Americký státní tajemník Kerry byl těžce zraněn střelbou, nikoli pádem z kola.....

2. června 2015 v 13:27 | prvopodstata tm - převzato orgonet |  Články

Americký státní tajemník Kerry byl těžce zraněn střelbou, nikoli pádem z kolaI česká média přinesla americkou "krycí historku" o tom, že státní tajemník USA John Kerry (71) si 31. 5. zlomil stehenní kost při cyklistické nehodě ve Francii (náraz do obrubníku). Ve Francii byl za účelem účasti na konferenci 60 zemí koalice "anti-ISIS". Cyklistická vášeň Kerryho je známa, a nebylo by to poprvé, co si někde natloukl ... jenže Sorfa Faal má jiné zajímavé souvislosti (:-))) = Orgonet =
Americký státní tajemník Kerry těžce zraněn při střelbě na schůzce s ISIS ve Francii
http://www.whatdoesitmean.com/index1874.htm
June 1, 2015
Sorcha Faal a zprávy jejích západních přispěvatelů
Překlad: Orgonet


Nová zpráva ruské SVR (Zahraniční zpravodajská služba http://svr.gov.ru/ ) pro vnitřní potřeby Kremlu dnes informuje, že americký státní tajemník John Kerry http://en.wikipedia.org/wiki/John_Kerry byl 31. května 2015 "těžce zraněn" poté, když na tajné schůzi, kterou měl s nejvyšším velitelem Islámského státu Irák a Levant ( ISIS/ISIL http://en.wikipedia.org/wiki/Islamic_State_of_Iraq_and_the_Levant ), propukla střelba, kterou analytikové ruské rozvědky pokládají za "evidentní pokus o vraždu".

Podle zprávy SVR byl tajemník o minulém víkendu v Ženevě ve Švýcarsku, aby se sešel se svým íránským protějškem http://www.reuters.com/article/2015/05/30/us-iran-nuclear-idUSKBN0OF0DA20150530 , Mohammadem Javadem Zarifem, a pokusil se překonat překážky bránící konečné jaderné dohodě, o měsíc před posledním termínem pro smlovu mezi Teheránem a šesti světovými velmocemi.

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<31. 5. ráno však dle zprávy SVR tajemník Kerry se svou ochrankou opustil Ženevu s "jistými vojenskými představiteli" francouzského 1. regimentu bojových vrtulníků (1eRHC http://fr.wikipedia.org/wiki/1er_régiment_d'hélicoptères_de_combat ) a odcestoval na bývalou leteckou základnu USA Phalsbourg-Bourscheid http://en.wikipedia.org/wiki/Phalsbourg-Bourscheid_Air_Base v departmentu Moselle, kde je nyní francouzská vojenská základna.

Účelem Kerryho tajné cesty na tuto francouzskou vojenskou základnu bylo dle zprávy SVR sejít se s nejvyšším velitelem ISIS na "strategickém setkání" ještě před Mezinárodní konferencí v Paříži 2. června http://www.straitstimes.com/news/world/middle-east/story/anti-isis-strategy-face-scrutiny-paris-coalition-meeting-tuesday-201505 , kde se má sejít 60 států a pokusit se najít "konečné řešení" pro tuto teroristickou skupinu, která v současné době destabilizuje celý Střední východ. Této konference se měl zúčastnit i Kerry http://www.straitstimes.com/news/world/middle-east/story/anti-isis-strategy-face-scrutiny-paris-coalition-meeting-tuesday-201505 .

Nejvíce šokující na této zprávě SVR je to, že potvrzuje, že oním nejvyšším velitelem ISIS, s nímž se tajemník Kerry sešel, je plukovník Gulmurod Khalimov http://www.presstv.ir/Detail/2015/05/31/413606/State-Department-Blackwater-ISIL-militant , který až do letošního dubna, kdy "zběhl k ISIS" http://fortressamerica.gawker.com/meet-the-elite-u-s-trained-special-forces-chief-who-ju-1707536367 , velel speciálním policejním silám Tádžikistánu "OMON", které jsou cvičeny a placeny americkou armádou http://fortressamerica.gawker.com/meet-the-elite-u-s-trained-special-forces-chief-who-ju-1707536367 .


Obrázek: Gulmurod Khalimov.

