Dnes se podíváme na zoubek rakovině a možné metody léčby. Aneb moudří a chytří používají alternativy, ostatní jdou na chemoterapii..........

12. června 2015 v 9:54 | prvopodstata tm převzato |  Zdraví
....je několik možností jak tuto "houbu" z těla odstranit. Jedna z nejlepších je samozřejmě ta nejjednodušší. Jsou daleko dokonalejší metody než vražedná chemoterapie, která ještě nikomu nepomohla.

1) Pít čistou vodu a používat denně kokosový pannenský olej a to několikrát po 3 hodinách.

Užívejte 2 polévkové lžíce kokosového oleje každé tři hodiny během dne (8 - 10 lžic denně).
Vypijte cca 4 litry čisté vody s přísadou antioxidačních extraktů (čerstvý citrón, kurkuma, chlorofyl, jablečný ocet, fermentované bylinné výtažky atd.)
Užívejte přírodní bylinná projímadla a probiotika, abyste zajistili správně vyprazdňování střev.


2) Používat intravenézně vitamin C a to několik měsíců po sobě.

S touto metodou léčí úspěšně v několika nemocnicích v Čr. Stačí vyhledat na webu.

3) Používat na léčení rakoviny kořen pampelišky.

psal jsem o tom nedávno právě ZDE.

4) Použít metodu Dr. Hamera, který celou vědu nazval Nová Germánská medicína.


Nová germánská medicína

21.1.2010 00:00
Terapie
Dr. Ryke Geerd Hamer objevil přírodní zákonitosti průběhu všech onemocnění. Bylo to před více než 25 lety, kdy sám, jakožto šéflékař onkologické kliniky v Bavorsku, onemocněl rakovinou. Napadly ho jisté souvislosti, na jejichž základě se následovně sám uzdravil.
Zkoumal pak u svých pacientů, jestli to u nich je také tak, a bylo. Když zveřejnil svou vědeckou práci o původu a léčení rakoviny, kdy je úmrtnost na rakovinu maximálně 5%, byl z kliniky vyhozen. Po mnoha útocích stran veřejných sdělovacích prostředků, lobistů farmaceutického průmyslu a dalších, se musel z Německa vystěhovat.
Základní myšlenky
Dr. Hamer dokazuje, že každé onemocnění je dvoufázové a začíná nějakým biologickým konfliktem či šokem.
· Konflikt nebo šok může být pro dotyčnou osobu ztráta dítěte, partnera, rodičů, práce či domova. Jiným druhem konfliktu může být, když nemůžeme něco zkousnout, něco strávit, když jsme utrpěli ztrátu sebeúcty nebo zažili narušení vlastního revíru a podobně.
· První fázi onemocnění nazýváme konflikt-aktivní. Člověk na tu událost či konflikt stále myslí, nemůže kvůli tomu usnout, má studené končetiny. Tato fáze se nazývá též sympatikotonní, neboť je aktivována ta část nervového systému, která se odborně nazývá sympatikus. Tato část je aktivní v akci, v ohrožení, při stresu.
· Druhá fáze onemocnění se nazývá léčebnou nebo také post-konfliktní , tedy po ukončení konfliktu. Vyznačuje se únavou, zvýšením teploty, bolestmi hlavy, zánětlivými procesy. To, co se v těle během konfliktní fáze pokazilo, se v této léčebné fázi opravuje.
Po ukončení léčebného procesu je člověk opět v normálu, zdráv, ba dokonce zdravější než před začátkem konfliktu, neboť tělo se poučilo - např. po zaplnění děr po kostní rakovině je kostní tkán hustější a pevnější než před tím - čímž chce organismus zabezpečit, že se něco podobného v budoucnu již nestane.
Tělo člověka se v mateřském těle vyvíjí ze třech původních zárodečních plátků, zvané entoderm, mesoderm a ektoderm. Z těchto zárodečních plátků se pak vyvíjí všechny orgány. Pro Novou Medicínu je důležité, že v konflikt-aktivní fázi reagují orgány dvojím způsobem, podle toho, do které skupiny podle zárodečných plátků patří:
1. orgány, vznikající z entodermu a část orgánů vznikajících z mezodermu tvoří v konflikt-aktivní fázi výrůstky, nádory, zvětšují se. Oproti tomu
2. orgány, vznikající z ektodermu a část orgánů vznikajících z mesodermu v konflikt-aktivní fázi zmenšují svoji substanci, tzn. vznikají díry a svrasklost orgánů, popř. se snižuje jejich funkčnost.
V léčebné fázi se v prvním případě za pomocí zánětů narostlá tkáň odbourává, k čemuž nám slouží bakterie. Ve druhém případě se úbytek tkáně rekonstruuje, nově vystavuje, k čemuž nám slouží jiné bakterie a viry. Přesněji řečeno, každý druh konfliktu s příslušným postiženým orgánem používá své typické, k léčení potřebné mikroorganismy.
Dalším objevem je skutečnost, že se na snímcích (pomocí magnetické resonance - CT) mozku v okamžiku začátku konfliktu objeví typické kruhy, vypadající jakoby se hodil do vody kámen. Tyto kruhy jsou vidět ihned po začátku konfliktu, a jejich umístění v mozku udává jak obsah konfliktu, tak orgán, na kterém se tento konflikt projeví.
Tyto kruhy, nazvané podle jejich objevitele HH (Hamersches Herd = Hamerské ohnisko), takto vypadají po celou dobu konflikt-aktivní fáze. Když dojde k vyřešení konfliktu, začíná se HH měnit: do oblasti místa soustředných kruhů se nabírá tekutina, vzniká edém neboli otok v mozku. Ten je příčinou již zmíněných bolestí hlavy v léčebné fázi. Vrcholem a též kritickým momentem léčebné fáze je pak, když mozek za pomoci otoku provedl své opravy a nyní se ho snaží vypudit. Mozek se na místě HH stáhne, aby vytlačil již přebytečnou vodu, což způsobí epileptoidní symptomy v oblasti, pro kterou je tato část mozku příslušná. To znamená že dotyčný příslušný orgán může na několik vteřin i minut být neschopen funkce. Kritická je tato situace zejména u srdce (klasický příklad infarkt myokardu), méně nebezpečné je to u orgánů, jejichž chvilková nečinnost život pacienta neohrožuje.
Pro lékaře, kteří by chtěli používat Novou Medicínu, je ovšem potřeba znát ještě jeden důležitý objev Dr. Hamera, tj. zákonitost pravé a levé ruky. Přiřazení orgánu k určitému místu v mozku se u těchto dvou skupin liší. Při konfliktu "ztráty partnera" budou mít pravačky postižený jiný orgán než levačky. Zrovna tak u jiných konfliktů. Pro lékaře je tedy nutné vědět, zda je pacient pravák nebo levák, aby mohl správně přiřadit umístění HH v mozku a příslušný orgán v těle.
Na tisících pacientech bylo dokázáno, že objevy Dr. Hamera platí ve všech případech bez výjimky. Tyto poznatky už existují od roku 1981. Masivně se však potlačují. Neboť kdyby se podle nich léčilo, byly by prázdné nemocnice, prázdné psychiatrie, stejně jako ohromný výpadek zisku a mnoho nezaměstnaných ve všech povoláních, patřících k lékařsky-průmyslovému komplexu. Tyto biologické zákonitosti nalezl Dr. Hamer empiricky. Byly jím doposud dokumentovány na přinejmenším 20.000 případech a bez výjimky potvrzeny. Dají se přezkoušet všude, kdykoliv a na každém libovolném pacientovi.

