LÁSKA..... Láska???? láska!!!!!

10. června 2015 v 0:54 | prvopodstata autor tomáš marný |  Články
....článek, který jsem kdysi napsal pro osud a zveřejnila ho i aluška, bych rád umístil i na stránkách prvopodstaty. Dnes tedy něco na odlehčení a hlavně pro UVĚDOMĚNÍ.


Vážení přátelé i nepřátelé,
hned úvodem bych Vám rád sdělil, tak jak to bylo mimo jiné, také řečeno ve filmu MATRIX:
"lidstvo žije v obrovském sebeklamu". Já dodávám, že díky kodexům, které ve Vás byly vytvořeny, není již možné se tohoto sebeklamu zbavit. Vše si ale vysvětlíme postupně.
Děkuji mnohokráte všem za Vaše reakce na článek, který jsem před pár dny napsal. Uznal jsem za vhodné Vás upozornit na okolnosti, některé neodvratitelné okolnosti, v Mexickém zálivu. Neodvratitelné aspoň ze strany moci lidstva. Nehovořím o jiných entitách ve zmíněném článku, i když jsem to měl původně v plánu. Dobře, že jsem to neudělal. Diskuze by byla až příliš vášnivá, a to nebyl můj úmysl. Smyslem bylo, Vás, čitatele osudu.cz , upozornit na hrozbu cesty do tohoto regionu.
Chtěl bych upozornit, že když vidím hrad, píši o hradu, když vidím nádhernou přírodu, píši o nádherné přírodě….
Jsem rád, že vidím více než ostatní
lidi a upozorňuji na možné okolnosti.
Nic více a nic méně. Upozorňuji na okolnosti událostí se vyvíjejících, které se dějí a mnozí z Vás je nevidí. Je mi smutno u srdce, jakým způsobem dnes mezi sebou jednají lidé a jak se k sobě chovají…..
Tímto ukazují , tak jako diskutující, jejich pravou tvář a charakter. Máte nyní dvě možnosti:
Nečíst moje články, strčit hlavu do písku jako pštros a čekat, až Vám tornádo urve tělo od hlavy. Nebo si je přečíst, zamyslet se nad nimi v kompletním kontextu, uvědomit si psané a začít pro uvědoměné, něco konečně dělat.
Věřte nebo nevěřte, MATRIX Vás naučil jenom přetvářku. Ztratili jste respekt a pokoru. Jste tím celý život vedeni, vychováváni a zároveň ničeni. Od mateřské školky až po školu vysokou. Učíte se hlavně lhát, předstírat, přetvařovat se a vykrucovat. Lží se snažíte nahradit nějakou pomyslnou svobodu aspoň na nějaké chvíle. Ano, pravdu již lidé nechtějí slyšet, protože pravdy jsou kruté a bolí, jsou ale osvobozující. Výše uvedené se děje až do odchodu lidí z této dimenze na planetě ZEMI. Nesprávně řečeno až do smrti…..
Poslední dobou se stává fenoménem po celé zemi, že lidé si jako jednu z možných dalších cest vymysleli další smyšlenou cestu, kdy jeden posílá tomu druhému nebo skupině - LÁSKU.
Dovolte mi nyní, Vážení přátelé a nepřátelé, abych se o tomhle fenoménu rozepsal.
Vzhledem k okolnostem a matrixu planety země, žijeme v systému duality, kterou zde nikdo nemůže vyvrátit.
Je nutné se tedy rozepsat o slově láska. Co se za tímto slovem skrývá????? Co je tím myšleno????? Žijeme skutečně skutečnou láskou????? Nebo je to opět, jako ve všem MATRIXÁCKÉM všemu úplně jinak?
Vidím, jak se nyní v mnohých opět probouzejí emoce a hladina určitých látek, nejen adrenalinu, v těle stoupá. Neubližujete nikomu jinému, než sami sobě, a to jsem se ještě nerozepsal…..
Nemějte obavu, nebudu psát dlouhé romány, budu se držet stručně a zkrátka…..
Je nutné si na začátku uvědomit, že ve snovém světě matrixu je skutečně všemu naopak. Ptám se, jak je možné, že dva lidé, kteří dnes vejdou do stavu manželského, se tak moc údajně milují. Dle jejich slov se budou milovat až do odchodu z planety Země- nesprávně řečeno až do smrti.
To si řekli při jakémkoliv obřadu v kostele nebo kdekoliv jinde….. ....a dokonce ještě krátkou dobu po obřadu si to slibují. Realita je ale jiná.
Zapamatujte si prosím: Ústa umí lhát, oči nikdy. Z očí (pohledu, mimiky očí, zorničky)
poznáte vše. Mnoho lidí lže už v momentě, když Vám podává ruku, a to ani ještě NEPROMLUVILI. Ptáte se jak je to možné a jak to poznáte????? Je to velice jednoduché. Při podání ruky se Vám nedívají do očí, ale někde bokem a ani Vám nestisknou ruku
. Tak tohle je úplná katastrofa. Můžete se to správně naučit, ale mimika očí Vás vždy prozradí. Opakuji oči neumí lhát. Prozradil jsem Vám jenom zlomek možností poznání lidí…..
