Ozbrojte se a v případě ohrožení, nebo krajní nouze se aktivně braňte proti napadení!!!!!

4. června 2015 v 0:54 | prvopodstata tm převzato |  Články
....co se píše na jiných webech o stávající situaci.....

Ozbrojte se a v případě ohrožení, nebo krajní nouze se aktivně braňte proti napadení!

Na jihu Evropy, ale už i mnohem blíže v sousedním Německu rapidně stoupá zločinnost páchaná nepřizpůsobivými přistěhovalci!

Tito utečenci z vlastních (pravda mnohdy ne vlastní vinou, nýbrž vinou USA a NATO) rozvrácených zemí zaplavují Evropu a vnášejí do ní zkázu a zmar, protože sice nechtějí žít tam, odkud utekli, ale přesto tady u nás chtějí žít po svém, tedy úplně jinak, než daleko pokročilejší a civilizovanější Evropané!

Ve tvrzení, že Evropané jsou pokrokovější než přistěhovalci z blízkého východu a Afriky, nehledejte žádný rasistický podtext, není to totiž nic jiného, než doložitelný fakt! Evropané si podobným obdobím, které nyní prožívají oni, již prošli, říkáme mu středověk a myslím, že se do něj žádný rozumný člověk nechce vracet!

Evropské národy už mají za sebou své náboženské války, třenice a spory! My se tu již nezabíjíme proto, jestli jedni tvrdí, že se má při mši polykat jen oplatka a druzí to chtějí zapíjet ještě vínem! Stejně tak je nám úplně jedno, jestli Mohamedovým nástupcem měl být jeho zeť, nebo někdo jiný! Bez urážky, ale tyto své náboženské rozpory a problémy, ať si řeší tito lidé doma a netahají nám je do Evropy!

  • ozbrojte-se-a-v-pripade-ohrozeni-nebo-krajni-nouze-se-aktivne-brante-proti-napadeni
Nejde však jen o jejich víru, v které oni samotní nemají příliš jasno a podřezávají si kvůli ní krky, jde také o jejich naprosto pro nás Evropany barbarské zvyklosti a odlišnou, nám cizí "kulturu", kterou k nám zavlékají! Ať mi pravdoláskaři, Karloidé a Havloidé a jiní příznivci multikulturního světa prominou, ale soulož s batoletem jako léčba na AIDS, zabíjení novorozenců a vyřezávání jejich srdíček z důvodu údajných léčebných účinků a dodání mužské síly, nebo pohlavní styk s děvčaty okamžitě po jejich první menstruaci, jsou společně s jejich pevným přesvědčením, že každý, kdo nevěří v Alláha, si zaslouží smrt, nebo v lepším případě zotročení věci, které tady v Evropě a v České republice žádný normální člověk nechce! Bohužel velká část výše jmenovaných přistěhovalců a utečenců bere podobné odpornosti jako běžnou věc!

Protože si však nedělám iluze o tom, že by naši politici dokázali říci ne přistěhovaleckým kvótám, pokud o nich rozhodne evropský parlament a jít tak daleko, že by v případě nutnosti dali vyhlásit referendum o setrvání v EU z důvodu ohrožení naší státnosti v případě setrvání ve spolku, který svým členům vnucuje, koho musí jednotlivé státy přijmout a s kým musí jejich občané žít, radím všem slušným a bezúhonným občanům OZBROJTE SE!

Vyzbrojte se všemi možnými legálními obrannými prostředky, kupte si pepřové spreje, kapesní nože, teleskopy, flobertky atd. Udělejte si zbrojní pasy a nakupte si legálně střelné zbraně, aby, jste všechny tyto věci mohli v případě nutné obrany, nebo krajní nouze použít proti útočníkům ohrožujícím Vaše zdraví, nebo životy, případně zdraví, nebo životy Vám blízkých osob!

Buďte připraveni, že díky nepřizpůsobivým přistěhovalcům může stoupnout kriminalita, jako se to stalo v jiných evropských zemích a založte si v místech bydliště se svými přáteli, kamarády a sousedy domobrany a sousedské hlídky, aby, jste si mohli navzájem v případě nouze pomáhat do doby, než na místo případného útoku, krádeže, znásilnění, nebo napadení dorazí policejní hlídka!

Buďte ve střehu a chraňte své domovy, své milované, své potomky a svou kulturu a myslete na to, že jedinou cestou jak z toho úplně ven, není pouliční boj, ale dobrá volba těch, co nám vládnou ze Strakovky a z hradu! Při příštích volbách volte takové lidi, kteří, pro naši zemi chtějí svobodu, nezávislost a suverenitu a rozhodování o věcech ovlivňující životy všech občanů naší země chtějí dát do rukou lidu, aby o nich rozhodoval v referendech! Proto já osobně budu stejně jako při minulých volbách volit Okamuru, který drží jako jediný z politiků slovo a nezpronevěřil se tomu, co hlásal před svým zvolením! Určitě však existují i jiné strany a hnutí s podobným programem a velice bych uvítal, kdyby se tyto strany spojily v jeden blok a ten zvítězil v příštích volbách, protože pokud to takto půjde v naší zemi dál, musím, ač ateista říci BŮH S NÁMI!