Zdroj: časopis Medium


tm: Sám osobně jsem nespočetněkrát na jeho přednáškách ve ŠVÝCARSKU PŘED MNOHA A MNOHA LETY, KDYŽ S TÍM ZAČÍNAL.....

5) Další vynikající metodou je použití MMS kapek na léčbu této houby.


6) Konopný výtažek

Cannabis Sativa (konopí seté)Konopí seté (lat. Cannabis sativa) je rostlina známá především jako materiál pro výrobu marihuany. Jedním z hlavních propagátorů užívání konopného výtažku proti všemožným nemocem včetně rakoviny je Rick Simpson, který si v roce 2003 s jeho pomocí vyléčil rakovinu kůže.

7) Hlíva ústřičná pomohla mnoha lidem, kterým jsem to doporučil a dodnes žijí.

Komletní návod a jak si připravit kaši na léčení této houby najdete na stránkách níže uvedených. Je třeba ale všechno dodržet do posledního puntíku, jinak nemá cenu s tím začínat.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Tomas Tomas | 12. června 2015 v 11:42 | Reagovat

Presne take isté HH - kruhy na CT sú viditeľné I na neživých veciach skúmanch tomografom. Vznikajú počas tomografie, no dajú sa správnym nastavením žiarenia ( pomer kV a uA )a spracovania pomocou filtrov eliminovať. Je to skôr vlastnosť zariadenia a postupu, nie skúmaného objektu.