Ano, slíbili si to, jsou to ale pouze a jenom slova. Slova a zase jenom slova, nic jiného, než slova…..
Přesně tak jak to zpívá francouzská šansoniérka DALIDA. Má 1000% pravdu: PAROLES PAROLES PAROLES….. …..SLOVA, SLOVA A ZASE JENOM SLOVA
Mimo jiné, nádherná skladba, přímo ji miluji. Ano, Vážení přátelé a nepřátelé, Dalida pochopila o co se zde jedná, nakonec to všechno
neunesla a spáchala sebevraždu…..
Mnoho jedinců se několik měsíců, nebo dokonce několik dnů po obřadu již hádají, nadávají si a začínají si uvědomovat, že láska leží na hraně břitvy těsně vedle nenávisti. Mnoho těchto údajně zamilovaných párů, několik měsíců nebo roků po svatbě podávají
žádosti o rozvod, nastupují advokáti, čertíci MATRIXU a soudy, které se na společném jmění těchto "milujících se jedinců"
taky přiživí jako pijavice. Vše končí většinou nenávistí a zlobou. Proč, proč je tomu tak????? Položili jste si už tuhle otázku, PROČ JE TOMU TAK????
Nehledě na to, že dnes je většina svateb dělaná kvůli majetku.
Nikoliv z lásky.
Nebo ještě jeden příklad: Dva milující lidé si v prvních dnech, opojeni
LÁSKOU,
slibují nepředstavitelné a
za několik týdnů se již před přáteli pomlouvají,
hází jeden druhému na hlavu špínu a
dokonce to, co neudělali.
Příkladů sami znáte
na vlastní kůži dost. Nebudu již žádné uvádět, v diskuzi můžete popsat sami svoje vlastní zážitky, nebo zkušenosti.
Prozradím Vám nyní to malé tajemství, proč je tomu tak. Slovo láska je pouze a jenom slovo. Nic víc a nic míň…..
Zvažte, že slovo LOVE je taky jiným slovem LOVE, jednou láska a jednou peníze. Jednou pro LÁSKU a podruhé pro NENÁVIST. Na
Zemi je mnoho kódů, nad kterými se lidé nezamýšlí….. Kým a čím byli zde lidé zakódováni????? Snažte si zde odpovědět sami….. Lidstvo si vytvořilo falešnou lásku k majetku a penězům, tak jak k tomu byli vedeni.
Obyvatelé planety Země nyní prožívají dobu, kdy veškerá LÁSKA a slovo LÁSKA, je podmíněnou formou, určitého tajemství.
Je velice moderním slovem ale hlavně nepochopeným. Neustále slyšíte, aniž byste si to uvědomovali: Miláčku já tě miluji, ALE…..
Ano, vše je dnes něčím podmíněno. Je to neustálý boj jeden o druhého pomocí intrik, podmínek a nástrah. Když manžel
večer donese manželce kytici a řekne ji u toho: "miláčku, já tě miluji", lže a oblbuje ji. Takhle si kupují lidé své blízké. Dárky, jakékoliv hodnoty, jak hmotné tak nehmotné úrovně. NEHMOTNOU ÚROVNÍ JSOU MYŠLENY SLIBY. Hned nato se ale klidně pohádají u televize a pak naštvání jdou spát. Tahle láska je skutečně úžasná. Kupujeme si blízké pomocí
peněz,
dárků ČI SLIBŮ.
Přesně tak, jak tomu byli naučeni rodiče, kteří synkovi nebo dcerušce neustále říkali: "Ty jsi
MOJE
milovaná dceruška, ale nesmíš zlobit", nebo "MŮJ milovaný synečku, musíš být ALE hodný, NESMÍŠ ZLOBIT".
Ano, veškeré podmínky lásky Vám zakódovali Vaši rodiče DO MOZKŮ, POMOCÍ KODEXŮ. Tohoto a jiných kodexů, se již lidé neumějí zbavit a provázejí je až do odchodu do jiných dimenzí…..
A přitom si dokonce myslí, že vše dělají naprosto správně. Pamatujte si prosím: Kodexy dělají z lidí mrzáky.
První chyba je, že si vše přivlastňujeme. MOJE tužka, MOJE auto, a to nejhorší - moje manželka, můj syn, moje dcera atd.
Jinými slovy řečeno, jsou to jen slova, slova a opět jenom slova…..
Indiáni mají vynikající pořekadlo:
"Slovo se mluví a voda teče".
Dodávám k tomu: ČINY UKÁŽETE PRAVOU TVÁŘ.
Kdo dnes řekne jenom syn, manželka, manžel. Všichni na planetě Zemi trpí podmínkou vlastnictví. Je to další neodbouratelný kodex.
Vy všichni to už víte a prosím, nyní si to uvědomte: Vašeho na téhle planetě není
vůbec
nic. Nic hmotného Vám zde nepatří. To jediné, co každá lidská bytost na planetě Zemi vlastní jsou dvě nehmotné energie. Lidská duše a svobodná vůle rozhodnutí, To nesmíte nikdy nikomu vzít. Jinak problémy s tím spojené převedete sami na sebe…..
 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Formis Formis | 10. června 2015 v 5:31 | Reagovat

