Invaze do Evropy.....

30. června 2015 v 15:54 | prvopodstata tm převzato |  Články
....nebude pro jůesej asi snadná k dokončení, jak tvrdím, vzali si velkou kost na které si vylámali poslední zuby.....


29.06.2015 20:23
Petr2 |
Dávat na roveň rodiny homosvazky znamená degradovat výlučnost rodiny na něco méněcenného a chorého. Je to jako třeba dávat na stejnou roveň chirurga a vraha z důvodů, že oba pracují s noži. Časem se začne chirurg za své povolání stydět a myslet si, že je stejně úchylný jako vrah.
Pouze rodina, kde je muž a žena, vytvářejí plozením národ. Rozbitím tradiční rodiny se zničí i tradiční (evropské) národy. Další krok k zničení národa: naředit jej importovanými Afroaraby (totálně nekompatabilními vetřelci-kolonisty) množícími se 25x rychleji, než původní domorodé etnikum.

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
sociolog Hartl z agentury STEM o ČR: "Jsme nepřirozeně etnicky homogenní"
prof. páter Halík: "Potřebujeme se uprchlíkům otevřít, byť to znamená přijmout ekonomická i bezpečnostní rizika"
prof. Švejnar, býv. kandidát na prezidenta: "Přijetí uprchlíků může omladit stárnoucí populaci"

Nadnárodní společnosti, zastupované politiky-loutkami a divadlem pod názvem "demokracie", spatřují v národních státech hlavní překážku, které omezuje jejich zvrhlou a nezřízenou touhu po dalším zisku a nových trzích. Kdyby nebyly v Evropě ty pitomé národy, co se pořád iracionálně brání imigraci,už by zde mohla být dávno nastěhována půlka Afriky, čímž by se velkokapitalistům zvětšil evropský trh pro odbyt zboží hned 2x.
To, že zrůdný plán na zánik původních evropských národů není uhozená konspirace dokazuje i německá historička v TV diskuzi se slovenským europoslancem Sulíkem:
Musíme pochopit, že v průběhu 20 let už nebudeme hovořit více o Slovácích, Italech, Řecích...ale jen o občanech jediné země - eurozóny.
Že je to opravdu velmi vážné, neboť zde jde již o holé přežití národa (za Hitlera byla ohrožena jen 1/2, zbytek by přežil,jen by německy hovořil) lze soudit z velmi nevybíravého slovníku Zemana 28.6.15 pro parlamentnílisty. Překlad do srozumitelného jazyka:

1. USA mají inteligenci brontosaura a jsou proto určeny k zániku
2. USA jsou stejným agresorem jako Hitler (ten taky napadl všechny kolem a jako první)
3. současní čeští politici kolaborují stejně jako za nacistické okupace
4. přijímáním imigrantů umožňujeme bojovníkům IS se usazovat v Evropě
5. díky politice zbabělého ustupování (usmiřování,appeasementu) se Evropa nachází v roce 1937 čili situaci podobné té, jako rok před anšlusem Rakouska
6. už v lednu varoval Zeman o hrozbě superholocaustu původních evropských národů
7. chystá v září šokující projev na Valném shromáždění OSN

Toto jsou názory nikoli politika, nýbrž odborníka na prognostiku,jehož úkolem je předvídat budoucnost. Proto Zemanem vyslovená vize by měla být brána vážně, a ne se ji vysmívat jako tlachání starce churavějícího alkoholem. Pjakin by se měl dovědět aspoň bod 1 a 2. Ať to vyřve do celého Ruska. Získáme tím srdce dalšího spojence v boji - a do budoucna snad i nějakou tu diskrétní skidku coby bonus. Prezident drsnými slovy buší do dvěří a vrat doslova každého domu, aby se občané už ráčili konečně probudit z rajského evropského snu. Procitli a podívali se konečně úděsné realitě do očí - jak mocní tohoto světa - za jejich zády - zcela nezakrytě realizují obludnou ideu likvidace evropské civilizace pod pláštíkem multikultury. Import této rasové zvrhlosti řízený přímo z centrály v Bruselu je nám dávkován postupně a nenápadně tak, aby si toho domácí ani nepovšimli.

Brontosaurus: vyhynulý dinosaurus, žijící v Severní Americe (Wyoming, Utah, Montana). I přes své obrovské rozměry (váha 30t, délka 20m) měl jen malou hlavu s malým 400g mozkem (člověk má mozek 1,3 kg)

 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Mirkan Mirkan | 30. června 2015 v 17:20 | Reagovat

Jak uvařit žábu,aby si toho nevšimla-klasika.

2 Nový Nový | 30. června 2015 v 23:04 | Reagovat

Zde je článek učitele, který učil černošské děti. Stojí to za přečtení - článek odhaluje myšlení černošských dětí, a nastíní, co nás brzy může čekat tady:

http://www.protiprudu.org/ake-je-to-ucit-ciernych-studentov/

3 Nový Nový | 30. června 2015 v 23:04 | Reagovat

http://www.protiprudu.org/ake-je-to-ucit-ciernych-studentov/

4 Emil Emil | 1. července 2015 v 8:06 | Reagovat

[2]: Je to holt jiná rasa, negroidní, co si ji před dávnými věky vyšlechtili Anunnaki Nephilim z hominidů, aby pro ně pracovala. Bílí jsou odjinud, budou vždy jiní než negroidní černoši.

5 soto soto | 1. července 2015 v 9:06 | Reagovat

Bílá rasa je nezachranitelná.Ikdyby se psalo o všech důvodech proč, tak proč by se náhle mělo na tom něco měnit,  když jede po destruktivní linii více jak 5000let?
Hlavním důvodem je, že byla vždy proti přírodě a teď, když má už tolik nashromážděných zbraní, tak dílo jen dokoná. Více vnitřně jak ve vnějším projevu. Vnější projev může být zmírněn, v to naprosto věřím, žádná 3sv nebude, ani kompletní ekologická katastrofa ale vnitřní nastavení nikdo nezruší ani nezmírní. Bíla dobra byla jen pro otrockou výrobu a nyní sladké plody, budou dle spravedlivého řádu, dlouho sklízet jiné rasy.
Zemana obdivuji , Putinovi fandím aby nastartoval nove lidské nwo. Ale vybírá se jen způsob provedení,  aby po nás nezbylo jen bílé místo na mapě. A ja se na snědé míšence těším,  kdo z vás by nechtěl být hezky opalálený od mala? Kdo z vás by se nestyděl za sýrovou nebo mrtvolnou bledost?

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.