A MÁME TO TADY. EMIGRANTI JSOU UŽ V BRNĚ.....

8. června 2015 v 11:25 | prvopodstata tm |  Články
....pokud vláda s tím okamžitě nebude něco dělat, navrhuji rozdávat adresy těch politiků, kteří s tím souhlasili a velice rádi je doma určitě přijmou.
Posím, bylo by dobré si ihned přečíst níže uvedené odkazy a článek.


Ano, a je to tady; naplňují se prorocká slova: "Zalidníme Evropu našimi dětmi. Porazíme bezvěrce dělohami našich žen!" Tuto větu neřekl žádný středověký islámský sexuální maniak, ale v roce 1974 prezident Alžírska Boumedienne. Pro studia mizející evropské kultury je to důležité; o dvacet let později se totiž tento na první pohled směšný blábol, do puntíku naplnil v celé své zrůdnost; podle nedávného programu EUROMED (Euro-Mediterranean Partnership), nazývaného "barcelonským procesem", se počítá s přistěhováním až 80 milionů muslimů do zemí EU do roku 2050. Předběžný odhad těchto migrantů má vyrovnat demografický úbytek v celé Evropě. Jde právě o ony "dělohy islámských žen", jejichž porodnost je mnohonásobně vyšší než Evropanek.


Informace pro ty, co znevažují naši iniciativu a berou celou záležitost na lehkou váhu, včetně hrozby infiltrace cizích bojovníků na území ČR: BRNO:

Včera zadrželi 6 Syřanů a dnes dalších 6, to je jen v Brně 12 lidí. Další lidi zadrželi v jiných městech.
Některé vrátí zpět a někteří projdou karanténou v zařízeních pro tyto účely zřízených a budou normálně chodit mezi námi.
Co se týká jídla, snědli prý v Brně vše, kromě vepřového masa, to nechali, takže jsou to na 100% muslimové.
Nemají žádné doklady, pas, nic, tedy nikdo neví, kam je má vrátit a oni asi už to vědí, že to takto funguje a proto doklady nemají, zřejmě je sami zničili. Je zajímavé, že všichni ti zadržení jsou muži aktvního věku, bez žen a dětí.....to není náhoda. Ta hrozba, že se tady vyskytnou cizí osoby bez jasných úmyslů, na kterou upozorňovali i tajné služby je obrovská. Nyní sice tito lidé nemají nic, ale mohou si velice brzy vše, co budou potřebovat si obstarat k tomu účelu, proč zřejmě přijeli. Projdou karanténou a pak se budou volně pohybovat mezi námi...
Kvóty vůbec nejsou důležité, nejsou žádné hranice, proto si tady jezdí v podstatě kdekdo jak ho napadne. Zatím Policie číhá na dálnicích i na nádražích, a daří se jim zachytit poměrně dost nezvaných hostů, ale i když se moc snaží, všechny neodchytí, protože jich přibývá a hledají nocé cesty a tak je jen otázkou času, než se tito "návštěvníci" bez dokladů objeví například někde u vás...RAKOUSKO: Uprchlíci v Linzi byli nespokojení se stravou a házeli jí na policii ve stanovém městečku ve městě Linz, kde jsou ubytováni "uprchlíci", hrozil Syřan, že se podřeže. Důvod: Byl nespokojený s množstvím jídla a že mu nechutná - dostali knedlík plněný masem a kyselým zelím. Očekával také, že dostane kuřivo zdarma a lepší oblečení. Hrozilo eskalování situace, když někteří azylanti se k protestu připojili - stěžujíc si i na kvalitu ubytování. Nelíbí se jim také, že nemají teplou večeři. Došlo na zapálení matrace. Bylo přivoláno sedm policejních aut s posádkou k uklidnění asi 50 mužů.
Ti po příjezdu na policii házeli balené jídlo, nachystané na večeři. V táboře v Linci je v současné době ubytovaných 160 žadatelů o azyl, dalších 40 je umístěno v tělocvičně policejního ředitelství. Detail: V policejní jídelně se vaří speciálně pro azyl, bez vepřového, protože většina mužů jsou muslimové. Syřan, jehož nervy nevydržely byl hospitalizován, podle policie, ve státní psychiatrické léčebně.
Podobný případ, stejně jako v Linci, se stal minulý týden v Bavorsku. Desítky lidí, převážně ze Senegalu, Mali a Eritrei se vzbouřilo v bavorském Indersdorfu. Žádali druhé teplé jídlo denně.
Když se policie přiblížila, setkala se s asi 40 agresivními žadateli o azyl, kteří porazili plot. Správce zástupce okresu, Alexander Krug, řekl, že Afričané by "raději každodenní kuře, rýže a brambory," V současné době se zjišťuje, jak dalece by mohly být splněny požadavky žadatelů o azyl."
Z tyrolských Alp se stává tábor afrických a asijských uprchlíků