Svatá pravda.

2 Aeonsun Aeonsun | E-mail | Web | 10. června 2015 v 8:05 | Reagovat

Pro mě osobně, druhý nebo první nejlepší článek co jste napsal.
Ten druhý byl s indigovou dívenkou.

3 Elisen Elisen | 10. června 2015 v 9:47 | Reagovat

Já se snažím přijímat lidi s tím dobrým i zlým, protože postata každého je čistá, jen se na ni časem nabalil balast. Stejně tak i děti - neovlivním, co se děje kolem nich, ale můžu udělat aspoň to, že je přijímám takové, jaké jsou - s láskou. Ale i u dospělých je vidět posun - zjistí, že se nemusí přetvařovat a chovají se přirozeně a to lepší se dostává snadněji na povrch.

4 proud proud | 10. června 2015 v 10:24 | Reagovat

Nikomu a nicemu nikdy neverim,kdyby tisice verily! Od cloveka necekam nikdy nic dobryho!.......to vsechno dokud se sam nepresvedcim! Neni v tom ale zadna nenavist,touha skodit,zlo,to je rozhodujici.Nejsem pokrytec,proto to pisu jak to je a za lasky se neschovavam.Je to jako s houbama,vsechny jsou jedly,jen nektery JENOM JEDNOU,kdo chce,at si to riskne !!!

