech obyčejných občanů a zavádí je na cestu přijetí podmínek NWO, což v konečném důsledku staví Evropu do role novodobé kolonie…..
Že to nechápete? Nic divného. Mediální mainstreamová masáž už většinu lidí odnaučila myslet a hledat neotřelá řešení. Politici napříč Evropou jsou dobře placení kolaboranti a zrádci vlastních národů, jímž je lež a klam každodenním chlebem.
oldrich rambousek 2
Jedna stará pravda říká, že vše souvisí se vším a to vskutku současný světový vývoj očividně dokazuje. Občanské války v Iráku, Afghánistánu, Libyi a Sýrii vytváří základy rozkladných společenských procesů v Evropě. Ptáte se jak?? Skrze Uprchlíky. Tito vytvářejí nemalý ekonomický problém, který se přímo přenáší i do roviny společenské, kde působí značné škody a názorové střety. Evropští a tím samozřejmě i Čeští politici (někteří) se nestydí i v této situaci lidem lhát, když tvrdí, že uprchlíci jsou především vzdělaní lidé střední a vyšší třídy. Tomuto nesmyslu může věřit snad jen pan Zaorálek, ale já tedy ne. Člověk střední a vyšší třídy volí zcela odlišné metody opuštění krizových oblastí a nemačká se na přeplněných rybářských člunech či primitivních vorech, kde přímo ohrožuje svůj život. Lidé vyšší třídy mají prostředky a majetky, které chtějí zachránit, ale ti lidé na těch přeplněných lodích a vorech nemají krom holých rukou vůbec nic. Stačí se podívat na záběry těchto běženců. Ti zachraňují jen holý život, o který díky nafoukaným Američanům mohou přijít. Vzdělaný člověk vyšší třídy nekálí na plážích Řecka, Itálie či Francie do moře, nechová se jako agresivní zvíře!!
uprchlici z prchajici do evropy

Příliv imigrantů samozřejmě nabourá státní rozpočty zemí, kde se budou soustřeďovat, což se bude chtě - nechtě muset řešit. V každém případě to nejvíce odnese domovské obyvatelstvo, jejichž daně budou běženci vysávat skrze státní rozpočty. Tedy my na ně budeme dělat!! Peníze a práce však nejsou!! V tomto prostředí bude jako následek situace vzrůstat nacionalismus a fašismus, čemuž se nelze divit. Pak už bude jen otázkou času, kdy povstane novodobý Hitler. Evropské národy si díky svým kolaborantským vládám a zločinecké organizaci NATO v podstatě naběhly samy na pěst. Staly se spolupachateli zbytečných válek. Dnes je už jen otázkou času, kdy Bašár Assad v Sýrii padne a pak teprve začne mazec. Zmizí totiž nárazníkové pásmo mezi IS a Izraelem a jak víme, tak islamisté a Izraelci se přímo zbožňují. Zde může konflikt eskalovat do značných rozměrů.

Evropa díky migrantům oslabuje a ztrácí svou homogennost, což nahrává USA v posilování jejich pozic. USA si toto velmi dobře uvědomují, a proto hodlají rozmístit 5 000 svých vojáků a těžkou techniku v Evropě. Nelze opomenout, že mnoho amerických vojáků již v Evropě je a to především na základnách v Německu, které je doposud svým způsobem Američany okupovanou zemí. Pět tisíc mužů ve zbrani a s těžkou technikou - to už je pořádně silný kontingent. V žádném případě však nevěřím tvrzením, že tito vojáci přijdou do Evropy kvůli agresivnímu Rusku. To je jen zástěrka pro skutečné záměry. Rusko i USA si jsou totiž vědomi toho, že válka mezi těmito velmocemi by byla katastrofa a že Ruské jaderné nosiče jsou zaměřeny na cíle v USA a naopak. Ani jedna strana by se nevyhnula značným obětem a materiálním škodám, což by je v konečném důsledku oslabilo natolik, že by ztratily své postavení velmocí. Oněch 5 000 vojáků by však mohlo omezit či zastavit postup IS a to mi nikdo nevymluví. Není však zásadní zájem na tom IS zastavovat, protože plní v zásadě to, co je pro USA výhodné. IS je de facto spojenec USA.
USA se skrze války a světový rozklad snaží obnovit svou ekonomickou dominanci, kterou postupně ztrácely. Špinaví Američané chtějí dominovat světu a zaplatit to svými obětmi mají ti druzí. To je špína a hanebnost.
Je nutné, aby se Evropa postavila zásadně na odpor Americkým záměrům a vydala se jinou, vlastní cestou. Jinak budou i lidé Evropských národů umírat pro Americký imperialismus a expansionismus. Je potřeba nových - PRONÁRODNÍCH VLÁD a zbavení se kolaborantů.
CHCEME LI ŽÍT - POSTAVME SE NA ODPOR