Ještě závažnější dle zprávy je, že plukovník Khalimov nejen byl podporován americkou armádou, ale byl přímo cvičen a placen americkým Ministerstvem vnitra tajemníka Kerryho http://www.presstv.ir/Detail/2015/05/31/413606/State-Department-Blackwater-ISIL-militant , jak byl nucen přiznat jeho mluvčí Pooja Jhunjhunwala, který řekl v minulém týdnu, "V letech 2003-2014 se plukovník Khalimov účastnil protiteroristických výcvikových kurzů ve Spojených státech a v Tádžikistánu protřednictvím Programu antiteroristické pomoci a diplomatické bezpečnosti Ministerstva vnitra." http://www.presstv.ir/Detail/2015/05/31/413606/State-Department-Blackwater-ISIL-militant (česky o tom http://wertyzreport.com/clanek/gulmurod-khalimov-terorista-vycviceny-v-usa)

Experti SVR rovněž svou zprávou potvrzují zjištění americké právnické skupiny Judicial Watch http://www.judicialwatch.org/ , která v minulém týdnu zveřejnila americké zpravodajské dokumenty http://www.examiner.com/article/obama-ordered-cia-to-train-isis-jihadists-declassified-documents , potvrzující podezření, že Spojené státy a někteří z jejich takzvaných koaličních partnerů ve skutečnosti podpořili vznik ISIS jako účinného protivníka proti vládě syrského leadera presidenta Bashara al-Assada. Navíc, tyto americké zpravodajské dokumenty ukazují, že členové ISIS byli v r. 2012 cvičeni členy a kontraktory CIA http://www.examiner.com/article/obama-ordered-cia-to-train-isis-jihadists-declassified-documents v zařízeních v Jordánsku.Obrázek: Technika ISIS: Vyvičte je, plaťte je, vyzbrojte je, pak je zabíjejte, ale ne příliš mnoho.

Pokud jde o střelbu, při níž byl "těžce raněn" tajemník Kerry, jak dále uvádí zpráva, další uniklé kabelogramy na Wikileaks potvrzují http://www.eurasianet.org/node/65868 , že plukovník Khalimov dobře znal bezpečnostní procedury amerického Ministerstva vnitra díky tomu, že mu bylo umožněno účastnit se bezpečnostního cvičení na americké ambasádě v Tádžikistánu v roce 2009, a to umožnilo jednomu či více lidem z jeho ochranky přijít na tajnou schůzku s Kerrym se zbraní a se záměrem ho zavraždit.

I když SVR neměla žádné podrobnosti o této přestřelce, elektronické sledování zachytilo komunikace Francouzů, Švýcarů a Američanů, z nichž vyplývá, že kromě tajemníka Kerryho byli zranění ještě další dva účastníci této schůzky, jeden z nich smrtelně.

Pokud jde o Kerryho zranění, zpráva uvádí, že elektronické sledování ukázalo "panickou reakci" na "těžké zranění vysokého amerického představitele", který musel být "okamžitě převezen" do Ženevy pro "naléhavou operaci", po níž dostala americká armáda rozkaz zajistit evakuační let pro "okamžitou pooperační evakuaci" tohoto "těžce zraněného vysokého představitele USA" zpět do Spojených států.

Americká "krycí historka" http://rt.com/usa/263641-john-kerry-hospitalized-france/ pro těžká zranění tajemníka Kerryho, která utrpěl z rukou fanatika ISIS, tvrdí, že se vážně zranil při cyklistické nehodě ve francouzském městě Scizoncier (40 km jihovýchodně od Ženevy), což bylo nutné pro vysvětlení, proč byl Kerry transportován do nemocnice v Ženevě francouzskou vojenskou lékařskou helikoptérou.

Pokud jde o spoluvinu plukovníka Khalimova při pokusu o vraždu státního tajemníka Kerryho, zpráva uvádí, že ruští experti mají "vysoké pochyby", že tento čin provedl sám, spíše to byl někdo z jeho doprovodu, koho si přivedl na tajnou schůzku. Konce konců, proč by plukovník Khalimov zabíjel svého "pána"?

Zpráva SVR nezmiňuje, že minulý týden před schůzkou s tajemníkem Kerrym plukovník Khalimov vycvičený americkým Ministerstvem vnitra zveřejnil video pro Obamův režim, v němž řekl o svých nových "pánech ". http://fortressamerica.gawker.com/meet-the-elite-u-s-trained-special-forces-chief-who-ju-1707536367

"Poslouchejte, vy psi, presidente a ministři, kdybyste jen věděli, kolik chlapců, našich bratrů, tu je, a čekají a touží znovu nastolit právo šaria. Poslouchejte, vy americká prasata, byl jsem třikrát v Americe, a viděl jsem, jak trénujete bojovníky, aby zabijeli Muslimy. S boží vůlí přijdu s touto zbraní do vašich měst, vašich domovů, a zabijeme vás."