5 proud proud | 10. června 2015 v 10:34 | Reagovat

Spravne napsano: "Laska...Laska??" Nic z toho co mate vam samo do klina jen tak nespadlo,vsechno jste si nejak museli zaslouzit,i pro jablko co samo vyrostlo jste se museli alespon natahnout,abyste ho ziskali!!! Ani laska neni zadarmo!!!A ani nema bejt! A neplette do toho penize,o tomhle podvodu to neni.

6 Dita Dita | 10. června 2015 v 12:32 | Reagovat

tady je zajímavé svědectví z Jemenuhttp://www.ostrovanka.cz/do-jemenu-v-dzinach-a-tricku/#more-929463

Dita

7 Karel Novotný Karel Novotný | E-mail | 10. června 2015 v 13:05 | Reagovat

Tomáši díky. Skvělý článek. Začal jsem Tvé články kdysi číst na Osudu a nemohu než s tím, o čem píšeš, souhlasit. Jsem toho názoru, že vše je energie, i energie lásky. Je jí cítit a nemusí se vyslovovat. Také si myslím, že je dnes tolik zla, protože je zlo v nás, v našich myšlenkách. Docela by mě zajímalo, co by se stalo, kdybychom najednou všichni mysleli jen na hezké věci, sledovali jen hezké filmy... Třeba by opravdu nastal ráj na matičce Zemi. A přestali bychom jí ubližovat.

8 Karel Novotný Karel Novotný | E-mail | 10. června 2015 v 13:15 | Reagovat

V tom videu je to myslím také vyjádřené:  :http://youtu.be/ipe6CMvW0Dg

9 Peter Peter | 10. června 2015 v 14:31 | Reagovat

To, že sú ľudia na seba zlí, za to môže aj obyčajný čiarový kód na výrobkoch.
Každý kód v sebe ukrýva kód 666 a asi každý vie čo toto číslo znamená.
Keď výrobok pri pokladni prejde laserovou čítačkou, výrobok je znehodnotený deštruktívnou energiou a keď tento výrobok ešte aj zjeme, dávame do seba túto zlú energiu. Stačí si spomenúť na dobu z minulého storočia, vtedy bolo viac lásky medzi ľudmi.
http://karolinaloskotova.blog.cz/1110/cela-pravda-o-carkovem-kodu-napsal-tomas-marny-doporucuji

10 proud proud | 10. června 2015 v 17:57 | Reagovat

[9]: 666,cislo cloveka a selmy......satanovo cislo ale neni 666 !

11 Alena Alena | 10. června 2015 v 18:39 | Reagovat

Je to mimo témy, ale o práškovaní sa včera hovorilo v slovenskom seriali Divoké kone - 87. časť, od 35m 20s.

http://divokekone.joj.sk/divoke-kone-archiv/2015-06-09-divoke-kone-premiera.html

12 Woodman Woodman | Web | 10. června 2015 v 19:39 | Reagovat

[10]: Vážený pane, tak to jste na velkém omylu. Máte dost špatné data, či dle Vás informace.
tm

13 ôk ôk | 10. června 2015 v 20:01 | Reagovat

[12]:to není vážený pan, ale troll-blb.

http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/stratfor-priznal-podil-zapadu-na-prevratu-na-ukrajine-konecne/

14 Vladimír Vladimír | E-mail | 10. června 2015 v 20:11 | Reagovat

Taky bych chtěl "JEN NĚCO ŘÍCT" všechny tyto komentáře jsou jen pouhá slova a nemají žádný smysl,kromě toho,že nám zaneřádí mozek,ale v životě nám to není k ničemu.Všechno musí člověk zjistit sám a je jedno co mu měkdo řekne,nebo si to přečte,jak se říká: "ani ve škole tě nic nenaučí,pokud to nezjištíš sám" a to platí o všem na tomto světě.Proto tady jsme,aby jsme na všechno přiši sami a poučili se.

15 Eda Eda | 10. června 2015 v 20:32 | Reagovat

[13]: Mistr Kája kdysi zpíval "Tam kde šumí proud". To byly ještě časy. Teď už proud jen kecá.