7. června 2015 v 07:35
Matka s nemluvnětem na nádraží v Brenneru - Foto: Jan Kaliba
Matka s nemluvnětem na nádraží v BrenneruFoto: Jan Kaliba
  • Uprchlíci v Brenneru - Foto: Jan Kaliba
  • Rychlík do Mnichova odjíždí bez eritrejských mladíků - Foto: Jan Kaliba
  • Policie versus uprchlíci na nádraží v Brenneru - Foto: Jan Kaliba
  • Matka s nemluvnětem na nádraží v Brenneru - Foto: Jan Kaliba
Brennerským průsmykem proniká řada z nás mezi alpskými štíty pohodlně po dálnici za lyžováním do Itálie. Tamní městečko Brenner je teď ale plné lidí, kteří přijeli z opačné strany a rozhodně ne na dovolenou. Prchají z Afriky nebo Asie, kde jim šlo o život. Kvůli obnoveným hraničním kontrolám v schengenském prostoru uvízli těsně před rakouskou hranicí. Mají hlad, spí na zemi a netuší, co s nimi bude.
Na místním nádraží mají nad cestujícími na perónu jasnou převahu italští a rakouští policisté v černých rukavičkách. Rozmístění jsou po celé délce vlaku, část z nich mizí uvnitř, aby z něj uprchlíky vysadila, část naopak hlídá, aby ti, kteří tady na lavičkách, podlahách čekáren anebo kousek dál v trávě už několik dní živoří, nezkoušeli nastoupit.
Právě to mají v úmyslu tři mladíci, ale než dojdou ke dveřím rychlíku, už je u nich patrola. Mávají vytištěnou jízdenkou, ale průvodčí krčí rameny a ukazuje na policisty, kteří jsou neoblomní. Vlak odjíždí, běženci zůstávají.
2:54
Mezi uprchlíky na nádraží v Brenneru natáčel Jan Kaliba
Měli platnou jízdenku, přesto je z vlaku vysadili. Utíkají z Eritrey, chtěli do Německa, ale teď uvízli tady v Alpách a bez platného pasu je policie dál nepustí. Dokumenty nemají žádné, tak jako desítky dalších běženců všude kolem - včetně ženy, které na rameni dřímá nemluvně.
Komu zbylo trochu peněz, jde zahnat hlad ke stánkům u nádraží, kde už si za poslední týdny na příval netradičních zákazníků zvykli a snaží se jim nejen prodávat, ale i pomáhat.
"Zaplatili jsme jim vodu, aby měli co pít. Přinesli jsme jim deky. Pomáháme, jak se dá, protože ti lidé nemají z čeho žít. V pizzerii naproti jim navařili a rozdali špagety. Byl tu i lékař, který se jim zadarmo věnoval. Situace je opravdu špatná. Vláda v Bolzanu sice tvrdí, jak má všechno pod kontrolou, ale nemá nic pod kontrolou. Každým vlakem přijíždějí další uprchlíci, teď jich tu je tak čtyřicet, ale večer jich přibývá a už jsme jich tu měli i víc než sto. Rodiny, těhotné ženy, děti. Vždyť jsou to děti," rozčiluje se Edit z bistra naproti nádraží.
Rozsáhlejší pomoc úřadů nebo humanitárních organizací chybí, mezi utečenci kmitají dvě mladé dobrovolnice, které mají zakázáno mluvit s novináři, zato mohou aspoň pár šťastlivců na noc ubytovat ve vyhrazené místnosti, tak jako se to poštěstilo dvěma libyjským teenagerům.
"Dnes jsou to čtyři dny, co mě tu vysadili z vlaku. Od té doby jsem se nemyl, nemám peníze a několik nocí jsem nespal, však se podívej na můj obličej."
"Čtyři dny jsme se plavili přes moře do Evropy. Lidi kolem nás umírali. Jdeš na loď a víš, že riskuješ smrt. Ale bývá to jediná možnost. Já jsem homosexuál a zabili by mě, kdybych zůstal v Libyi, stejně jako zabili moje blízké. Teď se chci dostat do Německa, něco se naučit a získat práci. Nepřijel jsem krást a dělat problémy. Možná si myslíte, že jsme pošetilci, ale ne - my prostě nemáme na výběr," říkají jedni z těch, kteří přežili děsuplnou plavbu z Afriky do Itálie, ale nakonec ztroskotali na dohled rakouské hranici v tyrolských horách. 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Mára Mára | E-mail | 8. června 2015 v 11:47 | Reagovat

