Billboardy proti geoinženýrství u amerických dálnic.....

4. června 2015 v 8:27 | prvopodstata
....tm: bylo by dobré, kdybychom se také domluvili, zorganizovali tisk několika bilbordů, domluvili se a snažili se otevřít oči dalším slepcům v okolí dálnic a frekventovaných silnic s výzvou aby vláda vysvětlila v televizi proč to povolili a proč to dělají. Babiš staví nemocnice a investuje do nich nemalé peníze..
Billboardy proti geoinženýrství u amerických dálnic


Dane Wigington

26. 5. 2015

Překlad: Orgonet


S pokračující pomocí přátel a spojenců v boji o zveřejnění a zastavení klimatického inženýrství byl postaven další billboard http://geoengineeringwatch.org/ u jedné z hlavních amerických dálnic, v Novém Mexiku mezi Santa Fe a Albuquerque. Billboardy mají vizuální vliv, který napomáhá rozbití popírání naprogramovaného společností. http://www.prisonplanet.com/analysis_hall_012203_denial.html


"Předpoklad normality" http://red-pill.org/why-wont-they-listen/ je u naší populace tak hluboký, že většina lidí nemá ani tušení, co se děje denodenně na obloze nad jejich hlavami, a to už po několik desetiletí. Když se dostane k neinformovaným lidem téma klimatického inženýrství, často mají pohotově termín "konspirační teoretik", aniž by se o tom zamysleli nebo uvažovali. Psychologické studie ukazují, že ti, kteří pochybují, jsou zdravého rozumu, a ti, kteří slepě přijímají cokoli, co jim řeknou "oficiální zdroje", mají psychologické nedostatky. http://www.geoengineeringwatch.org/new-studies-conspiracy-theorists-sane-government-dupes-crazy-hostile/ .


Čím častěji se poukazuje na nějaký konkrétní problém, či čím častěji se objeví v "reklamě", tím je větší možnost, že někteří překonají svůj odmítavý postoj. A proto pokračuje naše billboardová kampaň proti geoinženýrství.


Dane Wigington, geoengineeringwatch.org


Vystavil Orgonet v 6/03/2015 02:03:00 odpoledne
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 ôk ôk | 4. června 2015 v 11:38 | Reagovat

Tak to je hodně povedený. Záleží taky na množství (=peníze).

Škoda že v ČR to fungovat nebude, páč si lidi sami klidně volí agenty NWO a vyhovuje jim to.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.