16 Martin Martin | 10. června 2015 v 21:11 | Reagovat

Já dodávám, že díky kodexům, které ve Vás byly vytvořeny, není již možné se tohoto sebeklamu zbavit
-------------------------------------------

Lidi nechte takových prohlášení, dělá to právě v lidech ten balast,protože když si to přečte někdo kdo je v egu,tak tomu hned uvěří,spíš mu to vezme naději na poražení ega...  A jak víme,ego se toho velice rádo chytne...

Vědomí je vždy silnější než ego, vždy (samozřejmě u uvědomělého jedince)

17 mariankosnac mariankosnac | 10. června 2015 v 21:38 | Reagovat

[9]: Okrem tých čiarových kódov je to aj chémiou vo vzduchu a v potravinách, umelými barvivami, povinným očkovaním detí aj podprahovkami v rozprávkach, po tom sú decká jak z divých vajec, tak zlé decká kedysi nebývali.

18 ôk ôk | 10. června 2015 v 22:03 | Reagovat

[15]: střevní proud:)

šířit!:
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Zavrete-hranice-chrante-sve-zeny-Muz-ktery-lecil-muslimske-delikventy-promlouva-o-osklivych-strankach-islamu-Ale-rika-Mam-rad-vsechny-lidi-a-chci-aby-byli-svobodni-378835

19 Aronie Aronie | 10. června 2015 v 22:40 | Reagovat

Diskuze zde mě baví a jsou poučné.Zrcadlí se zde problematika lidstva na Zemi.

20 Robo Robo | E-mail | 10. června 2015 v 22:55 | Reagovat

[12]: Tiež som na číslo 666 zmenil názor. Minimálne už ho len tak bez rozmyslu nezatracujem.
Je mi navyše podivné, Tomáši, že práve Ty to tak obhajujes. Ty, ktorý všade píšeš, že všetko je naopak.
Nieje dostatočný dôkaz, že vo všetkých holyvúdskych filmoch s touto témou je 666 ukazane ako negatívne číslo...že to bude asi presne opačne? A okrem toho som aj čítal odbornejsi názor, prečo číslo 666 negatívne/deštruktívne nieje. Skôr naopak. Šírenie strachu a otáčanie všetkých hodnôt je zločin proti ľudskosti.
Keď niekomu pripomeniem, že existuje niečo, ako Staroslovienská Bukvica (obrazové písmo našich predkov, neuveriteľne dokonalé), tak si tak nanajvýš myslí, že rozprávam o deviantoch.

A ešte napríklad.....anjeli a archanjeli sú VŠETCI tmaví...napríklad. Zas sa z Holyvúdskych dozvedáme opak, však? Svetlí sú LEGovia a Arlegovia.. Používajte ZDRAVOMYSLIE.

21 proud proud | 10. června 2015 v 23:04 | Reagovat

[19]: Ano Aronie,taky si toho vsimam,zvlast v reakcich "nekterych(spis nektereho,zrejme nezletileho) jedincu :-)))

[12]: PS: Pro tm a Woodmana,zkusim to jeste nekde dohledat jak to s tim cislem je,naposled jsem se o to zajimal peknejch par let zpatky jeste v Americe.Taky me prekvapilo,ze to cislo je jiny a svetu je umyslne podvrzenejch 666.

22 tm tm | Web | 10. června 2015 v 23:05 | Reagovat

[20]: Robo, pokud neznáš velkou část symboliky a k tomu další energetické hodnoty působící na lidské bytosti, nemá cenu o tom diskutovat. Není to na článek, ale na články a na to nemám momentálně dosti času.....
Je to pouze a jenom tvůj názor a tvoje myšlení, které tě vede....
tm

23 mariankosnac mariankosnac | 11. června 2015 v 1:51 | Reagovat

[20]: A prečo by do holywoodskych filmov dávali nepravé satanovo číslo, keď oni potrebujú šíriť to pravé, čo má deštruktívnu rezonanciu.

[21]: O tom som niekde čítal že vraj v pôvodnej Biblii bolo to satanovo číslo 616 a potom ho prepísali na 666.

