Pro velkou důležitost k situaci v jižní Itálii uvádím další článek.....

1. června 2015 v 0:55 | prvopodstata tm převzato z pravý prostor

Italové bojují v ulicích na jihu země s islámskými imigranty. Začala multikulturní válka?

Publikováno v 29 Květen 2015 od redakce Pravý prostor

Jih Itálie už asi nikdy nebude vítat turisty, kteří se chtějí pokochat výhledem na moře a odpočinout si na pláži. Novými návštěvníky se stali totiž nelegální přistěhovalci z Afriky. Tak se z pobřeží stalo doslova peklo plné násilí, prostituce, drog, střelby na ulicích a pašeráků lidí. Počet přistěhovalců však stále stoupá téměř geometrickou řadou. Jejich "nároky" taktéž.
Napětí mezi domácími a imigranty tak každý den zesiluje. A není se čemu divit. Dle svědectví zoufalých původních obyvatel je situace naprosto nesnesitelná. Svého vrcholu dosáhl počet řešených loupeží a násilí na ulicích. Za tmy se lidé bojí vycházet, italské dívky čelí útokům se sexuálním podtextem dokonce již i za bílého dne. Největší zábavou nových přistěhovalců je totiž se poflakovat po ulicích a parcích, opíjet se nebo zfetovat, dělat všude kolem sebe nepořádek a poté si vybíjet svoji frustraci na starousedlících.
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<


it
Z chování afrických žadatelů o azyl musí být každý soudný člověk v šoku. Eurounijní propagandou jsou totiž presentováni jako chudáci, utíkající ze svých válkou zničených zemí před hladem a terorem, kteří multikulturně obohatí naši tradiční evropskou civilizaci. Společensky by tedy bylo očekávatelné, že pokorně vyčkají sociální pomoci, která jim přinese nový život a novou práci v nové domovině. Nic takového se neděje. Ba naopak.


Imigranti chtějí všechno a hned. Na nic nechtějí čekat, neboť jsou ještě navíc utvrzování různými draze placenými začleňovacími organizacemi, že na to mají právo. A tak konají. Podle svého naturelu. Berou si domy. Prostě se za nepřítomnosti majitele nastěhují a ten ať si dělá co chce. Berou si ženy. Počet znásilnění je alarmující, co horšího, oběťmi se stávají i malé dívenky do patnácti let. Berou si jídlo, peníze, majetky, vše co se jim líbí. Při každém náznaku obrany původní obyvatelstvo obviní z rasismu či xenofobie. A "experti" EU jim přikyvují a posílají jim obrovské sumy peněz z našich daní.Podívejte se na video jak to v oblasti vypadalo už před 7 lety, když se "černouškům" nelíbilo, že jim italská společnost nepomáhá přesně dle jejich představ. Dovedete si představit, jak to bude vypadat za nějaký, ne tak dlouhý, čas? A nejen na jihu Itálie, ale třeba i u nás doma?


tm dodává: Je zbytečné se uklidňovat tím, že tady nepřijdou. Přijdou! Video jsem uvedl před několika dny, nová videa z jižní Itálie zatím nejsou k dispozici. Máme zprávy od lidí, kteří zde žijí, někteří už Itálii opustili a mnozí se na opuštění itálie připravují. Pokud EU a italská vláda okamžitě nezakročí, je těžce předvidatelné jak tohle dopadne.


Bylo by dobré si přečíst komentáře na pravém prostoru. Je jich tam mnoho a některé jsou peprné. Trolové tam mají taky ráj. Je vidět, že lidé se konečně začínají probouzet.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Martin Martin | 1. června 2015 v 1:09 | Reagovat

Základní jádro problému zůstává stejné... Islám a zvrácená kniha Korán,která plodí zvrácené jedince.... Tohle všechno je výsledek a ovoce Islámu - násilnosti a vraždy... Musíme odstranit Islám a tohle zmizí....

