Jaká je situace v jiných zemích.....

9. června 2015 v 0:54 | prvopodstata tm převzato
....bylo by dobré si přečíst níže uvedený článek, jaká je situace třeba ve Švýcarsku s emigranty.

Jak to vypadá ve Švýcarsku dnes.....

Včera v 10:18
Informace o soužití švýcarského obyvatelstva s muslimy. Všude je to stejné, sotva je jich víc, už násilnický charakter islámu nezapřou.
Ale stále jsou zde snahy Čechy přesvědčit, že islám je mírumilovné náboženství.
Vážené matky, čerstvá zpráva!
Na víkend k nám přijeli příbuzní ze Švýcarska, kteří tam v roce 68 emigrovali. Normálně se tam začlenili a pracovali, dnes důchodci. Teta je sestřenice mého otce. Hned jsem zavedla řeč na imigranty, jak se k tomu staví a jak to tam vypadá. Teta byla ze začátku opatrná, nevěděla, jak to mám já. Řekla, že ač jsou sami emigranti, tak že k téhle islámské uprchlické vlně se staví hodně negativně a to proto, že už pár let tam mají imigranty a jsou s nimi velké problémy. Nechtějí se začlenit, nechtějí pracovat, nechají se zaměstnat na 3 měsíce jen proto, aby pak mohli brát podporu. Navíc pokud někdo dostane azyl, okamžitě za ním přichází velmi početná rodina a prý jejich rodina nekončí nikde… Zahalené ženy nechtějí před policisty sundat burku, nechtějí se fotit na doklady, bylo jim nařízeno, že musí, jinak doklad nedostanou.
Ženy jsou velmi arogantní např. v obchodech, stalo se jí, že si prohlížena oblečení na takovém tom kolotoči, přišla muslimka a kolotoč roztočila schválně prudce, aby ji prohlížený kousek vyrvala z ruky. Její dceři se zase stalo, že muslimské dítě začalo kopat do jejího psa (30cm), ona ho jemně odstrčila a vysvětlila, že takhle se nemůže chovat ke zvířatům. Okamžitě tam byla skupina zahalených žen a začala ji vyhrožovat, co si to dovoluje, její dcera raději rychle odešla, měla strach, že ji fyzicky napadnou.
V některých kantonech je třeba 80% dětí ve školkách a školách muslimských a učitelky mají velké problémy. Dávají prý silně najevo (i děti), že pohrdají nemuslimy. Začínají požadovat stále víc a víc své zvyky, např. nechtějí vepřové, ale ne jen, že by to nejedli oni sami, ale nutí nejedení vepřového i bezvěrcům! Požadují stavění minaretů, na to bylo nějaké referendum a minarety neprošly (výsledek byl celkem těsný). Lidi se už dost bojí o svou bezpečnost a obávají se o budoucnost země. Prý se tam často koná nějaké veřejné hlasování - asi něco jako referendum - ale pokud jsou u moci zrovna socialisti nebo zelení, tak potlačují hlas lidu. Ještě důležitá jedna věc: pokud imigrant nebo např. muslim způsobí tr. čin nebo má nějaký problém, tak novináři nemůžou napsat, že to byl muslim ani imigrant, protože by to byla diskriminace (víra). Našli ale termín, který obchází to nařízení, teta to nedokázala přesně přeložit, ale něco jako "nezápadního původu". A pod takový článek se novinář nikdy nepodepíše jménem kvůli obavě z odplaty.

Takže pokud někdo nevěřil, že se něco takového opravdu děje už třeba v Británii, Německu, tak tady má další důkaz, že se to opravdu děje. Oni jsou mírumilovní, ale jen ze začátku, kdy jich je málo. Naši příbuzní bydlí u Zurichu a v ulici bydlí albánská rodina, prý žádný med…… téma imigranti pak skončilo, přišla na řadu rodinu, vidíme se jednou za rok, tak abychom taky probrali něco jiného….předávám vše tak, jak mi teta řekla!

Muslimové ve Švýcarsku

Ve Švýcarsku žije odhadem 400 tisíc muslimů, většinou z bývalé Jugoslávie nebo Turecka. Švýcarsko má 7,5 milionů obyvatel. Po křesťanství je islám druhým nejrozšířenějším náboženstvím v zemi. Podle vlády aktivně praktikuje náboženství méně než 13 procent tamních muslimů. Pod Alpami stojí dvě stě mešit, jen čtyři z nich mají i minaret.


