Jestli je skutečně pravidý následující článek.....

25. června 2015 v 8:57 | prvopodstata tm převzato |  Články
....tak to bude na planetě zemi asi velký mazec.....


Bush, Rothschildové stíháni, nová odhalení, Řecko, všechny známky zrychlování demontaze kabaly.
22-6-2015
Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího "Společnosti Bílého Draka.

Rychle narustají známky toho, ze chazarský zločinecký syndikát, který se nelegálně chopil moci ve Spojených Státech a mnoha evropských zemích se systematicky odstranuje. New Yorkský odvolací soud, například, rozhodl, že úředníci, kteří sloužili v průběhu režimu George Bush Jr. můžou býti zažalováni a mohou čelit obvinění z trestných činů. To otevírá cestu pro masové uvěznění pachatelů masové vraždy ve WTC 11. zarí 2001.

http://www.nydailynews.com/news/politics/bush-aides-sued-detainees-court-rules-article-1.2262084

Dalším znakem je také to, že francouzský soudce nařídil, aby jeden z nejvyšších členů rodiny Rothschildů, baron David de Rothschild, byl dotazován policií na základě obvinění podvodu.

http://www.theolivepress.es/spain-news/2015/06/18/exclusive-baron-rothschild-indicted-in-france-over-fraud-case/

Také, zabíjení JP Morgan (Bush) bankéřu dosáhlo nových výšek s "náhlým úmrtím" jejich předsedy a místopředsedy výkonného pracovníka firmy Jimmyho Lee. Více než tucet JP Morgan bankéřu v poslední době, náhle zemřelo a je jasné, ze někdo sleduje stopu. Ujišťujeme vás, že stopa vede do zločineckých rodin Bush/Clinton.

Mezitím, je rostoucí konsensus, ze řecká krize brzy kulminuje a masivní výběry eur z řeckých bank ukazují, že na úrovni ulice lidé vědí, řecký "default" (= platebni neschopnost) je nevyhnutelný. Nicméně, formální řecký "default" by začal dominový efekt, který by svrhnul Německo, Francii a zbytek eurozóny jeste před tím, nez by zasáhl nakonec Spojené státy. Z tohoto důvodu řecká vláda ví, že centrální banka EU, MMF a jejich šéfové z FEDu nebudou tlacit na pilu, ale místo toho si budou kupovat čas různými účetními triky. To je důvod, proč se řecký ministr hospodářství minulý týden v Moskvě, po schůzce s ruskými úředníky, dopustil duverne předpovědi o řecké dluhové krizi.

http://tass.ru/en/world/802620

Přes všechno číselné mlzení s kouřem a zrcadly přicházejících ze Západních vlád, západní finanční systém (Federal Reserve Board) je zbankrotován a už v konkurzu. Korporátní dceřiná spolecnost FEDu, Korporace Spojených Státu Americké v čele s "úřadujícím předsedou" Barackem Obamou nyní vydává falešné finanční údaje za nynejsi rok, která vytvarejí dojem, ze je vše v pořádku. V poslední době, například, jejich celkový dluh zůstal zmrazený od 16. března tohoto roku na 18.11 biliónech dolaru, coz je více než 100 dní.

Nadace Bileho Draka také přijala nové potvrzení, ze FED byl v bankrotu-konkurzu jiz mnohem déle, než to. Někteří starsí asijstí bankéři, kteří se setkali s Alanem Greenspanem (když byl šéfem Fedu), a s tehdejším americkým prezidentem Al Gorem, se ptali na Mandzuské zlato, které jim byl FED povinen vrátit, a Greenspan řekl, ze FED nemuze splatit zadne zlato, ktere jim dluži "protože oni žádné nemají". Greenspan také řekl, že Fed nemuze zaplatit miliardy dolarů v hotovosti protože "to by zbankrotovala vláda." Místo toho, bankéři polozili na stul sve "obchodní licence". Poté, co opustil budovy Federálních rezerv v New Yorku, šel do Starbucku na kávu. Zatímco byli na káve, jejich auto explodovalo. Okamžitě vzal metro na letiště a chytil první dostupný letu na Filipíny.

Pak šli navstivit hlavu Interpolu v Evropě. Šéf Interpolu je vzal a ukazal jim zednáře z P2, kteří řídí Vatikán. P2 jim vysvětlili, že se ve Spojených státech stal státní převrat, který byl následován invazí do Iráku, "protože tak systém fungoval". Mysleli si, že se tito lidé od 11. 9. 2001 úplnbr pomatli.

Tito Asiaté mají stále své oprávněné nároky vůči FEDu a FEDu nebude dovoleno je tentokrát zase vybombardovat. Aktuální veřejné tváře FEDu a kabaly jsou loutkový prezident Obama a predsedkyne FEDu Janet Yellen.

Vzhledem k tomu, že nemohou splatit peníze, které dluží Asiatum, takže Asiaté a jejich spojenci BRICS nyní pilně staví alternativní finanční systém. Nová banka BRICS očekává, že se otevře 7. července, zatímco Asijská Infrastrukturní Investiční Banka se také pohybuje kupředu.

Tento krok je doprovázen velkou kybernetickou válkou. Hodně z toho, co je uvadeno v korporátních médiích v podobě příběhů nebo dat bylo všechno ukradeno US Federalními zaměstnanci atd..

