Americká provokace v Černém moři ukončena obavou z paralyzování lodi

1. června 2015 v 9:54 | prvopodstata tm - převzato orgonet |  Články
Putin povolil "potopení" americké lodi; Moskva varuje své občany před "honem na Rusy"
http://www.whatdoesitmean.com/index1873.htm
May 31, 2015
Sorcha Faal a její západní přispěvatelé

Překlad: Orgonet


Ruské Ministerstvo obrany (MO) ve zprávě určené pro vnitřní potřeby Kremlu oznámilo, že 30. května 2015 president Putin využil svých pravomocí Nejvyššího velitele ozbrojených sil v souladu se článkem 4 federálního zákona "O obraně" a povolil námořním silám Ruské federace potopit/paralyzovat americký torpédoborec, který se přiblížil k námořním hranicím Ruska v Černém moři.

Podle této zprávy operátoři ruského Ministerstva obrany obsluhující elektronické monitorovací stanice v oblasti Černého moře 30. května oznámili, že rumunský přístav Constanta opustil americký válečný torpédoborec třídy Arleigh Burke k ničení řízených střel, označený jako USS Ross (DDG-71 ) ) a zahájil "provokativní a agresívní" válečný manévr tím, že plul plnou bojovou rychlostí k ruské námořní hranici. Tato akce byla okamžitě označena veliteli MO jako "jasné nebezpečí pro strategickou stabilitu" Ruské federace.

Obr. USS torpédoborec Ross.

Jakmile byl president Putin informován o tomto "potenciálním válečném aktu", jak praví zpráva, jeho příkaz k obraně Federace aktivoval 43. nezávislou námořní bojovou leteckou eskadru černomořské letecké flotily, která okamžitě vypustila 4 supersonické letouny Suchoj Su-24 operující za každého počasí, aby zaútočily/čelily americké lodi USS Ross.

Obr. Letoun Suchoj SU-24.


Jak píše zpráva, ruští vojenští velitelé pak oznámili, že tyto 4 bojové letouny Su-24 dokázaly lodi USS Ross svou připravenost k "násilnému potlačení narušení hranic a obraně státních zájmů" http://sputniknews.com/russia/20150530/1022751505.html#ixzz3beYaSRSN , a tyto akce donutily americkou loď "urychleně ustoupit" z oblasti námořních hranic Ruska a vrátit se do rumunského přístavu.

Tito vojenští velitelé ohledně rychlého ústupu lodi USS Ross před letouny Su-24 dále konstatovali: "Zdá se, že Američané nezapomněli na incident v dubnu 2014, kdy jeden letoun Su-24 v podstatě paralyzoval veškeré zařízení nové americké lodi USS Donald Cook nesoucí protiraketové prvky." http://sputniknews.com/russia/20150530/1022751505.html#ixzz3beYaSRSN

Pokud jde o zmíněný incident, při němž byla vyřazena z činnosti loď USS Donald Cook v Černém moři, američtí vojenští experti ho rozsáhle popsali, a rovněž zpravodajství American Veteran News Service, který napsal článek Systém AEGIS v Černém moři selhal, Rusové vyřadili amerického "kačera Donalda". http://www.veteranstoday.com/2014/11/13/aegis-fail-in-black-sea-ruskies-burn-down-uss-donald-duck/ (Česky o tom: http://neviditelnypes.lidovky.cz/svet-chibiny-c95-/p_zahranici.aspx?c=A140903_230422_p_zahranici_wag)

"Jeden ruský letoun SU-24 s nejnovějším rušicím komplexem paralyzoval v Černém moři nejmodernější americký bojový řídící systém "Aegis" instalovaný na torpédoborci "USS Donald Cook". Pavel Zolotarev, zástupce ředitele Institutu pro USA a Kanadu, sdílí detaily o verzi, která je aktivně diskutována ruskými médii a bloggery. http://www.veteranstoday.com/2014/11/13/aegis-fail-in-black-sea-ruskies-burn-down-uss-donald-duck/
"Americký torpédoborec s raketami "Tomahavk" vstoupil 10. dubna 2014 do neutrálních vod Černého moře. Účelem byla demonstrace síly a zastrašení ve spojení pozice Ruska vůči Ukrajině a Krymu. Přítomnost americké válečné lodi v těchto vodách je v protikladu ke smlouvě z Montreux o povaze a době pobytu válečných lodí zemí neležících u Černého moře v této oblasti.

Jako odpověď vyslalo Rusko neozbrojený bombardér Su-24, aby proletěl kolem amerického torpédoborce. Tento letoun byl, jak praví experti, vybaven nejmodernější, ruským elektronickým bojovým systémem. Podle této verze systém "Aegis" zaznamenal z dálky blížící se letoun a spustil poplach. Vše šlo normálně. Americké radary kalkulovaly rychlost blížícího se cíle. A náhle všechny obrazovky zbělely. Systém "Aegis" přestal fungovat, a rakety nemohly dostat informace pro zaměření. Mezitím letoun Su-24 proletěl nad palubou lodi, učinil bojový obrat a simuloval raketový útok na cíl. Pak se vrátil a opakoval manévr. To učinil celkem 12krát."