Ladislav Kašuka.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 proud proud | 4. června 2015 v 9:08 | Reagovat

Ladislave souhlas s tvym clankem,"vicemene",jenom ti nepreju ono uz znamy zklamani s Okamurou,opravdu ne.Je skoda ze ten clovek neni pravym vlastencem.Neveris? Seznam se s jeho pravdivou minulosti.To musis udelat sam,jinak pujde jenom o takzvany "drby".
A u clanku a komentaru na tema "azylanti" a uprchlici pozor na vyvolavani paniky a zasti,jde o umyslny pusobeni na nas.Vsem tem popisovanejm vecem lze pri dobrym pristupu ucinne branit bez neadekvatniho nasili a nenavisti.

2 Iskra Iskra | E-mail | 4. června 2015 v 9:56 | Reagovat

Tomáš, aký je tvoj názor na univerzálny zákon "ako hore tak dole", resp. na tzv. zákon rezonancie "čo vysielaš, to prijímaš" (vlastne stále 1 a to isté)?
Máte tu veľa zaujímavých tém, ale posledné články sú plné strachu a podnecovania k odporu. Čo to podľa teba môže pre teba (svet, vesmír) priniesť z pohľadu tohoto "zákona"?
Čo ak práve tento strach, podnecuje "utečencov" páchať práve to, čoho sa ich hostitelia najviac obávajú? Čo ak strach z vojny, samotnú vojnu vyvoláva?

3 tm tm | Web | 4. června 2015 v 11:11 | Reagovat

[2]: iskro, nemusíte mít o mně obavu, zákony vesmíru se řídím skoro celý život a kdo se jimi řídí, nemůže mít ani strach. To co zde dělám, upozorňuji lidi na nebezpečí, které zde možná číhá. Nedělám to jenom já, ale mnoho jiných, kterým není osud Čr a Slovenska lhostejný.
Klidně mohu raději jít místo psaní do lesa za svými stromy a skřítky a vykašlat se na datování zde na prvopodstatě.
Ptáte se důvod?
Připraveným přálo štěstí. Věděl jsem o tomto dění přes 20 let dopředu, co je zde připraveno a vykládal jsem to na přednáškách.
Weather radar neboli radar na počasí máte v letadle z toho důvodu, abyste věděli do čeho letíte. Né proto, aby Vám nahnal strach z katastrofální bouřky, která je před Vámi. Můžete se tedy okamžitě nějakým způsobem rozhodnout a jednat. Když ho tam nebudete mít, skončíte asi hodně špatně, rozseti na 20-40 Km2 po zemi.
Tož tak.....
tm

4 Aronie Aronie | 4. června 2015 v 12:49 | Reagovat

Oba máte nesmírnou pravdu.Je dobře že nás T.M.informuje a jsem,stejně jako většina lidítady vděčná.Ale musím souhlasit s Iskrou,že tyto články čtou i lidé kterým nahánějí strach ze smrti a hrůzu a tato energie roste a sílí a to není dobré.Také to cítím.Tyto informace jsou pro bytostí-co je umí zpracovat (bez emocí).......je to skupina bytostí
A UŽ SE N8M TO ZACINA RYSOVAT
P.S.Utečenci sou v centru Prahy.Viděla jsem je.Turisti to opravdu nebyli.

5 Iskra Iskra | E-mail | 4. června 2015 v 13:53 | Reagovat

[3]: Tomáš, môžeme si tykať? Ja sa o teba nebojím (nebojím sa o nikoho), len ma zaujíma tvoj pohľad na niektoré "odtiene" môjho vnímania, ako napr. strach.
Tvoju prácu si vážim (našiel som tu veľa inšpiratívnych informácií), ako prácu každého a nebolo zmyslom - zámerom môjho komentára ju spochybňovať. Ak by nemala zmysel - prínos, neexistovala by :)
Znamená teda v tvojom vnímaní "byť pripravený = nemať strach" ?
Znamená teda "nebezpečenstvo" pre teba niečo iné ako strach z toho čo "bude"? Vedel by si to prs. konkrétnejšie opísať ? V mojom vnímaní ("výskume") je strach kľúčová téma a veľmi ma zaujíma, ako s tým "narábaš" v súvislosti s aktuálnymi udalosťami a článkami, ktoré publikuješ.

6 proud proud | 4. června 2015 v 23:01 | Reagovat

Informovat urcite ano,ale zamyslel bych se nad tim JAKYM zpusobem ony informace podavam! Jde to tak ze to skutecne neznalejm nahani strach a vytvari to spatny emoce,ale jde totez dat vedet taky jinak,aby to bylo prijato jak je potreba!

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.