2 Honza Honza | E-mail | 12. června 2015 v 13:47 | Reagovat

Mam zkusenosti s podavanim velkych davek vitaminu C nitrozilne a s konopnym vytazkem (fenixovy slzy), v teto kombinaci do 5 mesicu nador mizi a doktori nevedi co s timto poznanim delat :). Zajimave je, ze  pote, co uvidi vysledek leceni, tak jim to studovana hlava nebere a dal pokracuji ve stejnych nastudovanych (nebo narizenych) postupech, rezani, operace, chemo a radiace. Nevim, jestli to delaji zamerne nebo fakt maji amputovane mozky, ONI SE ANI NEOBTEZUJI ZISKAT NOVE POSTUPY LECENI NEBO VUBEC UZNAT, ZE TO CO DELAJI, MUZE BYT JINAK. SILENE !!!!!!!!!

3 Robo Robo | E-mail | 12. června 2015 v 15:45 | Reagovat

Proti rakovine je aj vitamín B17, obsahujú ho jadierka z meruniek, mandle, jadierka z čerešní a pod.
Neprehnat s dávkou, optimálne tak 3-4 jadierka denne.

4 Honza Honza | E-mail | 12. června 2015 v 17:35 | Reagovat

Jeste bych chtel dodat k recenemu, velmi dulezite je uvedomeni pacienta a vira v podavany medikament, protoze, kdyz pacient uveri, pochopi a uvedomi si, ze (a je jedno jestli je to konopi, cecko nebo ...) to funguje a leci, tak ma sanci uzdravit se, vylecit se a prezit nemoc. Je dobre vedet, ze jsou rostliny, ktere leci, ale je tady to ale... Muzeme si precist tisice clanku a mudrovat, ze toto leci to a .... Nemocny ma sanci jenom v pripade (tak, jak rikal TM na prednaskych), kdyz v sobe zabije strach, drive nez starch zabije Vas. Nemocny s rakovinou, kdyz veri napriklad s poloviny alternative a z poloviny doktorum, tak staci,aby lekar poznamenal pacientovi, ze by bylo dobre preventivne nador nebo postizene misto odstranit, tak z 990 % pacient pujde na operaci. Ten strach je tak obrovsky, ze clovek nema sanci, je fakt malo lidi, kteri jsou pripraveni se postavit doktorovi a odmitnout lecbu, ikdyz vedi a jsou presvedceni, ze alternativni lecba funguje. Chybi osveta a pristup konkretnich lidi, kteri rakovinu prezili a alternativne se vylecili.

5 irena irena | E-mail | 13. června 2015 v 10:34 | Reagovat

Dnes na rádiu frekvence1 upoutávají na Pressklub s nějakým senátorem a MUDr. mimo jiné o onkologii v 17 hod. na 97,4 . Onkologická medicína kopíruje a vzhlíží k západu. Jsme prostě na úrovni západu. Připadám si jak za min.dob. Hlavně se neřídit podle sebe.....nechápu. Západ - náš vzor....????? a stále a stále a  nikdy za sebe...?????

6 4444 4444 | 13. června 2015 v 18:02 | Reagovat

PříRODa má tu skvělou možnost, že dovede snadno a rychle uzdravit každého člověka.
Podrobný popis k procesu uzdravení ze VŠECH nemocí lze najít i v knihách,  Vladimir Megre - Anastasia. To je první díl ze serie 10.
Přesně ted nevím, v kterém dílu toto Anastasia popisuje, mohl bych se ale podívat, kdyby byl zájem.

7 4444 4444 | 13. června 2015 v 18:05 | Reagovat

[3]:
Zdravie Robo,
zdá se že ten kyanid i ta druhá sloučenina je z meruňkových jadérek aktivována pouze přímo v rakovinných buňkách a tam pak aktivně působí.
Zdravým buňkám se tento kyanid vyhne, PříRODa to má krásně vymyšleno.
Někde jsem četl že lidé papkají mnoho těchto jadérek a jsou zdraví jak řípy.

8 Robo Robo | E-mail | 13. června 2015 v 22:14 | Reagovat

[7]: Zdravie, 4444... Tak ma v maile pozdravili i z vedy.sk - nejaký pôvodný Slovanský pozdrav?  :-)
Čítam eštelen šiestu knihu, tak snáď sa o našich pôvodných pozdravoch ešte od Anastázie dozviem.. :-)

Inak, kedysi ako malí sme u babičky jedli marhuľové jadierka vo veľkom a zle nám nikdy nebolo.. :-)

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.