24 Jan Jan | 11. června 2015 v 8:25 | Reagovat

[20]:...a jak to víte vy,že jsou temní?to,že to někde jako napíšou???pravda je ošemetná věc...a proč některým lidem andělé pomáhají?

25 proud proud | 11. června 2015 v 10:43 | Reagovat

[22]: "Je to pouze a jenom tvůj názor a tvoje myšlení, které tě vede.... " stejny plati ale samozrejme i pro tebe,jako pro vsechny :-)

26 proud proud | 11. června 2015 v 10:52 | Reagovat

[24]: Kdyz ono je osemetny uz ono deleni na temny a svetly,kdyz pujdu do dusledku a duality.Svet taky neni jen bilej a cernej,ale jeho vetsina je ve spektru sedy mezi nima.Navic se dopoustime zakladniho omylu polidstovani cehokoliv.Lip by bylo delit na zly a hodny,i kdyz i tady plati ze jak dole,tak i nahore,je to cely krapet slozitejsi.Co je pro jednoho dobry,muze bejt pro jinyho spatny,proto je nejspis lepsi ridit se vetsinou a vysvetlovat co proc a jak.

27 tm tm | 11. června 2015 v 10:58 | Reagovat

[25]: Je zde mnoho lidí, kteří mají jiné vědění než ti ostatní. Už jsem o tom v minulosti psal a nehodlám to neustále opakovat. S těmi šestkami je to tak, jak píši.....
tm

28 Vladimír Vladimír | E-mail | 11. června 2015 v 11:02 | Reagovat

[19]: Aronie přesně proto tady chodím,nic jiného si člověk nemůže odnést,než všeobecný úsudek a s přidáním svých zkušeností si pak dělá postoj k životu a relativní pravdě.Nic jiného si nemůžeme odnést,protože to,co se děje ve světě nezměníme,ten jde v souladu s Vesmírnými zákony,tak proč bychom se nad tím vším stresovali a rozčilovali a tím,ještě více produkovali negativní energii.Je třeba tvořit dobro a lásku a ostatní nechat aby plulo samo.Takže díky těmto diskuzím každdý s nás rosteme a tím budujeme soudržnou jednotu celku.

29 Robo Robo | E-mail | 11. června 2015 v 11:04 | Reagovat

[24]: Jan, v "nebi" s anjelmi si budete užívať kľud a nebudete sa rozvíjať. Základom všetkého je rozvoj/pohyb.
Inak, "nebo" je od spojenia "niet Boha".
"nebesia" je od spojenia "niet besa".
V "nebi" vládne "Boh" Jahve. Vieme, ako to u nás vyzerá od nástupu židokrestanstva (cca pred 5.500 rokmi až doteraz).

Preto je dôležité poznať múdra svojich dávnych predkov a porovnať ich sám v sebe. Ale ak svoje dejiny nepoznáme (oficiálne zdroje nám predhadzuju len hisTÓRiu, ktora je už z podstaty prekrutena), nemáme čo porovnávať..

30 Robo Robo | E-mail | 11. června 2015 v 11:14 | Reagovat

Inak, číslo 666 je okrem iného aj číslo uhlíku, z ktorého sa skladá / skladal (teraz sa mení na 166) človek - 6 neutrónov, 6 protónov, 6 elektrónov.

Tmaví sa nepochybne snažia zneužiť mnoho vecí pre svoje účely.
A ešte viac vecí prekrucujú (napríklad tá "Bukvica", ale aj mnoho mnoho iných....Slovan sa po anglicky povie Slave - v preklade otrok. NIKDY sme otroci neboli a ani nikoho neotrocili. Az do 10.-11. storočia, pravda. To už je ale iný pribeh).

31 Robo Robo | E-mail | 11. června 2015 v 11:15 | Reagovat

v angličtine - "Slav" - Slovan, "slave" - otrok.
Podsuvaju nám to do podvedomia...