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 ôk ôk | 17. června 2015 v 17:36 | Reagovat

Doporučuji přečíst do konce. Dost "ramenatej" Aeronet je důležitý udržet. http://aeronet.cz/news/na-aeronet-zautocila-dalsi-ceska-neziskovka-financovana-z-usa-penize-proti-ae-news-uz-tecou-i-z-americkeho-kongresu-nas-server-pritom-bojuje-o-preziti-jak-prezit-medialni-holokaust-v-cesku-prazska/

2 FL FL | 18. června 2015 v 7:46 | Reagovat

Kolik platí uprchlíci za cestu do Evropy? Podívejte se na ceník.
http://moneymag.cz/ekonomika/4594-kolik-plati-uprchlici-za-cestu-do-evropy-podivejte-se-na-cenik

3 OP OP | 18. června 2015 v 8:47 | Reagovat

Západ krachuje každým dnem a jediné, co jim zbývá, je rozpoutat válku. Snaží se o to, kde se jen dá, ať už to jsou lokální války či chaos jako nástroj strachu. Stačí například zhlédnout pořady od V.V. Pjakina. Vtip je v tom, že Rusko, Čína, BRICS jsou daleko silnější (technologicky, ekonomiky), a to také na mentální úrovni.

http://cz.sputniknews.com/nazory/20150617/561391.html

http://cz.sputniknews.com/svet/20150617/562061.html

http://cz.sputniknews.com/svet/20150615/554642.html

http://cz.sputniknews.com/svet/20150617/565185.html

4 Ctenar Ctenar | 18. června 2015 v 12:02 | Reagovat

To mě připomnělo smrtelný vtip:

Somálský  emigrant přijede do Olomouce. Zastaví prvního člověka, kterého potká a řekne mu: Díky pane Čechu, že mě necháváte v téhle zemi, zajišťujete mi ubytování, stravování, lékařskou péčí a vzdělání zdarma !

Ne, mýlíte se , já jsem Rom.

Jde dál, opět potká kolemjdoucího, potřese mu rukou a řekne- díky za báječné Čechy!

Nejsem Čech, jsem Arab!

Potká ženu, zeptá se- jste Češka? Ne, jsem z Ukrajiny.

Somálec se zmateně ptá: A kde jsou proboha všichni Češi?

Ukrajinka se podívá na hodinky, pokrčí rameny a odpoví :

V práci :-((
---------------------------
V Litvě hrozí tvrdé peněžní tresty za svobodu slova; ....  http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=32012
Tvrdíte opak tvrzení vlády, tak vás to přijde draho
---------------
Praktiky Gestapa? Kritizuje amerického velvyslance; Policie ČR mu dle jeho slov měla vyhrožovat vězením ....
http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=33190

5 H2O H2O | 18. června 2015 v 17:48 | Reagovat

[2]: preco tam pisu ze vyrazaju z turecka ked startuju z afriky?

6 ôk ôk | 18. června 2015 v 22:27 | Reagovat

[Smazaný komentář]přestaň tady spamovat ty šmejde.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.