Nicméně, hojné neoficiální anekdotické důkazy ukazují, ze skutecna kyber-válka probíhá také mezi světovými finančními sítěmi. Starsí bankéř kabaloupodporované Asijské rozvojová banky v Manile se obával o jeho bankovním účet v americkych dolarech v USA, a tak požádal o prevod penez, které mely být převedeny do jeho banky na Filipínách. Ve Filipínské Bance mu řekli, ze oni to nemohoudělat, protože kabalou řízený SWIFT - mezinárodní systém finančních transakcí - "nefunguje".

Tento spisovatel také zažil nějaké potíže, když se snažil zaplatit svůj účet VISA v bankomatu. Bylo mi řečeno, ze potřeboval jsem se obrátit lidskou zástupce. Šel jsem do zpracovatelského VISA kanceláři a prodavač dal svou kartu do jejich bankomatu. Návrh zákona, který se objevil způsob, jak byl větší než můj skutečný Bill a úředník mi řekl, abych to ignorovat, a ne se starat o to, ale prostě zaplatit částku na můj papírový účet. Vysvětlila, že byli s "nastavení systému." Legrační věc také stalo, když to autor požádal o finanční údaje z Paypal internet transakčního systému. Paypal mi poslal podrobné finanční údaje, které patří do úplně jiné osobě. Když se zeptal, proč by mi poslat soukromou transakcí údaje nesprávné osobě se jim vysvětlit ", že byli s systémové problémy."

To vše je neoficiální, ale skutečnost, že většina z více než 50 bankéřů, kteří v nedávné době náhle zemřel a tajemně byli odborníci se ukazuje, že finanční kybernetická válka, se stěhuje z kyberprostoru.

Faktem je, západní finanční IT systém vytvořil stovky bilionů, ne-li kvadriliony, quintillions nebo více dolarech a eurech, které nemají žádný základ v realitě. Na konci dne, analogová realita se chystá vyhrát, a to je důvod, proč aliance BRICS s jejich kontrole komodit a výroby, jsou výherní. Pentagon se rovněž vyhrál proto, že ve skutečnosti řídí muži se zbraněmi, kteří jsou ochotni bojovat v případě potřeby.

Lidé, kteří se ztrácejí jsou Khazarian dav. Skutečnost, že Bush / Clinton dům otrok Barack Obama je pod tlakem uvolnit 28 stránek o Saúdské Arábii redigovány z oficiálního 911 zprávě ukazuje Saudi to jsou další Khazarian domino padat.

Nově instalované Saudský král Salman poslal svého syna do Ruska minulý týden nabídnout Rusům úplnou kontrolu na světovém trhu s ropou v výměnných mezikontinentálních balistických raket a jaderných zbraní, podle Pentagonu. On se vrátil s prázdnýma rukama. Saúdové mají jaderné zbraně Izraelci dali jim ale nemohou je střílet mnohem dále, než Jemenu. To znamená, že nelze použít jaderného vydírání, aby se zabránilo probíhající Takedown tohoto ohavného režimu podle Pentagonu bílých kloboucích a jejich regionálních spojenců.

Nacistický režim nainstalován Khazarians na Ukrajině je také vyšilovat teď, že jejich patroni jsou zjevně prohrává bitvu o planetě Zemi. Podle Sputnik News (možný agentura vpředu), ukrajinský prezident Petro Poroshenko požádal ukrajinský Ústavní soud, aby rozhodl, že svržení svého předchůdce Viktora Janukovyče bylo neústavní.

http://sputniknews.com/politics/20150620/1023639521.html

Jinými slovy, klíčovým účastníkem v nelegálním Khazarian převrat proti jeho předchůdce se náhle kritizuje převrat. Nejlepší rada, můžeme dát Poroshenko je mu říct, na to zapomenout snaží vysát až k Rusům a najít hlubokou díru skrývat v místo.

Nicméně, je nepravděpodobné, že by kdekoli na této planetě, nebo dokonce v tomto vesmíru, pro Khazarian satanisté jako Poroshenko se schovat do ještě.

Kolaps jejich celosvětového režimu dluh otroctví se zrychluje a jejich imunita před stíháním za masové vraždy se vypařuje spolu s jejich penězi legrační.

Britové, švýcarský, Němci, Francouzi a Vatikán již opustili Khazarians a spojil s WDS a BRICS aliance.

Papež Francis nedávno potvrdil tuto změnu vydáním encykliku volání pro téměř přesně to, co WDS byl volá, masivní kampaň k ukončení chudoby a zastavit ničení životního prostředí. Součástí globální oteplování jeho řeči byl mimo kontakt s realitou, ale jasně papežův srdce je na správném místě. Jednání mezi Vatikánem a WDS Probíhají a přátelský. Totéž platí o Brity, Francouzi a Němci.

Změna režimu je také přichází do Japonska. Tam je hodně o tom nemůžeme hlásit v tuto chvíli, ale jasně režim tady loutka je na kahánku. Poslední domino, aby pád bude Washington DC, Izrael a New York.

Nemáme rádi, aby konkrétní data o tom, kdy se tak stane, ale my na vědomí, že MMF odložila setkání se rozhodnout, jak postupovat, aniž by ve Spojených státech až do září. Bereme na vědomí, že rok jubilea bylo předpovídal Vatikánu, náboženských Židů a mnoho dalších začít 13. září, 2015. 13.září letos připadá na neděli, takže poslední obchodní den před tím bude 11. září. Pamatuj, pamatuj, 11. září. Také si pamatuji krevní měsíc 28. září.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.