Neexistuje umírněný muslim... viděl jsem x rozhovorů a článků od tzv. "umírněných muslimů" to jsou všechno do jednoho patologičtí psychopati či skrytí psychopati hrající si na hodňoučký ... a tato ideologie přitahuje další  a další zvrácence,kteří se mohou profilovat do této ideologie,a zase jsme na začátku, zvrácená kniha psaná psychopatem plodí zvrácené jedince....
Odstraň Islám zmizí problém

2 Levican Levican | 1. června 2015 v 6:52 | Reagovat

(1) Martin ... to je uplne chore co to trepes ........ oni chcu aby si si myslel ze je to islam .... to my sme im rozvratili krajinu a my zato mozme .... a nie islam ... my sami sme si na chybe

3 varachamichara varachamichara | E-mail | 1. června 2015 v 7:23 | Reagovat

Korán není zvrácená kniha. Lidé jsou zvrácení. V koránu není napsáno nic špatného. To jen lidé rádi dělají věci po svém a pak to svádí na knihy a jiné.))

4 proud proud | 1. června 2015 v 9:13 | Reagovat

Tak je to kdyz neni prace pro vsechny a tedy nejsou penize na rodinu a konicky!Kdo se zamysli,polozi si otazku,jakto ze nekdo dre ze je mu den kratkej aby nahamounil a jinej nema praci,a jakto ze je to diky existenci penez a systemu mozny.Mit ty lidi praci a adekvatni moznost naucit se rec,situace by vypadala hodne jinak!Tim neomlouvam kriminalni zivly,rec je o normalnim cloveku.K tomu pravo ktery se jenom pravem tvari a ovcani neschopny s tim cokoliv udelat ze kterejch sala akorat bud nezajem,nebo nenavist,obrazek je hotovej a kruh se opet uzavira.Kazda mince je o dvou stranach.

5 ôk ôk | 1. června 2015 v 11:02 | Reagovat

[3]:Buď sis nechal vymýt hlavu nebo lžeš.
Korán online: http://www.koranoislamu.cz Koncentrát nenávisti vůči nemuslimům.

6 ôk ôk | 1. června 2015 v 11:11 | Reagovat

A taky třeba vědět, že zlatým hřebem islámu je domimance nad celým světem - ovládnutí planety. Před kamerama to klidně řekl Ahmadínežád i Kaddáfí.   ŽÁDNEJ MUSLIM S TÍM NEMÁ PROBLÉM.

7 Adam Adam | 1. června 2015 v 19:46 | Reagovat

z diskuze na idnes
http://zpravy.idnes.cz/recke-ostrovy-zaplavili-migranti-dl7-/zahranicni.aspx?c=A150601_103114_zahranicni_ert

Přestaňte už na ty kobylky používat eufemismus uprchlík! Kde ti "uprchlíci" nechali rodiny? Kde jsou děti, ženy, staří lidé? Neumím si představit, že bych nechal rodinu na místě,kde se nedá žít a prchal sám. Co to jsou za nesmysly, co nám pořád tlačíte do hlav?
-----------
Z moře jsou loveni jen mladí muži, kteří sjou dobře oblečeni, dobře živeni a vesele telefonují s mobilem. Ani jeden z nich mi nepřipadá jako emigrant, který ve své zemi strádá. Kdo si je z moře vyloví, tak ať se o ně taky postará. ČR nikdy nežádala Řecko ani Itálii, aby nám cokoliv z moře vytáhli.
------------

Napadlo mě proč neutíkají za svými bratry Araby do arabských zemí.

Pak jsem si ke zděšení uvědomil, že oni už utíkají za bratry Araby do původně křesťanské EU.

8 Martin Martin | E-mail | 2. června 2015 v 1:59 | Reagovat

[3]: Korán,že není zvrácená kniha, prosím tě, najdi si citáty a úryvky z Koránu, to je přímo koncentrace nenávisti a násilí... Islám není náboženství,ale diagnóza,řekne ti to nejeden psycholog... a i každý člověk, co má všech pět pohromadě...Jo a zdá se mi,že Levican je troll z ac24 pod nickem leviatan... (docela to sedí) ....

9 Dit Dit | 2. června 2015 v 12:58 | Reagovat

Obsadit Evropu uprchlíkama, pak následně stačí nějaká velmoc  NATO co nám pomůže a vděk bude na věčné časy.... Co je zatím, že najednou se sem tak hrnou, co se tam děje? Kdy nám řeknou pravdu? Kdo zatím stojí a proč? Nekřičet hesla proti uprchlíkům, ale nejdříve chtít jasnou a pravdivou odpověd´ , kto to má na svědomí a co tím sleduje.Tam se to má řešit. To není celé najdenou jen tak, tomu neuvěřím.  Jsou to uprchlíci z různých zemí. Něco tu nehraje a my ve zlosti nevidíme podstatu problému.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.