Zajímavá digitalizovaná AKTA (tajná - Geheim- Top Secret).....

6. května 2015 v 12:54 | prvopodstata tm |  Články
....byla odtajněna a předložena veřejnosti k náhledu. Archívy byly otevřeny. Jedná se o akta z 1. a druhé světové války. Data jsou v němčině a je jich okolo 2.000.000 - 2.500.000. Pro zájemce je možné navštívit stránky s těmito digitalizovanými daty níže:

http://www.germandocsinrussia.org/de/nodes/1-russisch-deutsches-projekt-zur-digitalisierung-deutscher-dokumente-in-den-archiven-der-russischen-foderation

https://wwii.germandocsinrussia.org/de/indexes/tytes/11

http://wwii.germandocsinrussia.org/de/nodes/1-bestand-500

http://rgaspi-458-9.germandocsinrussia.org/de/nodes/1-dokumentensammlung-der-deutschen-sicherheits-und-geheimdienste-1912-1945


tm: jak jsem neustále tvrdil, ke konci časů musejí lidem říci pravdu. Na některé jsem se díval, zajímavé.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Mišo Mišo | E-mail | 6. května 2015 v 19:39 | Reagovat

Aby Kristus učeníkom zabránil položiť otázku o chvíli svojho príchodu, povedal: „O tej hodine nevie nik, ani anjeli, ani Syn. Vám neprislúcha poznať časy alebo chvíle.“ Utajil to, aby sme bdeli, aby si každý myslel, že to príde za jeho života. Keby nám bol prezradil, kedy príde, jeho príchod by stratil na sile. Už by ho národy a veky, v ktorých sa zjaví, túžobne neočakávali. Povedal, že príde, ale nepovedal, kedy, a tak ho vrúcne očakávajú pokolenia všetkých čias.
     Pán určil aj znamenia svojho príchodu, ale jeho čas ostáva úplne neznámy, pretože tieto znamenia už v najrozličnejších obmenách prišli a odišli a dodnes trvajú. Lebo jeho posledný príchod bude podobný prvému.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.