Článek který uvádím z CFP by měl vidět každý občan Čr.....

6. června 2015 v 1:54 | prvopodstata tm - převzato od CFP |  Články
....dříve než bude pozdě. Byl komentován Nick Griffinem po útoku ve Woolwich. Šílenosti, které v Evropě nebyly, přicházejí na denní pořádek?????

Aktualizace dnes 16:54


Nebudu článek kopírovat, podívejte se sami ZDE.

A dobře si poslechněte uvedené videoníže.

tm jenom dodává:

prosím UVĚDOMTE SI, že to co udělali přistěhovalci "američané" s indiány v jejich vlastní zemi, možná čeká nyní celou Evropu, až budeme žit v rezervacích a budou se na nás chodit dívat jako v jůesej na indiány. Je to řízeno od nich na dálku. Je nutné se zamyslet a něco dělat.

A jenom takový malý skromný dotaz nakonec. Nedělají vlády, které tohle připustily v Evropě VLASTIZRADU?????
Posuďte sami.


Tak konečně velice rozumný rozhovor s ministrem vnitra Milanem Chovancem (ČSSD). Postavil se k problémům čelem a možná se je bude snažit řešit.

Běženci jsou chudáci, ale nenecháme si rozvrátit zemi, říká Chovanec.

 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Vladimír Vladimír | E-mail | 7. června 2015 v 9:59 | Reagovat

Tak si myslím,že pan Chovanec je sedmilhář a peče to s vrchnosti EU jak jen může,taky má za to velké penízky :-)
Běženci jsou chudáci ?? jsou to ISIS a USA  zaplacení vyvrhelové společnosti, použití pro rozvrácení Evropy a zničení,zvláště slovanské rasy,žádní chudáci utečenci.

2 proud proud | 7. června 2015 v 15:08 | Reagovat

Ale no  taak :-),nebudeme se prece srovnavat s indianama,jednak je situace naprosto odlisna a podruhy to byli mnohem lepsi lidi nez jsme my,proto taky duverivejsi,nepripraveny,zranitelnejsi.....

3 proud proud | 8. června 2015 v 8:19 | Reagovat

"Běženci jsou chudáci, ale nenecháme si rozvrátit zemi, říká Chovanec.".... :-))),noo,ono zalezi jak to myslel,reseni neni v tom,jestli k nam utecenci prijdou nebo neprijdou,protoze stejne prijdou a je lhostejny jestli kvuli nejaky "EU-Bruselsky" ,nebo proste nelegalne,protoze hledaji relativne vetsi bezpeci!,reseni je v tom,jak se budeme umet k takovy novy situaci postavit.Osobne jsem proti upirani pomoci lidem v ohrozeni zivota,ale jsem rozhodne pro,aby byly stanoveny urcity podminky za jakejch se pomuze a jak se bude dbat na jejich dodrzovani! O tom to vsechno je a to muzeme ovlivnit.Ostatni neovlivnime a jen kolem toho delame zbytecnej kraval,nejspis proto,ze se to tak nekomu hodi a vydelava na tom,at materialne,nebo postavenim.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.