June 1, 2015 © EU and US all rights reserved. Permission to use this report in its entirety is granted under the condition it is linked back to its original source at WhatDoesItMean.Com. Freebase content licensed under CC-BY and GFDL.

Kreslený vtip: Obama: Jak to jde na konferenci o Íránu? Kerry: Ubíráme se správným směrem. (Cedule: Pozor, katastrofa!).

Vystavil Orgonet v 6/02/2015 10:41:00 dopoledne
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 ôk ôk | 2. června 2015 v 14:41 | Reagovat

K petici proti dovozu islámu:
Že jsou češi zesraní strachy, vím dlouho, ale že nemají odvahu ani podepsat tenhle papír, to mě dostalo. Jsou tak zesraní strachy, že ty svoje ho*na prostě budou muset zežrat později. Až přijde ten pravý čas. Jsem moc zvědav kolik podpisů nakonec bude. Snad v téhle republice je 10000 nezesraných nepřizdisráčů. Ostatní raději přijmou islám a šariu, než aby vystrčili hlavu ze stáda českých vymaštěnců. Kdo nepodepsal i když mohl, začněte se učit arabsky. Svoje haranty určitě.

2 APP APP | 2. června 2015 v 17:00 | Reagovat

Lieky v Amerike spôsobujú vraždy iných ľudí...

http://www.naturalnews.com/049921_psychiatric_medications_homicide_risk_drug_violence.html

3 Miso Miso | E-mail | 2. června 2015 v 20:23 | Reagovat

Toto je zase blud už som to písal netvrdím že všetko od Orgo netu  nieje pravda ale občas sa treba aj zamysliet orgonet berie informácie od Sorcha Faal

Sorcha Faal je chlapík vlastným menom
Davida Bootha
Práve ten sa vymýšľaním nezmyslov zjavne dobre baví, a možno s niekým súťaží o to, ako vymyslieť čo najväčšiu blbosť. Takú, ktorá padne na úrodnú pôdu webov nejakých tupcov, ktorí zabezpečí jej ďalšie šírenie.

V ČR a SR sa mu to vďaka Orgo-netu zjavne darí.

4 Václav Václav | E-mail | 2. června 2015 v 22:13 | Reagovat

Celý svět je v šoku.

Kromě ČR. Včera náčelník Generálního štábu ozbrojených sil Íránu generálmajor Hasan Firuzabadi předložil a zveřejnil fakta o tom, že vojenské nákladní letouny USA dlouhodobě přistávají na letištích, která jsou okupována bojovníky Islámského státu.

Tím s konečnou platností končí pohádka o tom, že USA stojí v čele boje proti této teroristické organizaci.

Naopak, tiše a skrytě před očima světové veřejnosti tento IS vojensky
podporuje, dodávají jim zbraně. Proto veškeré výsledky spojeného
bombardování pozic IS jsou tak minimální,vlastně nulové.

USA chce za každou cenu bojovníky IS nasměrovat proti režimu v Sýrii a Íránu. A to i za cenu stovek, možná již tisíců popravených zajatců.

Opakuje se tak stejná hra, kdy nejprve vojensky USA vyzbrojily Al Káidu k boji proti Rusku, ale nakonec se Al Káida obrátila proti USA a celému civilizovanému světu.

USA mají vždy přesné informace, kolik lidí se IS chystá popravit, pak s vedením těchto skupin vyjednává, aby mezi popravenými byli pokud možno i lidé z EU.

Svou pak rádoby pomocí těmto zemím při záchraně jejich občanů na ně
vytvářejí tlak, aby podporovaly USA v její militantní politice v Evropě.
Doufám, že teď by se mohl třeba náš rádoby ministr zahraničí
Zaorálek vzpamatovat a začít skutečně chránit naši zemi od takovéhoto marasmu.

-__________ Informace od ESET Endpoint Antivirus, verze databaze 11720 (20150602) __________

Tuto zpravu proveril ESET Endpoint Antivirus.

http://www.eset.cz

5 Dildo Dildo | E-mail | Web | 3. června 2015 v 0:48 | Reagovat

Vydělávejte Bitcoiny sdílením zábavných věcí na Facebooku nebo Twitteru
http://bit.do/bitlanders

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.