A zde ještě jedna zpráva přeložena z novin New York Times:


"Afričtí 'uprchlíci' jsou vyvrhelové"
4. červen 2015
NEW YORK, USA
Představitel Republiky Kongo u Organizace spojených národů (UN, OSN), Serge Boret Bokwango, svoje odmítání "uprchlické politiky" Evropské unie vyjádřil velmi drasticky:
"Afričané, jež nyní vidím v Itálii, jsou doslova vyvrhelové a odpad Afriky. Prodají cokoli a kohokoli a zku.ví i sami sebe.
Tito lidé vystupující po ulicích jako kramáři a slídící ulicemi měst za kořistí v žádném případě nejsou Afričani v Africe, bojující za obnovu a rozvoj svých zemí.
Vzhledem k tomu se ptám sám sebe, proč Itálie a jiné evropské země a také arabské země dovolují a tolerují, aby se na jejich národních územích takové osoby zdržovaly.
Pociťuji silný vztek vůči těmto přistěhovalcům z Afriky, jež se chovají jako krysy napadající města v Evropě, a silný stud za ně.
Pociťuji ale také silný vztek a stud vůči těm vládám v Africe, které tomuto masovému odchodu svého odpadu do Evropy také ještě napomáhají."
Toto stanovisko jednoho představitele Spojených národů zná patrně i vláda Německa. A navzdory tomu je i nadále snahou dostat do Evropské unie tohoto "odpadu" co nejvíc. A politici se dokonce nestydí tvrdit o něm, že to jsou "kvalifikovaní odborníci".
Ti, co by dali přednost takzvanému "australskému modelu", nejsou v Evropské unii slyšeni.
Australský model
Lodě s "uprchlíky", přistižené australským námořnictvem nebo pobřežní stráží, nesmějí přistát a jsou poslány zpět. Kdo se utopí, zemře hladem nebo žízní, je si tím vinen sám. Nemusel se přece na takovou cestu vydat. Protože každý z těchto uprchlíků ví, že to, čeho se právě účastní, je ruská ruleta.
Zde originál v němčině:

"Afrikanische 'Flüchtlinge' sind der Abschaum"

4. Juni 2015
NEW YORK, USA
Der Vertreter der Republik Kongo bei den Vereinten Nationen (UN), Serge Boret Bokwango hat sein Unverständnis über die "Flüchtlingspolitik" der Europäischen Union
sehr drastisch zum Ausdruck gebracht:
"Jene Afrikaner, die ich jetzt in Italien sehe, sind der Abschaum und Müll Afrikas. Sie verkaufen alles und jeden und prostituieren sich.
Diese Leute, die als Krämer an den Stränden auftreten und in den Straßen der Städte herumlungern, sind in keiner Weise repräsentativ für die Afrikaner in Afrika, die für den Wiederaufbau und die Entwicklung ihrer Heimatländer kämpfen.
Angesichts dieser Tatsache frage ich mich, warum Italien und andere europäische Länder sowie die arabischen Staaten es zulassen und tolerieren, dass solche Personen sich auf ihrem nationalen Territorium aufhalten.
Ich empfinde ein starkes Gefühl von Wut und Scham gegenüber diesen afrikanischen Immigranten, die sich wie Ratten aufführen, welche die europäischen Städte befallen.
Ich empfinde aber auch Scham und Wut gegenüber den afrikanischen Regierungen, die den Massenexodus ihres Abfalls nach Europa auch noch unterstützen."
Diese Einschätzung eines Vertreters der Vereinten Nationen dürfte auch der deutschen Regierung bekannt sein. Und dennoch werden immer weitere Bemühungen unternommen, immer mehr "Abschaum" in die EU zu bekommen. Und Politiker sind sich nicht mal zu schade, diese als "qualifizierte Fachkräfte" zu deklarieren.
Diejenigen, die das sogenannte "Australische Modell" bevorzugen würden, finden kein Gehör in der EU.
Australisches Modell
Schiffe mit "Flüchtlingen", die von der australischen Marine oder Küstenwache aufgegriffen werden, dürfen nicht an Land und werden zurückgeschickt. Wer ertrinkt, verhungert oder verdurstet, ist selbst schuld. Er hätte ja nicht mitfahren müssen. Denn jeder dieser Flüchtlinge weiß, dass es russisches Roulette ist, woran er gerade teilnimmt.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 proud proud | 9. června 2015 v 16:59 | Reagovat

Nejen Svycari placou na spatnym hrobe,co dopustej,to maji,s nami to nebude jiny.Uprchlici problem nejsou,problem je nase "politika" k nim ! Oni muzou chtit co chteji,ale je na nas jak se k tomu postavime a co jim dovolime a co ne!Zachranit zivot,existenci,prosim,ale prizpusobit se musej oni nam,ne my jim,kdyz se jim to nelibi,muzou jit o dum dal.Je to jen na nas,jak po sobe nechame skakat jak nase radobyzastupce,tak uprchliky!Jen si to uvedomit a zacit konat,nic vic,nic min.

2 Vladimír Vladimír | E-mail | 10. června 2015 v 20:35 | Reagovat

Mylím,že tento článek jen potvrzuje to, co jsem napsal,už v komentáři výše. Imigranti jsou tady přiváženi záměrně,pro rozvrat evropských tradic a morálky občanů.A co na to evropané? NIC...

3 proud proud | 10. června 2015 v 23:15 | Reagovat

[2]: Je to dost dobre mozny a i logicky Vladimire,ale muzeme delat jen to kam dosahneme a meli bysme to delat tak aby to splnilo ucel,to je pomoc uprchlikum,ale eliminace ohrozeni nas a nasi kultury.Prave proto,ze je naplanovanej jinej scenar,a to destruktivni.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.