K tomu, že Obamův režim a jeho orgány tiskové propagandy protestovaly, že loď USS Ross operovala v mezinárodních vodách, což jí umožňovalo provádět bojové operace, experti MO vysvětlují ve zprávě, že nic není vzdálenější pravdě, protože oblast Černého moře je označena jako neutrální vody striktně zakazující agresívní akce jako je výše zmíněná již od roku 1936, dle Dohody o režimu úžin podepsané v Montreux. http://en.wikipedia.org/wiki/Montreux_Convention_Regarding_the_Regime_of_the_Straits

Zpráva nevysvětluje, proč Obamův režim provedl takovou nebezpečnou provokaci vůči Ruské federaci, ale poznamenává, že o 14 dní dříve, 22. května 2015 ministr zahraničí varoval všechny občany Ruské federace cestující do zahraničí před riziky, která představují všechny policejní ozbrojené složky a speciální služby USA, které údajně "loví" Rusy po celém světě. http://news.yahoo.com/moscow-issues-travel-warning-over-u-hunt-russians-194001313.html

Občané Ruské federace by měli brát toto varování svého ministra zahraničí vážně, protože, jak zpráva suše poznamenává, nové údaje ukazují, že americké policejní síly zastřelily a zabily jenom v uplynulých 5 měsících nejméně 385 amerických občanů http://www.dailymail.co.uk/news/article-3104230/U-S-police-shot-dead-385-people-five-months-Washington-Post.html … což je z rukou Obamova režimu počet mrtvých představující průměr 2 na den, a to je v historii svobodných a demokratických států bezprecedentní... a když toto Spojené státy dělají svým občanům, představte si, co mohou udělat Rusům.


May 31, 2015 © EU and US all rights reserved. Permission to use this report in its entirety is granted under the condition it is linked back to its original source at WhatDoesItMean.Com. Freebase content licensed under CC-BY and GFDL.

Více na toto téma:

Zuříci Nulandová volala do Kremlu: Neparalyzujte nám lodě! http://orgo-net.blogspot.cz/2015/03/zurici-nulandova-volala-do-kremlu.html

O incidentu lodi Donald Cook: http://neviditelnypes.lidovky.cz/svet-chibiny-c95-/p_zahranici.aspx?c=A140903_230422_p_zahranici_wag)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 ôk ôk | 1. června 2015 v 11:36 | Reagovat

panebože, správná adresa odkazu by měla být: http://www.whatthisshitsdoesmean.com/index1873.htm

nebo tak nějak

2 Miso Miso | E-mail | 1. června 2015 v 19:00 | Reagovat

chcel by som pripomenút že čo napíše
Sorcha Faal
je podZ niekoľkých odkazov sa ľahko dočítate, že Sorcha Faal sa vydáva za ruského "akademika", žijúceho v USA, ale v skutočnosti ide o akéhosi Davida Bootha.vod Kto je Sorcha Faal?
tu je o tomto pánovi článok
http://www.kpufo.cz/portal/view.php?cisloclanku=2013040602

3 Miso Miso | E-mail | 1. června 2015 v 21:36 | Reagovat

Kto je Sorcha Faal?
Z niekoľkých odkazov sa ľahko dočítate, že Sorcha Faal sa vydáva za ruského "akademika", žijúceho v USA, ale v skutočnosti ide o akéhosi Davida Bootha.
USA postihlo malé zemetrasenie, a tak bola len otázka času, kto príde s nejakou konšpiračnou teóriou. Nesklamal Orgonet s článkom o tom, ako zemetrasenie spôsobili jadrové výbuchy v podzemných tuneloch.
Zjavný nezmysel, ktorý z Orgonetu prevezmú ďalší "blahoslavení chudobní duchom", ma prinútil k hľadaniu, kde sa taká kravina vzala.
Pochádza od akéhosi "Sorcha Faal", veľmi obľúbeného orgonetového zdroja.
Stačilo však zadať toto meno do Googlu a ihneď sa ponúklo spojenie "Sorcha Faal hoax" :-)
Z niekoľkých odkazov sa ľahko dočítate, že Sorcha Faal sa vydáva za ruského "akademika", žijúceho v USA, ale v skutočnosti ide o akéhosi Davida Bootha.

Práve ten sa vymýšľaním nezmyslov zjavne dobre baví, a možno s niekým súťaží o to, ako vymyslieť čo najväčšiu blbosť. Takú, ktorá padne na úrodnú pôdu webov nejakých tupcov, ktorí zabezpečí jej ďalšie šírenie.
V ČR a SR sa mu to vďaka Orgo-netu zjavne darí.

4 Pete Pete | 2. června 2015 v 9:45 | Reagovat

system paralyzovania používajú rusi I na diaľku - viď pád lietadiel v malajzii a francúzsku.

5 Miso Miso | E-mail | 2. června 2015 v 20:31 | Reagovat

[4]:Pete máš hlavu tak ju používaj keby to Rusi dokázali tak aké lietadlo asi tak paralizuju ako prvé :) ale aspom som sa dobre pobavil.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.