Biochemik tvrdí že 17 let pomáhal tvořit směsi chemtrail svetkolemnas.info/novinky/zahranicni/2144-biochemik-potvrzuje-smutnou-praxi-17-let-jsem-vyvijel-smesi-pro-chemtrails?fb_comment_id=929016093805228_929243613782476&comment_id=929243613782476#f2678924591f3a6

2 esterka esterka | 8. června 2015 v 13:05 | Reagovat

Vlády nebudú robiť nič, ani politici nebudú robiť nič proti tomu, skôr to budú podporovať.  Veď oni majú postavené paláce v tropických rajoch, keď sa to zvrtne nasadnú do súkromných tryskáčov a odletia do svojich rezidencií. Nás tu nechajú sa biť o holý život, tak to bude. A keď čierni vyvraždia bielych, potom sa ich zbavia. A budú mať vyľudnenú Európu pripravenú na nový začiatok.

3 ôk ôk | 8. června 2015 v 14:51 | Reagovat

Na té FB Domobraně je zajímavý rapidní růst tech likesů. Právě 4,505 likes

4 ôk ôk | 8. června 2015 v 14:57 | Reagovat

Ještě bych mezi nima rozlišoval. Například rodiny Syřanů jsou v poho, u nich nějaký nebezpečí není. Měli by se ale časem vrátit dom. Cizí státní ideologii tady jaksi nechcem.

5 kamarádka kamarádka | 8. června 2015 v 22:06 | Reagovat

TM dejte prosím do článku
http://slovanskaduse.blog.cz/1506/jak-to-vypada-ve-svycarsku-dnes

6 Petrklíč Petrklíč | 8. června 2015 v 22:44 | Reagovat

http://www.nwoo.org/2015/06/06/geoinzinyring-nanotechnologie-a-ovladnuti-lidstva/

7 iva iva | 20. srpna 2015 v 14:52 | Reagovat

je to hrozné! treba si uvedomiť, ako to s pristahovalcami dopadlo v tz. vyspelých krajinách. keď už pár dní po príchode sa búria preto, lebo im nechutí papkanie, na ktoré sa im ďaňový poplatníci poskladali, netreba mať ružové okuliare a myslieť si že sa slušne zaradia do spoločnosti. skončí to getami ako v malmo.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.