32 proud proud | 11. června 2015 v 11:56 | Reagovat

[31]: Samozrejme,vyraz "Slovan" je umelej,puvodne plati Sloven,nebo Slovien.Ovsem jsou i lidi neochvejne presvedceni o svejch pravdach,odmitajici se rozvijet a pracovat na sobe a svejch nazorech,doplnovat je,ti odmitaji "cokoliv opakovat",neb jen oni maji patent na pravdu :-)

33 Robo Robo | E-mail | 11. června 2015 v 12:42 | Reagovat

[27]: Je už Deň Svaroga a MOŽNOSŤ ho využiť platí pre všetkých.
Prinesie nám POSTUPNÚ znovuaktivaciu mozgu až na 100%.

34 soto soto | 11. června 2015 v 13:04 | Reagovat

základ davaji dětem rodiče,  zvidavost dětí je osekávána jen na ně a dotekovy život je jen v rodinném kruhu, když vyrostou a deti v tomto na sve  rodiče definitivně zanevřou musi však projit školením o tom pravém partnerovi pro život. Zejména dívky to pochopi přesně, musi si najít zodpovědného taťku moulu, který bude makat jak blázen od rána do rána.
I mladí muži touží po vlastnění ženy . A dílo zkazy je hotovo. Peníze v tom hrají někdy zkrytou ,ale vždy hlavni roli. Nebýt penězí, odpadne hlavni motiv toho vseho už od dětství.  Zijeme v přichází Enzoni době, která je byčována zastupnymi objekty lásky, tu celebrity, tu nova auta, móda. .. a lidi samotni se neumí navzájem ani dotýkat ani si nezistně vycházet vztříc , ani se vciťovat do potřeb druhého. Šanci budou mit větší až ti,  co projdou mnohem  méně puritanskou výchovou a to jsou uz dnes nejčastěji cikani a pak ti cernosi , co sem přichází. Asexualita plodi kromě taťků moulů také např. úbytek spermii, celkově nemocnost a celkově špatné životní podmínky,  kdy zkratka běloši vyhynou, nebo se zredukují na malý počet.  Jejich úloha zmodernizovat lidstvo byla naplněna a nyní by bylo lepší,  kdyby zmizeli pres noc, nebo to tady cele ještě potento.

35 ôk ôk | 11. června 2015 v 13:29 | Reagovat

[31]: Slav je hovorová zkrácenina, správně je Slavian.

36 Robo Robo | E-mail | 11. června 2015 v 14:46 | Reagovat

[35]: výraz "slave" je mladší a platí podvedomé programovanie..

proud - Slovien je správnejšie, než Sloven.

37 Jan Jan | 11. června 2015 v 15:05 | Reagovat

..se mi líbí jak všichni ted papouškují Védy...kdysi frčeli Kelti,před nimi druidové a zítra? budte sami sebou,budte to vy a né nějací bohové co vám říkají co máte dělat,kdy se vysrat a co jíst...BŮH JE KAŽDÝ Z NÁS..

38 proud proud | 11. června 2015 v 17:08 | Reagovat

[37]:Zajimave napsany,ale vlastne svym zpusobem pravda:-))))))))).Az na Vedy,je videt ze je neznas,nejsou az tak o bozich jak je zname z cirkvi ktery je polidstujou coz je fatalni umyslnej omyl,jako spis o prirode a jejich procesech,jen se tomu dali jmena ;-).

39 Vladimír Vladimír | E-mail | 11. června 2015 v 17:59 | Reagovat

[37]:Jan přesně toto si myslím taky,je třeba být originalní ( sám sebou ) ne náhražkou a hlásnou troubou někoho jiného,protože každý tímto svým  originálním chování,předává těm druhým  kreativitu a pro život důležitý impulz a to je pro soužití moc důležité.Vždyť právě toto chtějí v nás temní potlačit a udělat s nás stroje.

40 4444 4444 | 13. června 2015 v 17:44 | Reagovat

Ve Védách najdu vždy mnoho potřebného, nejsou však pro každýho tj plně pochopí zdá se jen někdo.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.